2014 Yarenleri! :)

kuzum ne bilim ya dayanamadım herseyi tek yapıyormuş yanindaki çocuk tezkere almis..yalnizim bunaldim dayanamiyorum fln demis..cok moralim bozuldu ya

kzlaaar moralım ınanlmaz bozuk ya aglıcam erkek arkadasmla sabahtan berı tartsıoduk neyse sora telı kapandı baska numaradan aradı telını yakalatmıs ya offf benden cıkaracak smdı ve bu 2. yakalatısı umarım bse olmaz

senı cok ıyı anlıyorum bebegm ama ınan sen sessz kal aklı basına gelecek gec de olsa
msj attim bebegim ya bnmki ucmus ..sozleri soz degil..arkadaslariyla konusmalarini okudum cok.bunalmis sıkılmış. .o kdr kotu oldugunu gorunce dayanamadim yazdim.

bu iki oldu balim yanlis hatirlamiyosam bikere daha sizin tartismadan.sonra yakalatmisti.

Canım saçmalama seninle ne ilgisi var yakalanacak diye hiç konusmayin o zaman olur mu öyle şey

evet canm 2 oldu umarım ceza almaz yoksa benı suclucak yne
insallah almaz balim yoksa kesin seni suclar..kuzum bnde hic alttan almadim bu zamana kdr tartistim.sonuna kdr ama sanirim yanlis yapmisim bnmkinin.soylediklerini gorunce uzuldum biraz alttan alma vakti geldi galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…