2014 Yarenleri! :)

insallah almaz balim yoksa kesin seni suclar..kuzum bnde hic alttan almadim bu zamana kdr tartistim.sonuna kdr ama sanirim yanlis yapmisim bnmkinin.soylediklerini gorunce uzuldum biraz alttan alma vakti geldi galiba.

bende kımı zaman alttan aldm kımı zaman almadm hepsındede aynı al bebegm alttan yoksa daha kotu oluo sızın kac gun kalmstı

bende kımı zaman alttan aldm kımı zaman almadm hepsındede aynı al bebegm alttan yoksa daha kotu oluo sızın kac gun kalmstı
bizim daha 100gunden fazlamiz var kuzum ya..bide bnmki tuncelide carsi yok bisi yok iyice kapandi icine..bnde tartistikca tartistim,askim yanlis anladin.dedikce kapatmadim konuyu

bizim daha 100gunden fazlamiz var kuzum ya..bide bnmki tuncelide carsi yok bisi yok iyice kapandi icine..bnde tartistikca tartistim,askim yanlis anladin.dedikce kapatmadim konuyu

e canm sende abartmısın heee :)) vala canm gel bak benden sana tavsıye uzatma alttan al barıs barı bırımız kurtulalım :)) orda ıyı degıller cunku

canımmmmmm

canmm ya cok kotuyum offf (( zaten aramz ıyı degıldı bıde telı yakalatmıs yne 2. kez (((
okudum canım yazdıklarını bir kerede biz kavga ederken yakalatmıştı neden kavga ediyorsunuz allah aşkına ya

blmıyrm canm ya tartısıoduk o sırada oldu tabı sınırını kmden cıkaracak benden tabi ki hersey ust uste gelıo vala bktm ya bktmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ((((
Yine sana catacak senin yüzünden oldu diycek ama senlik bişey yok ki bu erkekler niye böyle

Yine sana catacak senin yüzünden oldu diycek ama senlik bişey yok ki bu erkekler niye böyle
canım askerdeki adamla kavga edilmez tabi senin yuzunden oldu der bak yların tecrubesiyle söylüyorum kavga etmeyinnnnnn

okudum canım yazdıklarını bir kerede biz kavga ederken yakalatmıştı neden kavga ediyorsunuz allah aşkına ya

canm ben kavga etmıyrmkı aramz zaten kotuydu kendı sabah aradı tartrsmaya basladı fln ınan alttan aldm ne desem tepkı gosterdı ınsanın basına gelecek var derler ya sabahtan berı benle taststı sora yakalatmıs

ya anlamıyorum ki neden kavga edilir bizde ettik ama pismanım daha dün gece baglık çıglık kavga ettim ama pişmanım bide siz kısa dönemsiniz inan bak biz askerlige alışana kadar 6 ay geçti zaten kasımdan beri görmüyorum kıymetini bilin kısa dönem geçip gidecek bu kadar yıpranacak ne var bebeğim hala yanına gitmediğin için mi problem yapıyor

canım askerdeki adamla kavga edilmez tabi senin yuzunden oldu der bak yların tecrubesiyle söylüyorum kavga etmeyinnnnnn
Canım ne alakası var yani oyle düşünecekse her an yakalanma riski var aramasin telefonu saklasin o zaman. Benimki suçlamaz herhalde suclayacaksa aramasaydin derim ay gerginim zaten sinirimi ondan çıkarırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…