2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

13.6 idi sonra 12.5 oldu sonra 11.5 oldu sonra 10.2 oldu bugün kan iğnesine başladık gün aşırı iğne yapılacak günlük tek doz orak demir hapı alacam doktor ikiz olduğu için böle oldu dedi kanın dahada düşecek önlem alalım kan takmaya gerek kalmasın dedi

HAYIRLISI CANIMMM BENİMDE İÇİMDEN KIZ GEÇİYOOOOO

PERŞEMBE ÖĞRENİCEZ BÜYÜK İHTİMAL AYRINTILIMIZ VARRR RABBİM MUCİZELERİMİZİ SAĞ SALİM KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİNN İNŞALLAHHHH

BİZİMKİLERDE FIKIR FIKIR MAŞALLAHHHHHHHHHHHHH

rabbim hayılrı evlat nasip etsin canımmmm bizde eşimle bidaha yapmayı düşünüyoruzzzz:26::26::26:

Bi kızım var şimdi ikizimiz olacak rabbim nasip ederse

canım kontrolun vardı gittin mi doktora

Meraba öncelikle hoşgeldin. Ben de 17+5 oldum. 3.5 kilo aldım şimdilik. Umarım çok almayız .

rabbim hayılrı evlat nasip etsin canımmmm bizde eşimle bidaha yapmayı düşünüyoruzzzz:26::26::26:

Bi kızım var şimdi ikizimiz olacak rabbim nasip ederse

Doğal yolla mı ikiz canım?
Tedavi felan olmadan yani?
Çok istiyorum ikiz tabi öncelikle hayırlısı diyorum.

Hedef 48

ay maşallah canım özel dua et bana :)
peki dikkat ettiğin bi durum varmıydı hamile kalma sürecinde?

Hedef 48 :d

hamile kalmamaya çalışıyodummmm

Adetim aşırı ve yoğun olmaya başlamıştı siprail taktırdıktan sonra oldu bu durum kadın doğumcum düzenlemek için ilaç kullandırdı 4 ay ilaç tedavisi bitti halen düzelmemişti en son duphaston tb verdi onu kullanırken hamile kalmışımmmmm

Tamamen kısmet işte tekrar maşallah Allah bağışlasın canım

Hedef 48

tamamen kısmet işte tekrar maşallah allah bağışlasın canım

hedef 48 :d

sağol canım

hatta bişey diyeyim hamile olduğumu sölediğde eşim çok şaşırdı sonra canım ikinci olduya biz üçüncüyüde yapalım dedi Ilk kontrolde tek bebiş göründü 10 gün sonra gittiğimde kesenin alt tarafında tamaman tesadüf 2.ciyide gördü doktor eşimede dedim al işte sana 3.de geliyoooo dedimmmm

promosyondan yararlanmışınız

Hedef 48

Geçmiş olsun canım.İnşallah önemli birşey yoktur.Sonuçlardan haberdar et bizi.Artık ani değişimler yaramıyor bize anlaşılan

geçmiş olsun canım.inşallah önemli birşey yoktur.sonuçlardan haberdar et bizi.artık ani değişimler yaramıyor bize anlaşılan

çok sağol canım gerçekten ani hiçbişey gelmiyo artık bize çok dikkat etmemiz lazım sakin huzurlu olmamız gerekiyo sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…