2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar Günaydın..
Ben soluma yatamıyorum. Yatsamda uyuyamıyorum.
Sağıma yatıyorum ama hep sola yatılsın diyor. Bir sakınca var mı?

Selam canım, ben de aynı durumdayım, ama sağa yatınca sol kolum uyuşuyor. Sırtüstü yatınca iki kolum uyuşuyor. Solda bir problem yok ama ben rahat edemiyorum. Pazartesi kontrolum var, doktora soracağım. Ayrıntılı ultrasonumuz da var. Inşallah güzel geçer.

Eslere konusmak kilay, benimkide ayni. Yat dinlen,yorulma ben yattimi yemek kim yapcak, temizlik, camasir hadi heosinj gec 2.5 yasindaki abna diger muhtac mucizem ne olcak , pazarteai doktora gidicem bakalin ne diycek kan takviseysi sanmiyorum

canım yan yatarken arkama destek yastığı alıyorum başımın altına 2 yastık alıyorum rahat oluyo

eslere konusmak kilay, benimkide ayni. Yat dinlen,yorulma ben yattimi yemek kim yapcak, temizlik, camasir hadi heosinj gec 2.5 yasindaki abna diger muhtac mucizem ne olcak , pazarteai doktora gidicem bakalin ne diycek kan takviseysi sanmiyorum

aynen onlara kolay bulaşık çamaşır yığılsa yemek olmasa çocuk ağlasa bu seferde dicekleri belliiiiiiiii

inşallah canım hayırlı haberlerle gel haftaya perşembe bizimde ayrınlıtı ultrasonumuz var hayırlısı

Canım sen kaçıncı haftadasın? Bana Dr 20-21 de git dedi ayrıntılıya ama o zaman da tatilde olcam

🌸🌸🌸

Kızlar merhaba.ben yeniyim bu topikte.kasım aralık ikiz annesiyim bende inşallah.17+2 haftalığım şuan.yazılanların hepsini okuyamadım ama kaç kilo aldınız.mide bulantılarım biter bitmez 3 kilo aldım ben.siz ne alemdesiniz

Canım hşg buranın rekoru bende :) 17 haftadyım 10 kilo :))

🌸🌸🌸

Kızlar ara ara göbek deliğimin çevresinde acaip bi batma şeklinde sancı oluyo bu ne yaa

🌸🌸🌸

Biz Pazartesi 19+0 olucaz inşallah. Perinatolog olan doktoruma gideceğim ayrıntılı ultrasona. Senin de yakındı galiba bana dimi?

Aramızda tam bi hafta var canım. Ben de pzt 18 tam. Hadi güzel haberlerini bekliyoruz inşallah. Hangi şehirdesin ve ne kadar ücreti aytıntılının? Bana burda kayseride 450 dedi ünv nin profu. Mecbur ona gitcez

🌸🌸🌸

Ben Manisadayım. Ayrıntılı için Izmirde Profa gidicem. 350tl ücreti. Ama 12. Haftada ona gitmiştim. Memnunum doktorumdan.

Benim dr.um toplamda 15 kilo alacaksın en fazla dedi.ama bana sorarsan 20 leri bulurum gibi.sen nasıl aldın bu kadar mide bulantın olmadı mı hiç

Neden 15 kilo dedi? Kac kilo ile hamile kaldinki? Bizim doktor hic bisey demiyor daha demedi, bende 27+2 'de 57 kilo ile hamile kaldim1.5 hafta once 67.5 tum 10.5 kilo almistim ama bende asas bundan sonra kilo aliniyor 80 bulurum diye dusunuyorun. Bulmakta istiyorum :) dogumla zaten cogu gidiyor.

Bilmiyorumki kiloyu pek sevmiyor heralde.ben zaten ne istersem yiyorum ona bakmıyorum.60la hamile kaldım 63üm şuan.sen baya ilerlemişsin.ama yinede çok kiloalmasak daha iyi gibi ya veremezsek.bide belki çatlakları çoğaltır diye korkuyorum açıkçası

Benim için de gerek duyulmamisti ama sonum biraz acili oldu :) ama ne olur çok dikkat et allah senide bebeklerini de korusun...benimki daha çok yeni muhtemelen 4.haftaya gircem bir kaç gün sonra. ..seninki ne kadar oldu?

17.haftaya girecek inşallah. Ben o zamanlar sormustum profa hic bi zarari olmaz demisti yeterki o vermis olduğu olaci kullanma demişti bana.

Benim çatlaklarım başladı biliyo musunuz karnımın altından çatladı.

🌸🌸🌸

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…