2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Sabah meyve puresi.
Oglen sebze corbasi ya da tarhana.
Ikindi yogurt
Aksam ya meyve puresi ya balkabagi puresi veriyrm cunku muhallebi yemiyr.
Istedigi zaman da emziriyrm.
ben de sabah peynir,yumurta,tereyağı,öğlen yoğurt,ikindin sebze püresi,akşam muhallebi veriyorum,arada süt ne zaman isterse
ama akşam yemek olarrak püre vemiyorum
hata mı yapıyorum acaba,bbilemedim

Masallah size cnm. Cok sukur guzel sonuclar almissiniz. Dr.unuz kim buarada? Bizim 2.ci dr.da kacti. Dr arayisindayim. Memnunsan ben de yusufu gotureyim. 7.ay kontrolunu yaptiramadim hala...
Evet canim memnunun. Giden herkes cok memnun. Bu ikinci gidisim benimde ama bana yakin getirebilirsen eger.yazarim ozelden sana

kızlar
cevizi nasıl veriyorsunuz
ben 2 gündür deniyorum,ezerek veriyorum
genzine yapışıyor,kusacak gibi oluyor

Masallah pasaya :) Dislerinizde saglikli olsun insallah :) Senden iyi haberler alinca seviniyorum..Karnindayken ugrastirmisti simdi ugrastirmasin zaten minik sefasinibsurdursun anasina :)

Kızlar biyere giderken nasıl yapıyosynuz bebeğin öğünlerini..bazen dışarı çıkıyoruz sabahtan akşama kadar çorba götürsem yolda soğur nasıl ayarlıcaz

Termosa sicak su alabilirsin canim,ya da termos kaplara koyabilirsin yanina..Az cok saatlerini tahmin edersin zaten..

ben de sabah peynir,yumurta,tereyağı,öğlen yoğurt,ikindin sebze püresi,akşam muhallebi veriyorum,arada süt ne zaman isterse

Bizde de sabah kahvalti oglen saatlerinde meyve,aksamistu sebze degisik sekillerde veriyorum bayagi oturdu duzen,gece yatmadan onceki ogunundede 7 tahilli veriyorum..Anne sutu agirlikli gidiyoruz ama yine de hicbiri tam ögün degil nadiren sebzeden sonra emmiyor sadece..

Buarada cevizide bayagi ezdiriyorum oyle veriyorum..Ama surekli pure seklinde gidiyorsaniz daha kucucuk parcalar bile bogazina surtuyor gb oluyordur..yavas yavas alisir..

Hem nerelerdeydin sen? :)

Bence sart degil..benim oglum muhallebi yemedigi icin aksam da tekrar meyve veriyrm.

Evet canim memnunun. Giden herkes cok memnun. Bu ikinci gidisim benimde ama bana yakin getirebilirsen eger.yazarim ozelden sana
Saol cnm..okudum mesajini.

kızlar
Ben henuz vermiyorum ceviz.

:::::::) plojovikcim,hatırladığına sevindim,ben de çoğunuzu hatırlıyorrum
40 ım çıktıktan sonra safra kesesi ameliyatı oldum,ev taşıdık,bayağı zor günleri,atlattık çok şükür
bu arada bizi çok üzen bir şey oldu bebişimizin sağlığı hakkında,doğuştan bıngıldağı ufak doğdu,şu anda da kapanmak üzere ALLAH korusun,her ay baş çevresinin büyümesi kontrol ediliyor,ayına göre biraz küçük,nşallah RABBİM in izniyle düzenli büyür ve sıkıntımız olmaz
işe de başladım,sütüm azaldı,ev,okul,bakıcı derken böyle koşturma içindeyim
sen nasılsın

Gecmis olsun. Insallah zamaninda kapanir bingildagi yavrunun.

canım çok yemiştir belki ya da midesini üşütmüştür, çok geçmiş olsun

kızlar

tek başına çok kuru oluyor muhallebisine katınca ya da yoğurduna daha güzel oluyor. Annem kahvaltıda da veriyor labneli yumurtasına katıyor

tmm cnm
ben de demin labnesine kattım işe yaradı,yoğurt için de deniycem,teşekkür ederim
kızlar bebişleriniz kaç cc süt içiyor
bizimki çok zayıf,kilo da az alıyor

tmm cnm
ben de demin labnesine kattım işe yaradı,yoğurt için de deniycem,teşekkür ederim
kızlar bebişleriniz kaç cc süt içiyor
bizimki çok zayıf,kilo da az alıyor
zayıflıkta kimse benim oğluşumu geçemez geçen ay 64 cm 7200 gr dı sonra ishal oldu 6900 gr ma düştü bu ay götürmedim doktora. Mahvoluyor yavrum oralarda, gelecek ay Allahın izniyle kontrole gideceğiz. İşe ilk başladığım zamanlar sütümü sağıyordum günde 250 ml çıkıyordu onu götürüyordum ek gıdaya geçtik sadece geceleri emziriyorum sabah kahvaltı-püre-çorba-muhallebi yiyor ben gidene kadar.

bizim de bıngıldak küçük inşallah yavrularımızın erken kapanmaz

cnm benim inşallah kapanmaz,bol dua edelim yavularımıza cuma gününün yüzü suyu hürmetine
syescim benim de ilk öyleydi,şimdi sağıyorum azalma var,emmeyi de bıraktı
inşallah iştahları açılır kuzucklarımızın

amin inşallah... benimki sabahları ne yapıyorsam yapayım emmiyor, sağa sola çeviriyor başını şirinlikler yapıyor bırakayım diye sen de çok sıkma kendini ek gıda büyük nimet geceleri uyku arasında bile emzirsen yeter. sütünü yine sağarsın muhallebisinin içine katarsın, faydalanır yine Allahın izniyle

Kizlar birkac gundur benim sezeryan yerim aciyr. Uzerine yatamiyrm. Sizlerde de oldu mu diye merak ettim.

bende olmadı üşüttün mü ya da çok mu zorladın canım
Bilemiyrm ki cnm. Oglum genelde kucagimda. Agir biraz sipacik. Usutmuste olabilirim. Bu zamana kadar olmamisti acisi. Sorun cikarmaz insallah basima.

Bilemiyrm ki cnm. Oglum genelde kucagimda. Agir biraz sipacik. Usutmuste olabilirim. Bu zamana kadar olmamisti acisi. Sorun cikarmaz insallah basima.
İnşallah canım. Sen dikkat et Yusuf'u kucağına aldığında, benim de olmuyor 1-2 kez üşüttüğümde sızladığını hissettim o kadar

kizlar bayadir takip edemiorum burayi.sanirim herkes oyle.bu ek gida olayi baya karisik yaff sabirli bir anne istiyor.
benim oglum da hergun o kadar farkli seyler yappiorki cok heyecanli.hele son zamanlar babasina yaptigi saklabanliklar cok tatli.gerci bunda babasinin artik daha ilgili olmasinin etkisi var bence.uzun zaman sonra benim isyanim neticesinde cocugun babasiyla da vakit gecirmesi gerektigini anladi cok sukur;-) simdi aha cok vakit gecirior.cocugum da daha mutlu gercekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…