2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar Merhaba,
Ben 2014 Nisan annesi olacakken 25 Mart 2014 annesi oldum. Önce burada başlayıp daha sonra facebookta devam eden bir grubumuz var. Oradada aşağıdaki gönderiyi paylaştık. Bir arkadaşımızın aklına Mayıs anneleride yardımcı olabilir diye geldi. bebekte Mayıs doğumlu çünkü. Eğer sizlerinde facebook grubu varsa orada paylaşabilirseniz çok sevinirim. Bende bu haberi tamamen tesadüfen milliyette gördüm. Oradan haberi yapan muhabire ulaşıp ailenin telefonunu alıp direk annenin kendisi ile görüştük.

Bebeğin annesi Çiğdem Aslan Hanım; 05433328497

Garanti Bankası : TR97 0006 2000 7150 0006 6209 85
Ziraat Bankası : TR38 0001 0004 5952 9519 4050 01

Adres : Dumlupınar Mah. 38079 Sokak No:13 Seyhan / ADANA

http://www.iha.com.tr/haber-minik-ceyhunun-drami-yurekleri-dagliyor-417922/

Rabbim şifa versin çok üzüldüm şimdi faceteki grupta da paylaştım

Rabbim sifa versin,aileyede sabir saglik kolayliklar..Tahmin bile edilemez,caresizlik..

Giremeyen arkadaslarla da,facebook'ta grubu olan bi arkadaslada paylastim bende..

Rabbim sifa versin,aileyede sabir saglik kolayliklar..Tahmin bile edilemez,caresizlik..

Giremeyen arkadaslarla da,facebook'ta grubu olan bi arkadaslada paylastim bende..
Bazen o kadar kızıyorum ki kendime. Biz dişi çıkıyo gazı var diye huysuzlanan bebeğimiz için bazen dertleniyoruz. İnsanlar evlatları için nelerle mücadele ediyorlar

Kizlar bebisleriniz ne tur oyuncaklarla oynuyor.oglusa oyuncak alicamda fikir olsun istiyorum.simdilik pek biseyi yok diyebilirim.

Zeka kartlari aldim cnm ben. Yumusak ve farkli boyutlarda toplar. Icinde singir singir ses olan yumusak oyuncaklar.

Bir de cnm zeka küpü al. Nasil olsa hemen buyuyrlar. Yakin zamanda oynarlar. Bol resimli masal kitaplari al cnm birlikte okuyun.
Zeka kupune bakmadim ama su bezden hikaye kitaplarina baktim.sesli isikli bir oyuncak daha bakiyirum. Aman ne zor ya bi dunya marka var bi dunya cesit var. Fiyatlarinda masallahi var. Simdi topu, kitabi, sectim birde halkalar var fisherprice onu alcam. Zeka kupu ve kartlara bakarim. Geriye emeklemeye tesvik edecek bi urun ve elinde tutup bakabilecegi sesli isikli bisey istiyorum. Aklina gelen olursa bana iletirmisin yine

Tamam cnm. Bez kitapla bayadir oynuyr bizimki.

Bugun geri geri emeklemeye basladi. Ileriye de balik gibi kayarak hareket ediyr. Zaten her yana dönebiliurdu. Yandim iyiden iyiye
Bir de yastiga koydum yogurt yedireyim diye hopppppp diye kalkip oturuverdi sastim kaldim 7.ay bize hizli geldj

Haha buyuyorlar ya.masallab bebisine.benimkide done done geziyo arada duruyo emeklemeye calisiyo kendinicekip duruyo. Bende iste tesvik icin oyuncak kullancam bakalim. Evde fpin tirtili cingiraklar cesit cesit dislikler aynalar fala var ama hicbirini sevmiyor. Iste biraz tirtila bakiyo o kadar. Umarim yeni alinacaklari sever

Bazen o kadar kızıyorum ki kendime. Biz dişi çıkıyo gazı var diye huysuzlanan bebeğimiz için bazen dertleniyoruz. İnsanlar evlatları için nelerle mücadele ediyorlar

Saglik gbsi yok tabii..
Ama gozardi edilemeyecek insani sagligindan eden surekli sorunlarda olabiliyor..
Herkes ne yasadigini kendi biliyor bence..
Cok sukur herseye yine de..

Bez kitabini ara ara istiyor eskiteli biraz oldu..Sesli el kuklalarimiz var,cingirakli hayvanlarimiz var,kucuk hali gb uzerinde cevirerek ses cikarttigi bir oyuncak var en favorileri buara..Ve emeklemeye yardimci kelebegi var,kanatlarini aca aca ilerliyor,dokununca devam ediyor pesine takmak icin yani :) vazgecilmezi sofiesi..
Farkli dokular,onun komutuyla cikan sesler,topu vs seviyor..simdilik aklima gelenler..Tasindim yeni en sevdikleriyle anneannesindeyiz hala oyuncaklari bile hatirlayamadim kafam karisik cook yorgunum :)

Tasimak zor is allah kolaylik versin. Bende 8 aylik gebeyken tasindim. Cok zor oldu. Canim simdi ben kelebek oyuncak diye falan arattim ama bisey cikmadi.internetten rahat bulacagim gibi yazarmisin. Birde sofieyide bulamadim. Eger zor olmazsa sana tam marka model yazarmisin.Sesle komut verdirdigi sofiemi. Cok soru sordum kusurabakma.benimki bu zamana kadar hic bir oyuncagi istemedi. Arkadaslarin oyuncaklarini denedim ilgisini cekmedi. Iki gun evvel birden oyuncak delisi oldu. Bez kitap, top ve zeka kupu secildi. Geriye emekleten (senin kelebek gibi) ve ses cikaran renkli biseyler isteyorum. Bunlara ek tavsiyen olursa yaz lutfen.

Ev soguk diye alamadim 2 saat gidip geldim emzirmeye vs yemesi uyumasi,cok zor oldu canim..özlemekte cabası..

Playskool Sirin Kanatlar diye geciyor bendeki dokununca tekrar cakisiyor,devrilince kendi duzeliyor vs hoş..Emeklemeye yardimci cok oyuncak var..Muzikli birseyi var once vuruyordu caldigini bilip simdi parmaklariyla ucuna dokunuyor mesela ogrendi..Almaya gittiginde de secersin bence,bir de bebislede alakali bence canim sevdikleri sevmedikleri ayriliyor..

kızla canım çok sıkkın bebeğim nezle oldu bu 3 gündür gece uyanıyo 2 saat uyumuyo korkuyorum düzeni böyle kalcak diye

Duzeninin bozulmasindan korkma bence zaten duzen zaman zaman degisiyor..
insallah ilerlemesinde hastaligi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…