2014 Yarenleri! :)

hoşgeldin ... nolduu niye bunaldın yahu
hoşbulduk canım yemekli misafir geldi bu akşa biraz geç geldiler 20:45 te yeme yendi masa kkıyo kardeşimde saolsun misafir gibi köşey geçmiş oturmuş hiç umrunda degil patavatsız patavatsız konuşuyor çay servisi yaptım aşkım uyucakmış aradım odamda telefon konuştum babam bağırıyor içerde çaya bakın die annemde teyzeme pasta tarifi yazıyormuş oda bakmıyo bende gittm birtek ben miyim evde kalk çaya bak dedim annede heen azarlıyor sen bırak o bakar meyveleri koydum tabaklara yine köşeye geçmiş çayabakmıyor annem ya otur ya oda git dedi sinirledim odama geldim

Allaa allaa.... kardeşinde kalkmıyo sana yaptırıyo en sinir olduğum tiplerden biridiiirr... boşver ya takmaa.. sevdiceğin uyumadan konuşun çıkma odadanda hiç bencee.. ben olsam öyle yapardım

Allaa allaa.... kardeşinde kalkmıyo sana yaptırıyo en sinir olduğum tiplerden biridiiirr... boşver ya takmaa.. sevdiceğin uyumadan konuşun çıkma odadanda hiç bencee.. ben olsam öyle yapardım
valla annene bile iyilik yaramıyor bazen bunu anladım aşkım uyudu canım zaman hemen geçsin diye

valla annene bile iyilik yaramıyor bazen bunu anladım aşkım uyudu canım zaman hemen geçsin diye
öyledir canım yaa boşver seeenn aayyy yarından sonra kavuşuyorsunuz heee kız bende çok heyecanlanırdım son 1 hafta kalaa

öyledir canım yaa boşver seeenn aayyy yarından sonra kavuşuyorsunuz heee kız bende çok heyecanlanırdım son 1 hafta kalaa
ayyy yarın ne yapsam bana fikir ver hadi bebeğim pazartesi yola çıkacak gece inecek canım salı sabah buluşucaz mecbur ayy bazen düşünüp hayal edince kalbim kulaklarımda atıyor benim

eksiklerin varmı canım alacağın malzeme flaan ? bide canım ona yemek yapıcakmısın onları düşündünmü :))) salıya çok bişi yok tatlım hemen gelir benimki dağıtım iznine gelirken bende öyle hissetmiştimm kalbimin seslerini kulaklarımda duyuyordum

hediye aldım o hazır canım ay yemek filan yapmıcam konuşmaktan filan onlara zaman kalmazmış öyle diyor banakendime bakım yapmam lazım agda filan pazartesi mi yapsam yarın mı bilemiyorum pazartesi okula gidicem diye kaşlarımı filan halledicem salı 12 gibi buluşuruz dedi sabah kuaföre föne gidicem kafam karıştı yarın nasıl geçicek diye diye düşünüyorum aslında

hmmmm bence yarın yap ağdanı pazarteside yüz bakımını yaparsın son işlemler yanii... salı sabahıda erkenden saçlarını yaptırırsın 12 ye hazırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…