2014 kpss çalışma günlüğüm

Kızlar size çağdaş sorularını göndermek istedim yapamadım hocamız tüm çıkmış soruları derlemiş bana yapmam gerekenleri yazarmısınız bu eklentilerden yapamadım dosyayı kabul etmedi

Kızlar size çağdaş sorularını göndermek istedim yapamadım hocamız tüm çıkmış soruları derlemiş bana yapmam gerekenleri yazarmısınız bu eklentilerden yapamadım dosyayı kabul etmedi

çok iyi olur canım çıkmış sorular. çok teşekkürler.
hızlı resim.coma gir dosyalar yükle.forumlar için olan kısmı kopyala buraya yapıştır bakalım olacak mı:26:

Son düzenleme:
havalar ısındı ya ondandır. ortalık cıvıl cıvıl... ama bu son aylar çok önemli bizim için. soru çözmeye çalış az da olsa

buyuk ıhtımal ondan bırde bızım bölumden alan bıkaç kurum merkezı atamadan çıktı benım en çok ıstedgm afad dı o merkezı atamadan cıktı mülakatlı oldu ondan da keyfım kaçtı açıkçası :KK31:

buyuk ıhtımal ondan bırde bızım bölumden alan bıkaç kurum merkezı atamadan çıktı benım en çok ıstedgm afad dı o merkezı atamadan cıktı mülakatlı oldu ondan da keyfım kaçtı açıkçası :KK31:
pire için yorgan yakma :)
başka kuruma atanırsın. sonra tekrar çalışarak mülakatlara katılırsın:KK34:

pire için yorgan yakma :)
başka kuruma atanırsın. sonra tekrar çalışarak mülakatlara katılırsın:KK34:

Atanabilicegm bölüm bi iski kaldi canm birde dsi bnlara atanirsam şantiye de calismak zorunda kalicam onuda yapabilirmiyim bilmiyormki ins bi o gün gelsnde smdi yuksek puan almaya calisiyorm umarm alirimda gönlüm afad istiyor hep oof of :KK43:

Atanabilicegm bölüm bi iski kaldi canm birde dsi bnlara atanirsam şantiye de calismak zorunda kalicam onuda yapabilirmiyim bilmiyormki ins bi o gün gelsnde smdi yuksek puan almaya calisiyorm umarm alirimda gönlüm afad istiyor hep oof of :KK43:
inşalah canım.. Gönlüne göre olsun herşey. bende mta yada enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı istiyorum. puanları yüksek baya ama elimden geleni yapıyorum.

X