2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Bende bir kitap var. Onda orta ve çok kilolu ikiz anneleri için 15-20 kg normal diyor.

Ay canim kol uyusmalarim hamilikten önce vardı bende elde sinir sıkışması var benim sağ kalcam çok agriyor. Benim bayramdan sonra ayrıntılı ultrasonum.
Bide yastıklarının deneyim bugün.
canım yan yatarken arkama destek yastığı alıyorum başımın altına 2 yastık alıyorum rahat oluyo
Canim deneyeceğim bugün bakalım nasıl olacak

Hayrli olsun canim. Bende şimdiye kadar 3 kilo aldım bana max. 10 kilo dedi doktor.
Kızlar ara ara göbek deliğimin çevresinde acaip bi batma şeklinde sancı oluyo bu ne yaa

🌸🌸🌸

Benimde oluyor anneme sordum karnım içten genişliyor dedi. Ama doktora sormadım.

Canim.ben kiloyu sadece gobekten almisim, gobek ne yaparsan yap ikiz gebelik hele 37 haftayi bulursun keisn catlar. Ikiz gebelikte 15-20 kilo diyolar..ben sadece oglumun zamani dusun 56 hamile.kaldim, 82 kilo doguma girdim. Bu hamileligimde hele iki tane can besliyorum oglumun zman kadr alsam.bile amena, kilo gidiyir . Catlaklar belli bile olmuyor.

Nw kadara almış aceba? Bizim burda yok ama nettwn getirmeyi düşünmüştüm bi ara.

Günaydın canım, hepsiburadadan almış o da. 170kusur bi fiyatı var. E-bebek te de daha ucuzu var ama o 23. Haftadan sonra duyabiliyormuş.

Çok derinden duyabiliyorsun kalp atışlarını. Benimkiler yatay olarak duruyorlar, birinin kafası sağda, birininki solda. Ikisini de ayırt edebildim. Her gün olmasa da arada bir içimize sıkıntı düştüğünde bakmak için iyi bence. Allah bebişlerimizi esirgesin.

Merhaba arkadaşlar ben 6 hafta 5 günlük hamleyi m dün adacayi içtim .Bugün kahverengi akıntı geldi . 1 bardak içtim yalnızca ama ,etkisi olmuş mudur sizce ??

Esila ayni gidiyoruz bende 17ci hafta 10 kilo:) dr dun diyete soktu beni simdi boraz daha dikkat ediyorum

Ayyy çok sevindim kusura bakma ama birinin benimle aynı gitmesi beni çok mutlu etti. Eşim drdan diyet istedi o da biraz hızlı gidiyo ama gerek yok şimdi dedi ekmek filan mı kes dedi?

🌸🌸🌸

Merhaba arkadaşlar ben 6 hafta 5 günlük hamleyi m dün adacayi içtim .Bugün kahverengi akıntı geldi . 1 bardak içtim yalnızca ama ,etkisi olmuş mudur sizce ??

Canım hemen o kadar etkileyeceğini sanmıyorum. Doktorunu ara bence pna sor bi. Gecmiş olsun önemli değildir umarım

🌸🌸🌸

Sagol canım evet inşallah , azaldı sabaha göre , bakalım hayırlısıyla Salı günü bebişlerin kalp atışlarında görürsem biraz daha rahatlayacam inşallah ..

Amin cnm bende cok sıkıntıya giriyorum o yüzden almam lazım aslında kimileride zararli dio.oysaki geçenlerde saglik ocağında da gördüm zararli olsa orda ne işi var.tsk ederim cnm

Ayyy çok sevindim kusura bakma ama birinin benimle aynı gitmesi beni çok mutlu etti. Eşim drdan diyet istedi o da biraz hızlı gidiyo ama gerek yok şimdi dedi ekmek filan mı kes dedi?

🌸🌸🌸

Hareketlerini hissedebiliyomusun bu arada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…