2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Çook geçmiş olsun Havva:96: acil şifalar diliyorum

Canım bana iğne verdi sadece. Senin d. kontrol hapı dediğin ilacın adı ne ?

Ne guzel birsuru yumurta olmus.Gelisimleride ayni guzellikte olur insallah.

Bana verilen dkontrol hapi elyfem 30 bu ilac turkiyede kullaniliyor mu bilmiyorum ama ben yurtdisindayim ve burda dkontrol hapi
Cok sacma geldi bana doktorda tatilde soramiyorumda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar merhaba hamilelere hayırlı olsun darısı bizlere inşallahhh...dün yumurta toplama işlemim vardı 4 yumurta almışlar bugün aradılar 3 ü döllenmiş buna bile çoook mutlu oldum,biliyorum erken amma olsun.pazar günü transferim var.doktor ve hemşireler özellikle sakın devamlı yatma transferden sonra kan akışı yavaşlıyor dediler.Allahım hayırlısıyla dileyen herkese o pozitifi göstersin inşallahhhhh...Bu arada 3 embriyoyu birden mi koyarlar ki çok mu olur nolur var mı 3 tane birden koyduran???

Test gunum carsamba canimmmm cok tesekkur ederimmm...yok firsat olmadi agrilardan canim giremedim.... :)

Canim ben de idrar yolu enfeksiyonu geciriyorum ayni zamanda hamile oldugumu bugun ogrendim bol su ic ben simdi biraz daha iyiyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok cok Tebrikler canım. Kacinci denemendi

Cok tesekkur ederim canim Ilk denememdi daha once 1 kez de asilamam vardi allah her isteyene tez zamanda nasip etsin insalah

Evet canim hatirliyorum senin yorumun icime su serpmisti allah razi olsun tabiki dua edecegim sana bugun doktorum dediki 5.gunden sonra deger yukseliyormus bugun 11.gunum 167 olmus allahim insallah sana da yuksek degerler görmeni nasip edecek yalniz kan verdikten sonra ki bekleyis inanilmaz heyecanli 😀

Hayrli olsun cnm ins allhim tamamina erdirdin pazae gununden sonra simsiki tutunsun bebisin cnm bnm bildigim 30 yada 35in uzerinde 2tane embriyo koyrlar 25 yada 20 yas altida 1tane embriyo ama bazi hastaneler insiyatif kullanabiliyr.. allh hayirli ewlatlar nasip etsin ins..

amin tatlim insallh herkes icin hayirli sonuclar olur. O heyecani dusunmek bile heyecanlandiriyo insani. Allahim insallh guzel haberleri almayi nasip eder sonunda. Sende kasik agrisi adet agrisi gibi bi belirti olmusmuydu?

Masallh cnm hayrlisi olsun ins guzel gelisirlerde sana tutunsunlar havuc suyu deekn havucu kaynatip suyunumu iciyrsun nasil yapiyrsun cnm nezamn basladin havuc suyuna..

Yok canım kaynatıp suyunu içmiyorsun. Havuçları sıkıp suyunu içiyorsun. Günde bir bardak. Ben bugün başladım. Hem Dr tavsiye etti hem de ender saraçoğlu dün bir programda söyledi.

Yok canım kaynatıp suyunu içmiyorsun. Havuçları sıkıp suyunu içiyorsun. Günde bir bardak. Ben bugün başladım. Hem Dr tavsiye etti hem de ender saraçoğlu dün bir programda söyledi.

Havuc sert ya nasil neyle sikiyrsun suyunu cnm ..

aminnn inşallahhh hepimize de nasip etsin inşallah canımm yaş 26 özelde yaptırıyorum ama ordada mı aynı kural işliyor?

Cok gecmis olsun, insallah olumlu sonuclanir ve tum agrilarinizi unutursunuz

aminnn inşallahhh hepimize de nasip etsin inşallah canımm yaş 26 özelde yaptırıyorum ama ordada mı aynı kural işliyor?

Bazi ozeller de ayni cnm ama dedigim gibi yasa ve hasataligin derecesine gore ama bazi ozel tp bebek merkezleri 2de koyuyr 3de sana demedilermi kc embryo koycaklarini.. bn daha gitmedim cnm hic deneyimim yok ama deneymi olnlar dan biliyrum.. embryo tranferinden sonra ultrasyon fotosunu sana veriyrlar bide :) bnmde nasipse ya agustos yada eylul :)

Canim ben de idrar yolu enfeksiyonu geciriyorum ayni zamanda hamile oldugumu bugun ogrendim bol su ic ben simdi biraz daha iyiyim

Tebrikler, Allah hayirlisiyla kucaginiza almayida nasip etsin.
Birsey soracagim ben bugun ilaclarimi aldimda dogum kontrol hapida var iclerinde siz dogum kontrol hapi kullsndinizmi igneleri yaptiginiz donem

amin tatlim insallh herkes icin hayirli sonuclar olur. O heyecani dusunmek bile heyecanlandiriyo insani. Allahim insallh guzel haberleri almayi nasip eder sonunda. Sende kasik agrisi adet agrisi gibi bi belirti olmusmuydu?

Benim kasik agrim 9.gun basladi onun oncesinde hicbirsey hissetmiyordum hatta korkmustum cunku agri hissedenlerin hepsi hamile kalmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…