2014 Yarenleri! :)

bi kere kuaföre git canım bak memnun olacak mısın orda yaptır sonra youtubeden video izle bebeğim ben deneye yanıla öğrendim açıkcası :) lazer kişiden kişiye göre degişiyor ya canım eğer bitmezse istediğim sonucu alamazsam boşuna para harcamıyım diye düşündüm denicem bakalım . Kandil de ablasıyla annesiyle konuştum annesi birşet demedi ablası 1 saat uzakta bir şehirde evli doğum yaptı bebeğinden bahsettik telefonda gelicem bende dedi sen gelicek misin sabah dedi bilmiyorum dedim gelecek misin yerine sende gel demesini beklerdi sevgilime söyledim sen nasıl rahat edersen dedi öyle işte onlar çağırmasalarda kuaföre gidicm canım ya

ee canım sende hastaneye gitsen onun yanında olup destek flaan.... hayırlısı böyleymiş...

ah balim ne sen sor ne ben soyleym 187 malesef seninde plakalara dusmene az kaldi cok sukur:)

tamam canım youtubeden bakarım ona göre hareket ederim :)) denemekle bişi kaybetmezsin yani, belki kadının aklına gelmemiştir en azından sormuş bak canım bence bi uğramakta fayda var ama yinede sen bilirsin sevdiceğinde sana bırakmış..

ee canım sende hastaneye gitsen onun yanında olup destek flaan.... hayırlısı böyleymiş...
günde 1 defa kısa bir süre dışarı çıkma hakkı var enfeksiyon kapmaması için o zaman görüyorum canım beni sinirlendiren şey ailesinin gamsızlığıaskeriminde morali çok bozuldu askeriyeden hastaneye kapandı direkt. ama hallettik canım çok şükür iyiyiz şimdi. dua edinde müstakbel kayınpederim iyileşsin

biz aileyle yıllardır görüşüyoruz canım samimiyiz çağırmazlarsa gitmicem ya

canım çok uzuldum şuan okuyunca

ah balim ne sen sor ne ben soyleym 187 malesef seninde plakalara dusmene az kaldi cok sukur:)
inşallah burdan tüm yarenlerin şafak doğan güneş dediği günleri görücez kuzucum :) askerinle aran nasıl? nazar değdi son birkaç haftadır herkez kavgalıydı askeriyle, iyisinizdir inşallah?

şimdi iyi olmanıza sevindim canımm yaaa... Allah şifa versin bir an önce iyileşip ayağa kalkar umarım.. bunada şükür en azından görüyorsun sarılıyorsunnn

annem var kaynanam var bir süre onlar yapar ben de öğrenirim illa o zamanda haha ayy anılarr aklıma getirme dayanamıyorum artıkkk iki anlamda da kuzum ikisi de olabilir yani hoşgeldinli aşklı yazılar sözler

almıs telını ama anlatmadı bana sınırlıydı :)
aman almış ya önemli olan o gözün aydın kuzu sakinleşsin anlatır sana da

inşallah burdan tüm yarenlerin şafak doğan güneş dediği günleri görücez kuzucum :) askerinle aran nasıl? nazar değdi son birkaç haftadır herkez kavgalıydı askeriyle, iyisinizdir inşallah?
iyiyiz desek dogru olmaz bu hafta cok takinti ettim cok cnm skkn ona patldm o bana patladi bu askerlik zor ya beklemek

doğru söylüyorsun canımm kolay ya öğrenirsinn yaparsınn ben zor dayanıyorrumm bişilerle uğraşmaya çalışıyorum yoksa çok fena bir bunalıma girerim hiç çıkamam hhmmmmmm..... bir daha hiç ayrılmamak üzere sevdiceğim yazdırsan kızz bilemedim şimdi bende yahuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…