2014 Yarenleri! :)

canım ne olsun yaaa bunalıma girdim sinirlerim bozuldu biraz askerimle sorun olup olmadığını bilmiyorum akşam arayabilseydi net anlardım ama arayamadı sabah artıık
bu ara bnde kendi kendime triptym normal ya beklemek.kolay degl ama skma canini askerinide uzme teselli et balim

evet canım aynen öyle kafanı taktıkca uzerindeki yük artıyor o yuzden kaafana takma kendine ilgilenecek şeyler üret dizi izle örgü ör filan
taktıkça bunalıma girdim zaten tatlım.. yağlıboyaya başladım 2-3 haftada bitirmeye çalışıcam youtubeden yemek kanalları,komik kanallar var onları indirip izliyorum dizileri takip ediyorum onlar bitersede kitaplar var kendimi geliştiririm hem

bu ara bnde kendi kendime triptym normal ya beklemek.kolay degl ama skma canini askerinide uzme teselli et balim
hiç kolay değilll caanıımmm hiçççç...... askerime yansıtmıyorum hep alttan alıyorumda bugün saçma sapan konuştu sinir etti beni ,bişi demedim artık.. yarın ararsa birşey olmamış gibi davranırım

cok bunalima giryirlar hakli olarak kuzum.takma sende safak kac dustunuzmu 200lere:)

geçicek canım geçicekdee taaa seneye mart boll bol dua ediyorum canım başka birşey gelmez elimden
elden malesef başka bir şey gelmiyor ya kuzum hep örnek veririm bak bu topiği açalı 2 sene olacak nerdeysee neler geldi neler geçtiii kimler kavuştuu zaman zaman zamann

cok bunalima giryirlar hakli olarak kuzum.takma sende safak kac dustunuzmu 200lere:)
aahh nerde canım daha 20 gün var 200 lere düşmeme yarın inşallah güzel konuşur onun konuşmaları beni çok etkiliyor çünkü iyiyse benim günümde güzel geçiyor kötü davranınca kapanıyorum içime

elden malesef başka bir şey gelmiyor ya kuzum hep örnek veririm bak bu topiği açalı 2 sene olacak nerdeysee neler geldi neler geçtiii kimler kavuştuu zaman zaman zamann
gelmiyor canım gelmiyor.. mektupta gönderemedim adresinide öğrenemedik ne saçma birşey yahu buuu.... çok haklısın kuzumm çoook bende kavuşucam zaman su gibi akıp geçicek inşallaahh

hepmzn oyle balim iyi konusur sen bsey olmams gbi guzel konus. 20 gun hemen gecer balim ya bak ne cabk geciyor hemencik bitiriveririz INSALLAH:)

hepmzn oyle balim iyi konusur sen bsey olmams gbi guzel konus. 20 gun hemen gecer balim ya bak ne cabk geciyor hemencik bitiriveririz INSALLAH:)
öyle yapıcam canım güzel güzel teselli ederimm .. geçerdir kuzum yaa inancım var benim.. bitirdiğimizde burda bizde şafak 5-4-3 derkeenn şafak doğan güneeşşş derizzz..... İnşallaahh

öyle yapıcam canım güzel güzel teselli ederimm .. geçerdir kuzum yaa inancım var benim.. bitirdiğimizde burda bizde şafak 5-4-3 derkeenn şafak doğan güneeşşş derizzz..... İnşallaahh
INSALLAH ben suan safagi dusunmyrm izne gelisini sayyrm ya kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…