2014 tub bebek yapanlar gelin bir-birimize dua edelim

sevva7

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
1.415
733
merhaba arkadasla bi ac ay sonra ikinci tub bebeki yopmayi dusunuyorum.benim gibi ayni durumda olanlar gelin basarli sonuc icin bir -birimize dua edelim.

allah yardımcın olsun arkadaşım..bende 2 defa yaptırdım olmadı kısmet degılmış..bende katılmak ısterım dualarınıza ..ben tüp yaptırmıyacagım daha dogrusu param kalmadı...

allah yardımcın olsun arkadaşım..bende 2 defa yaptırdım olmadı kısmet degılmış..bende katılmak ısterım dualarınıza ..ben tüp yaptırmıyacagım daha dogrusu param kalmadı...

gercekden hem madi hem manevi cok yipraniyoruz.rabim bu yolda tum kadinlarin yardicisi olsun.

allahim sana hz.ibrahimin duasi hatri icin dua ediyoruz,tum evlat hasreti icinde olan arkadaslarimiza yardim et.bizleri evlatla daha fazla snama.ya rab ya erhamer rahimin.

rebbi la tezerni ferden ente xeyrul varisin.alahim bize gozuzun nuru olan bizi her bakimdan bahtiyar eden hayirli evlatlar nasib et.

• rabimiz bizim soyumuzdan,neslimizden goz aydinliqi olacaq nesiller nasib et ve bileritakva sahibi kimselere onder kil ya rabbi(furkan,25/74).RABIMIZ bize hayirli evlat ver.Egerhayirli evlat bahsedersen elbetde sana sukredenlerden olacaiz(Araf7/189)Rabimiz bize salih ovlad ver(SAFFAT,37/100)doqrusu ben arkamdan yerime kecen akrabamdan otru endiseliyim,Esimde kisir!banada lutfu keraminden oyle bir varis nasib et ki banada,Yaqub hanadanina da varis olsun.Onu razi kalacaqin bir insan et ya rabbi(Meryem,19/5-6

Son düzenleme:

canımmmm topiğin hayırlı olsunnnnnn

hayirli evlad icin 41 meryem suresi,41 enbiya suresi okunur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…