2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Ben de tam oldummm diyrm bisi yok gerci istemiyrm da daha olmayi. Beni baya perisan ediyrdu regl. Dogum sonrasi ne olur bilemiyrm tabi.

Superrrr. Muhtemeln tarcin cozmustur cnm.
Evet olayi cozen tarcin. Elma tarcin verdim bugun. Cevizde katmak istiyorim. Cevizi vermeye daha var heralde degilmi

Benimkide daha iki hafta bile olmadi yuzustu birakinca agliyordu kendini kaldiramiyordu.birden hersey degisti once yarim dondu sonra tam dondu, kendini kaldirdi ve simdi done done ev turluyo. Hersey cok hizli ve birden oluyo.oyuncaklarida en cok ben sordum heralde. Renkli isikli sesli oyuncaklar ilgisini cekiyor. Benimkinin el kuklasi var ben elime takip konusuyorum onunla cok guluyo. Bugun babamiz parmak kuklasida alacak.bizimde daha disimiz yok

Kizlar netten verdigim siparisler geldi. Emekleme oyuncagi almistim ya onu sehpaya koyuyorum simdilik. Sehpanin bir ucundan bir ucuna gidiyor.heyecanlaniyor gorunce. Sevdi galiba. Birde el piyanosu gibi birsey almistim onunla ilgilenmedi. Yurutecimizide kurduk simdilik ustunde oyle bekliyo. Birde dun bisey farkettim oglum kumandalarla oynuyo tuslarina basiyo falan. Gece elinden alamadim. Bosuna oyuncak masrafi yapiyorum sanirim :) uykumuzda daha kotuye gidiyor dun gece 4 de uyudu. Gece degil sabah uyudu resmen.7 de geri uyandi. Emdi yatti 9 bucukta geri uyandi ve hala uyanik. Sinir sistemim git gide cokuyor. Ozan 5 bucuk saat uyudu ama ben daha az tabi. Bi gun bi yerde bayilip kalicam diye korkuyorum.

Hayırlı olsun canımmmm ben de hemen bakınayım oyuncak. çok az uyumuş diş mi çıkaracak acaba

Hayırlı olsun canımmmm ben de hemen bakınayım oyuncak. çok az uyumuş diş mi çıkaracak acaba
Yok canim ya dis degil. Dogdugu gunden beri böyle . Uykumuz hic yok bizim. E bebekten verdim siparis ben simdi versen yarin sabah elinde. Hizli gonderiyorlar iyi oluyo.

Evet olayi cozen tarcin. Elma tarcin verdim bugun. Cevizde katmak istiyorim. Cevizi vermeye daha var heralde degilmi

Canım tarçın bebeklere faydalımı yoksa yesin diye mi koydun tarçını, bizim ki meyve yiyor ama sebze püresini hiç sevmiyo e sütüm de azaldı ekleyemiyorum bende şaşırdım

Yok canim ya dis degil. Dogdugu gunden beri böyle . Uykumuz hic yok bizim. E bebekten verdim siparis ben simdi versen yarin sabah elinde. Hizli gonderiyorlar iyi oluyo.
Allah yardımcın olsun çok zor uykusuz kalmak ben de işe hep uykusuz geliyorum sen kuklaları nerede aldın şimdi araştırıyorum ama bulamadım güzel, bir de banyo oyuncağı alıcam pazar günü küvetine su doldurdum oyun oynadı hoşuna gitti bi kaç oyuncakla daha güzel olur diye düşünüyorum

Canım tarçın bebeklere faydalımı yoksa yesin diye mi koydun tarçını, bizim ki meyve yiyor ama sebze püresini hiç sevmiyo e sütüm de azaldı ekleyemiyorum bende şaşırdım
Ozel bir yararindan degil canim. Bebek tariflerinde muhallebiye meyveye falan katiyorlardi ordan gordum.ilk defa meyve yedi tarcin sayesinde :) bensebzeyi corba gibi yapiyorum.sen hem corba hem puremi veriyorsun yoksa sadece puremi.

El kuklasini e bebekten aldim canim inek seklinde.Parmak kuklasinida netten baktim ikeada var 15 lira 10 tane var tabi icinde. Babamiz insallah unutmazsa gelecek bugun.banyo icin en guzel top ve ordek sanirim. Suyubenimkide cok seviyor. Yaz gelsin havuz alicam ona :) allahtan ben ise gittmiyorum. Valla calisan anneleri cok takdir ediyorum. Ben ayrildim isten.

sağol canım bakayım ben de şimdi. maddi durumum el verseydi ben de ayrılırdım bütün gün fotoğraflarına bakıyorum yavrumun, çok özlüyorum...

Ozel bir yararindan degil canim. Bebek tariflerinde muhallebiye meyveye falan katiyorlardi ordan gordum.ilk defa meyve yedi tarcin sayesinde :) bensebzeyi corba gibi yapiyorum.sen hem corba hem puremi veriyorsun yoksa sadece puremi.

Anladım canım, ben havuçla kabağı biraz suda haşlayıp tel süzgeçten geçiriyorum doktor suyunu verme vitamin hiç yok demişti ama zaten böyle sevmiyo birde üstüne kabız bir haftadır

Anladım canım, ben havuçla kabağı biraz suda haşlayıp tel süzgeçten geçiriyorum doktor suyunu verme vitamin hiç yok demişti ama zaten böyle sevmiyo birde üstüne kabız bir haftadır
Kabizlik cok zor canim gecmis olsun. Ben valla artik herseyi katip blenderdan cekip veriyorum. 1 patats ceyrek havuc, biraz balkabagi,1 tane arpacik sogan 1 dis sarimsak yarim biber vardi bugunkunde mesela. Tabi her corbaya kemik suyu ve ilik ekliyorum. Balkabagini dene sende hatta ben tek baljabagi pureside veriyorum. Kabizligina iyi geliyo ve demir orani cok yuksek

sağol canım bakayım ben de şimdi. maddi durumum el verseydi ben de ayrılırdım bütün gün fotoğraflarına bakıyorum yavrumun, çok özlüyorum...
Oyy kiyaman ben size ya. Bende 20 gunluktu anneme biraktim 1 saatligine ciktim.bir gorsen ne agladim. Oglumh ozledim ben diye.

Sağol canım deneyeyim bende alışmasını bekliyordum iki haftadır ama sevemedi başka tadlar deneyeyim artık, blendır henüz almadığımız için kıvamı da iyi olmuyo alsam iyi olacak

iki çocuklu olmak ne kadar zor arkadaslar.biri okula başladı,diğeri deli gibi hareketlendi.akşamlar olmasın istiyorum.uyku yok zaten.taşımaktan sallamaktan belim,bacağım koptu.kocadan hiç bahsetmiyorum.sinirlerim tavan yaptı.

Bebegin hazir olunca hepsini yapar cnm. Uzulme. Hepsi ayni degil.
ben zeka kartlari aldim. Akil kupu alacagim. Masal kitaplarini seviyr. Boy boy yumusak top aldim. Cingirakli top aldim.

Ceviz daha erken cnm.

Gule gule oynasin.
uykusuzluk fena. Cnm ben aksam.sunu yapiyrm. 1aydir isime yaradi ama yatis saatinde. Gece cok uyaniyr hala orasi ayri. Uyutmadan 1saat once yataga gidiyrz babasi da geliyr. Yatakta Ucumuz oynuyrz. Sonra isigi kapatiyrm emiyr ve uyuyr.

Cok sebze karistirmadan dene cnm. Misal patates havuz irmikle yap. Baktin yemedi havuc koyma kabak ekle vs.

Bize dr.un verdigi ilk corba soyle:
1havuc
1patates
45dk haslanir.icersine 1cay kasigi irmik eklenir ve 5dk daha pisirilir. Tel suzgecten gecirilir...

Simdi pirinc, kabak, kiyma ve zeytinyag ekliyrm. 3gundur reddediyr. Tarhana veriyrm kiymali yine.
ben de ayrildim

Arkadaşlar bnm oğlum bu zamana kadar fazla kilo almadi ama hareketleri ii şuan emeklio koltuklarda dik durabilio oturuyor o yüzden kilosunu dert etmiyorum basta çok takiyordum etrafimfa kilerde moralimi bozuyordu simdi ole değil.sorum olacakti siz yumurtaya basladiniz mi bize saglik ocaginda ki hemşire başlayan demisti

Kizlar mesajlari karistirmisim. Siz anlarsiniz dimi

Ben
Ben daha baslamadim. 8 aydan sonra dedi dr. Zaten benim alerjim var yumurtaya. O nedenle de bebegimde olma riski yuksekmis. Beklemedeyim hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…