2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

kızlar çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum ama ne olur vazgeçmeyin bizim de sınavımız bu inşallah rabbim en yakın zamanda yüzlerinizi güldürür allahım yardımcınız olsun
Amin canim sagol nasipden ötesi yok... insallah birdaki sefere artik.

Tamam canim yaparim cok tesekkurler insallah sizinkiler pozitif cikar

Kizlar bu DR. Nuri bey kim? Siz hangi sehirdesiniz? Biz 3.cü denemeyi sanirim Türkiyede yapicaz. Hastane ismi alabilir miyim sizden rica etsem?

Öerhaba bayanlar sizlerden deneyimlerinizden yararlanmak isityorm 2yıllk evliyim yaşm 25eşimin yaşı 30 eşimnde 25 tane sperm çıktı hareketli yüZdeleri 0 ben cem demirelin hastasıyö memorial direk bize tüp bebek dedi ama yüzde vermedi bide eşim hiç ürolojiye görülmedi cem bey tüp bebeğe başaladığımızda soltorun tekrar sperm testi yağıcağıno eğer yine çok düşük çıkarsa mikro tese operosyununa alackşarını soylediler bu kpnuda pek bilgim yok eşi benm eşim gibi olanlar varsa yonlendiribilirletsr çpk mutlu pşcm bu arada yarn iğnelere başlıcm

transferime saatler kaldı kızlar yaa çok heyecanlıyım, bugün saat 12:00 de olucak allahın izniyle, lütfen dua edin, öpüyorum hepinizi :))

O kadar kiloyu verdigin icin ayakta alkisliyorm seni.. ins hakkinda hayirlisini verir rabbim.. bnmde biraz yuksekti prolaktinim ilac kullandim biraz hemen dustu elhamdulillah.. tirodimde yuksek 2yildir surekli ilac kullaniyorm:/ o da dustu cok sukr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hihihihi tesekkur ederim canimmmm verdim ama yururken hwp bebegimi dusundumde veerdim ay bizz nekaaa bnziyrZZZ bnde hasimato hastasiyimmm sujur 3de suann vallhi suan dewlttn randevu aldim 8ine.. kan tahlili vercem son kez ona gore belli olcak hakkimizda hayrlisi allh nezamn isterse ozamn ins..

Secil biz seninle ayni gun negativ sonuclarini aldik malesef, ( forumdan takip ettiydim kadariyla...) bugun dr gittik esimle. Pazartesiden itibaren ilac almaya birakmissan haftasonunda ya da pazartesi gününde adetin baslar dedi. Belki seninde ayni sekilde olur diye tahmin ediyorum. Bu arada tekrar ne zaman deniceksiniz? Ben 6 ay kadar dinlenicem hormonlari vucudumdan atmak istiyorum.

Kizlar bu DR. Nuri bey kim? Siz hangi sehirdesiniz? Biz 3.cü denemeyi sanirim Türkiyede yapicaz. Hastane ismi alabilir miyim sizden rica etsem?

Cnm biz gyilmazla ayni hastanedeyiz adi nuri delikara kadikoy florance nigtingale :) bnm bir arkadasimda onca hstnede yptrdi 4.denemesini bu hastanede tuttu.. nasip kismet hersey.. senn icinde hyrlisu cnm

A aaa:)) hakikaten ne kadar cok benziyoruz.. bnmde hipotroidim var. Genelde hipotroidi olanlar kilolu oluyolar ama bende tam tersi kilo alamayanlardanim. Dr. Bile cok sasirmisti:) ins sonucun iyi cikar.. etrafimda o kadar cok tanidigim var ki kilo vermeye calisan.. 25 kilo deyince gercektwn cok takdir ettim.. hersey bebisler icin:)

H.g cnm onceliklw tedavin hyrli olsunn bnde 25 yasindayim bizimde sorunumuz azo doktrum cuma gunu spermiogram istedi ona gore mikro olcakmi olmuycakmi diye on kontrle alcak.. bbn esime 2 3 aydir keci boynuzu ve vitaminler veriyrum.. ins faydasini gorruz tekrar hyrli ilur ins guzel sonuclr aliriz

Evt bnim ilk tedavim ins nohutum benimledir

Heaa :))) bizimde genetikmis yahu bnm amca kizi hipo oda zayif hipolarin zayif olmasi norml cunku cok calisiyr hormonu ama hasimato yediklerini yag yapiyr..vallhi bnmki hafta ici diyt hfta sonu allh ne verdiysree yiyrdummm aklina ne glirse gunluk 40dk yuruyus hlafa devam ediyrum ypmaya.. en onmli sey bnm hytimda suuuuuu olurum dkka badi icerim inanmazssin blki ama.. 20 litrelik damacana 3gunde bityor.. esim su icse icse 2litresini icer okadar.. suyu cok sewiyrummm :)

Oncelikle çok teşekkür ederim cvp yaxdığınoz için bende kaç ay kürler kullandm ama speerm testi sonçlarımda hep düşük yanlz benm eşim hastane ortamnda sperm verirken çol zprlanıyp pskolajk olarak eşim yapamıyprm diyo biz bunu doltora söyledik başka çare yol dedi bu bir imtihan farkındaym ama herşey rabbmden benm kafamı karştıran mikrp tese amalyatı olması sakıncalı diyenler var dokulsra zarar veiryomş diye bu arada 10gün oldu havuç kürüne başlayalı

Ewet bu cok buyuk bir imtihn cnmmyok cnm sanmiyrum doktru cok iyi olmali ve doktruna guvenceDokulara zarar verse hic yapalirlermi.. biz nler yasiyruz.. opuda.. oda onun gibi birsey doktrum ole dmisti havuca bslmn iyi olmus.. allhtn hyrlisi inss birde cnm cvp yazcagin zamn yazinin altinda ikitane balon var tirnak isaretinde arti olnun yanindakie tikla hemn yazi pneli cikiyor :) ins hyrli hberlerini duyriz endise etme..

Ah bende su icmek icin zorluyorm kendimi.. midemi bulandirir su. Esim su icmese 10lt ligi 1ayda anca bitirebilirim heraldee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…