2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canim normal muayenesi 250 idi ayrintili icin ayrica para almadi 15 agustosta tekrar gidecez ondan ucret almayacak

.

Merak etme esila benim bünyede senden şişip kalıyorum yalnız değilsin kime yaptıracaksın ayrıntılıyı 20. Hafta dedi bizedr Dr muz tuncay beyi düşünüyorum bende

Canım ben mustafa başbuğa gittim bugün. Bize de Turgut bey 21 en ideali dedi ama biz tatilde olacağımız için bugün gittik. Mustafa bey 17. haftadan sonra bakılır bize uygun demiş. Çok şükür bi sıkıntımız yok. 450 tl fiyatı. Ve tam bir saat sürdü. Tuncay beyin telefonunu bulamadım bi türlü. Belki o daha uygundur .. Haber ver bana canım.

❤️👯❤️👯❤️

esila merhaba ben de memlekette olduğum için pek giremiyorum ama hepinizi çok merak ediyorum canım bir şey çıkmamasına çok sevindim.ben tuncay beye gittim o da 400 lira pek fark yo.k.ben çok memnun kaldım.çok iyi ve espiriliydi...

şimdiden iyi bayramlar mutlu huzurlu güzel bi bayram geçirmeniz dileğiyle kuzucuklar tekmeliyo şimdi onlar bayramınızı kutluyolar

canım size de iyi bayramlar...bu sene sahiden kız senesi galiba:)) benim de ikisi kız..iyi olmalarına çok sevindim..ben de memleketindeyim...annemin yanında biz adana merkezdeyiz ama.pek giremiyorum hepinizi çok merak ediyorum..

Canım senin de iki kızmış :) çok güzel walla herkes kız.. Isimler belli mi?

❤️👯❤️👯❤️

Dünyanın en güzel ikiz anneleri..!!
Hepinize şeker gibi bayramlar dilerim. Rahat rahat gezebileceğimiz son iki bayram.. Güzel değerlendirin :) sonra kuzucuklarıma çok zor olacak.. Oyyy severim onları ben. . :)

❤️👯❤️👯❤️

Kizlaarrr ben geldim mutlu huzurlu evlatlarimizla ailemizle nice guzel bayramlarimiz olsun insallah.

Birkac gundur kucuk kucuk pitpitlar hissediyorum ama nedense bir turlu emin olamiyorum kizlarimmi ki acaba:)

Iyi bayramlar güzel ikiz anneleri bu bayramı yatarak geçiriyorum Rabbimin izniyle seneye bebişlerimiz le inş. Gezerek geçiririz...Ah şu lekelenmeler bir dursa inş. Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder...

Allah de ötesini bırak...

inşallah canım geçerde sende hamileliğin keyfini çıkarabilirsin rabbim kuzucuklarımızı bizlere bağışlasınnn

kizlaarrr ben geldim mutlu huzurlu evlatlarimizla ailemizle nice guzel bayramlarimiz olsun insallah.

Birkac gundur kucuk kucuk pitpitlar hissediyorum ama nedense bir turlu emin olamiyorum kizlarimmi ki acaba:)

günaydın canım kuzucuklardır pıtpıt ettikleri yer daha sert gibi oluyo bayramın ilk sünü malum akraba gezmesi uzanamadım süreklü otur ayakta dur kuzucuklar okadar rahatsız olmuşki akşam uzanınca ikisi birlikte pıtpıt yaptılarrrr

gözün aydın canım inşallah hep böle sorunsuz gider

Kizlaarrr ben geldim mutlu huzurlu evlatlarimizla ailemizle nice guzel bayramlarimiz olsun insallah.

Canım aynen ben de öyle.. :)

❤️👯❤️👯❤️

Canım aynen ben de öyle.. :)

❤️👯❤️👯❤️

bende emin olamıyordum. Ama onlar bebişleriniz kızlar çok güzel bir duygu :). yarın ayrıntılı ultrasonum var bebişlerimi görücem :). birde tetenoz iğnem var onu olucam.

Kızlar bebek alışverişine başladınızmı?bayramda bişeyler aldım ben çok keyifli yalnız ikişer almak zor oluyor biraz

saol canım inşallah bu tetenoz iğnesinden sonra çalışmamda sıkıntı olur mu?
Ondan sonra işe geleceğim canımda

canım bi kaç gün süren ağrı oluyo kolda onun için soldan yaptır rahat oursun ilk gebeliğimden hatırlıyorum kolmu yukarı kaldıramamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…