2014 Yarenleri! :)

düşün işte kuzu aklına geldikçe paylaş benimle de uğraş uğraş kuzum, öğrenirim inşallah

inşallah bir an önce sizde bu duyguyu yaşarsınız bebeğim çok güzel brşey
bizimkine çok var yaaa hatırladıkça kötü oluyorum şafağıda saymıyorum inşallaahh inşallah bende senin gibi heyecanla hazırlanırım askerimi

şimdi iyi olmanıza sevindim canımm yaaa... Allah şifa versin bir an önce iyileşip ayağa kalkar umarım.. bunada şükür en azından görüyorsun sarılıyorsunnn
Aminn nerde varsa kuzucum

iyiyiz desek dogru olmaz bu hafta cok takinti ettim cok cnm skkn ona patldm o bana patladi bu askerlik zor ya beklemek
hay allah sizi de mi vurdu bu bunalım piyangosu ayrılmanın eşiğine geldik bir ara çok şükür atlattık canım benim. çok zormuş asker yolu beklemek

aynen öyle canım allah şifa versin inşallah tez zamanda
Aminn güzelim

düşün işte kuzu aklına geldikçe paylaş benimle de uğraş uğraş kuzum, öğrenirim inşallah
tamamdır canımm aklıma geldikçe yazarım okul bittikten sonrada uğraşacağım bir sürü şey var yazı da öyle atlatırım artıık

bizimkine çok var yaaa hatırladıkça kötü oluyorum şafağıda saymıyorum inşallaahh inşallah bende senin gibi heyecanla hazırlanırım askerimi
biter canım bak ben de hiç bitmeyecek sanıyordum çok zor günler geçirdim ama geçti bitti

aynen bitti canımm, inancım tam bir şekilde askerimi bekliycek artık bir daha ayrılmamak üzere...
evet canım aynen öyle kafanı taktıkca uzerindeki yük artıyor o yuzden kaafana takma kendine ilgilenecek şeyler üret dizi izle örgü ör filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…