2014 Yarenleri! :)

aaynenn aynenn bende derinn bi bunalıma giriyorum sonra çıkıyorum o banada oluyor ne güzel yaa hep böyle kalıınn şafağıda sormaya gerek yok 1 haftadan az kalmış sanırım
haftaya şuan saatleri sayıyor olacağız bebeğim Allahın izniyleee atarsa 6 haftaya evde kahvaltı diyoruz artık aminn sizler de hep iyi olun bebeğimmm, ayy ne bunalımlara girdim be yavrum zamanındaaa ama geçiyor inan banaa bol sabır

Allah kavuştursuunn sakın onu yanından ayırma kızzzzz en son ne zaman görmüştün peki canım ? aminnn aminnn geçiceğinee inanıyorumm bu zor sürecide atlatıcaz inşallah

Canim almasi 3 4 günü buluyor kurabiye bayatlamaz mi nasil bisry yaptin? Yaz geldi bende atlet veya tişört gondereyim diyorum?
Bir kere elmali pasta yollamistim canim bir kerede baska bir kurabiyeydi kakaolu biskuvili 2 gunde gidiyordu canim vakumlattirilabilir ama hava ısindi aslinda bilemiyorum nasil olur benimki cok taze kalmisti tisort olabilir canim iyi fikir spor ayakkabi olabilir temiz temiz giyer izinlerinde :)

cok.pahali balim
Aşırrı pahalı bebeğim yaa tek seansa 600liradan fazla para ödüycem.. Yuhh yani.. Bide anlamadığım biri tek seansa 600gibi bi ücret söylerken diğer yer 10 seansına 650tl diyo.. Şaşkınım doğrusuuu:)
650olan ıpl olablr yanı sora kıllar gerı cıkablr canm utuleme de ıyı ama 4000 cok fazla asla degmez
Çok pahalı dimi balımmmm:) yuhhh dedim yaa.. Seans seans ödeme yapıcak olursam seansına 600lirasan fzla ödeme yapıcammmm:-0 sen ne kadara gitmiştin kuşum?

Canim çarşı iznine çıkmıyor ki hic. Gitmeden önce traş seti almıştım bitmiş midir acaba alsam mi yine

Allah kavuştursuunn sakın onu yanından ayırma kızzzzz en son ne zaman görmüştün peki canım ? aminnn aminnn geçiceğinee inanıyorumm bu zor sürecide atlatıcaz inşallah
inşallah bebeğiiimmm, ayırmam bebeğimm ayırır mıyım hiçç canım sevdiğim ay nasıl özledim yaa aklıma geldi bak 3 aydır görmüyorum bebeğim

inşallah bebeğiiimmm, ayırmam bebeğimm ayırır mıyım hiçç canım sevdiğim ay nasıl özledim yaa aklıma geldi bak 3 aydır görmüyorum bebeğim
kızzz hayıırrr bunalımlara girmek yooookkk ....... bu 3 ay sonunda kavuşuyorsunuz tatlım benim hazırlıkları yaptınmı barii

Canim çarşı iznine çıkmıyor ki hic. Gitmeden önce traş seti almıştım bitmiş midir acaba alsam mi yine
Canim cikar hic cikmayacak degil ki ben bir kac kerede jilet gondermistim yuzu tahris oluyor diye :)

Ay bebegim bende dun bir yerle gorustum koltuk altina 30 ozel bolge 50 dediler bana

3 hafta oldu hala çıkmıyor balim atlet alayım mı yaz geldi ya günlük değiştirmesi gerek. Bende krem pudra permatik filan almıştım canım bitti mi acep
permatik kesin bitmiştir canım kesin yani hergün traş oldukları için onlarda çok uzun kullanılmıyor atlet alabilirsin bence siyah beyaz alabilirsin 7 tane filan al bir hafta giyer sonra yıkatır ben gillette fusion aldım turuncu renk canım o çokkk kullanışlı 1 başlığı 1.5 ay kesin kullandı düşün canım yüzüm bebek gibi diyordu hiç yara tahriş olmadı ona bak bi istersen

Bende o marjadan aldim galiba canim ama hiç hatırlamıyorum 7de cikicam isten gidip bakayım bi. Atlet alirim bide cezeye fakan aliyim diyorum aklima baska bisey gelmiyor şimdilik

Bende o marjadan aldim galiba canim ama hiç hatırlamıyorum 7de cikicam isten gidip bakayım bi. Atlet alirim bide cezeye fakan aliyim diyorum aklima baska bisey gelmiyor şimdilik
benimde aklıma gelmedi şuan yaa canım k.bakma lütfen

Ay bebrğim bnm ilk görüştüğüm yer özel bölgeye 175 koltukaltına. 90 dedi yaa çok pahalıııııı
yuh yani kaç günde bir seansa alacaklarmış bebeğim benim görüştüğüm yer buraya yeni açıldı ay sonuna kadar %50 indirimli paketleri 6 seans koltuk altı 90 tl 6 seans tüm vucut ( yuz hariç yarim kol sanırım ) 850 6 seans yarım bacak 350 normalde 1 seans bacak 50 canım tertemiz çok nezih bir merkezdi güzellik merkeziydi suana spa hamam cilt bakımı vb şeyler varmış 12 seans koltuk altına gidicez annemle ilk zamnlar 40 günde bir seans yapıcaz dedi sonra aralıklar artıcak dedi her seansa 90 versen yuh yani para yeter mi bilemedim asla gidemem ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…