2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

ben açıkçası oyun parkı olan beşiklerden almayı düşünüyorum.ve muhtemelen ilk üç ay tek beşikle idare ederim.evim dar çünkü nereye koyacağımı bilemiyorum beşikleri

ablamda bana öle diyo benim kzın beşiği var 3 ay onda dare et sonra al diyo

Meraba öncelikle hoşgeldin. Ben de 17+5 oldum. 3.5 kilo aldım şimdilik. Umarım çok almayız .

Sağol canım.Seninle haftamızda kilomuzda aynı o zaman.Ben 15-18 arasını aşmak istemiyorum.Niyeyse sonra veremem şişman kalırım diye korkuyorum.Aslında yorgunluktan iğne iplikte olabiliriz dimi?

çok güzeller iyi günlerde kullansın bebişlerin
canım çok geçmiş olsun inşallah birdaha böyle birşey yaşasazsın

Çok geçmiş olsun canım.

beşik konusunda ne yapmayı düşünüyosunuzzz

Iban ben de bunu yazmak için girdim topiğe. Park yatak alıp bikaç sene onunla idare etsek sonra mı karyola ve çocuk odası alsam? Yoksa şimdi karyola beşiklerden mi alsam bilemiyorum kızlar. Fikirlerinizi ya da arkadaşlarınızın deneyimlerini yazarsanız burda çok faydası olacaktır. .

❤️👯❤️👯❤️

Cok sukur randevumuz iyi gecti, yeni bir demir hapi verdiler buda degerleri yukseltmezse igneye gecicez dedi, ama daha iyiyim cok sukur. Kilo 68 olmus, bebeklerinin ikisininde ayaklar asagida,kasiklarima yapistira yapistira mahvedi beni yumircaklar. Birisi 1040gr digeri 1260 gr doktor gelisimleri iyi dedi. Veee 4 Ekim de Sezeryan ile acil.birsey olmadiktan sonra ins. Bebisler kucagimda :)

Maşallah siZe.. Son zamanlar daha zor geçer sanırım napcaz bilmem sen gün saymaya başladın anlaşılan .. Darısı bize. Sağlıcakla kucağında olsunlar. .

❤️👯❤️👯❤️

kızlar biz de ilk etapta 1 park yatak alıcaz duruma göre doğumdan sonra ikinciyi de alırız..
ikizler zaten çok ayrı yatmak istemiyolarmış..
birde sese alışkınlar bebekler yani yan yanayken biri ağlarken biri mışıl mışıl uyuyabilir takılmayın buna...

Ya kızlar ilk gebelikmi nasil hissediyorsunuz ve hangi pozisyonda daha cok oluo? Ben 17 haftaligim ve halen hissetmiyorum

günaydın canım maşallah maşallah kuzucuklara inşallah sorunsuz geçer sayılı günler doğum haberini alırız

inşallahh canım bizde sese alıştırırız neyapalım zatem benim kız alıştırır onları sese

Günaydın Kızlar ,
bugün hiç iyi değilim. Midem kötü burnum kanıyor. Halsizim ama mecbur işe geldim. Burnum durdu ama her an kanayabilir. Kasıklarımda ağrı var sürekli affedersiniz ama çişim geliyor gibi hissediyorum.

Ben de durmadan wc ye gidiyorum hem de nası sıkışık halde .. Bi iki damla sadece işin nası bilmiyorum ama yorma kendini uzataniliypsan ayaklarını uzak bi tabureye filan masadaysan. Çok geçmiş olsun telaşlanma kanama çok normal

❤️👯❤️👯❤️

ayyy ne güzel dğum tarihi de belli olmuş maşallah
artık gün saymaya başlarsın canım hayırlısıyla
darısı da bize olsun inşallah

Kızlar bende artık ayak bileği yok. Ayaktan direk bacak başlıyo

❤️👯❤️👯❤️

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…