2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Sismeyle beraber morarma varmi? Bence kesinlikle git doktora?

Suan bende o durumdayum bende15+2 yim ama 2.3 günden beri var.gebeligin ikizmi bilmiorum ama ikiz gebelerde 16.haftada basliomus birazda kilon varsa tamam zaten.bence korkma ben zaten yarin doktora gitcem ayaklarimida gostericem.

MorarmA yok şimdilik cuma kontrolüm var bekliyim diyorum ama çok rahatsız olursam giderim

Aynıymışız seninle 15+0 bugün ikiz gebelik benimkiside bide üstüne tüp olunca çok kilo alarak başladım zaten şimdide hızla ilerliyorum doktorun önerisi olursa yazabilir misin buraya benim kontrolum cuma

Serenay sende de oluyo mu? sabahlari kalktiginda ozellikle wc ihtiyacin varken alt tarafinda bir ağrı oluyormu dışına çıkacak gibi.lavabo ihtiyacini giderdikten sonra geçiyor. Oluyomu böyle?

Canım bende oluyor.
lavabo ihtiyacını giderdikten bir müddet sonra geçiyor. Sanırım bebişlerin aşağı baskıları çok.

kızlar bende dondurulmuş embriyo sayesinde 15 haftalik ikiz hamileyim alt taraflarda ağrı oluyor sizde de oluyormu? Rahim genislemesi dior dr ama korkuyorum yinede.

slm canım çok ayakta durunca bendede oluyo fırsat buldukça dinenmek dikkatli olmak en iyisi

selam kızlar nasılsınız??

akşama doğru ayaklarım benimde şişiyor ayakkabıya sığmıyor..
tuvaletten önce rahime baskı da normal iki bebek olduğu için daha çok baskı yapıyor korkmayın...
ama tuvaletinizi uzun süre tutmayın...

Dün acile gittim serum yedim ishal ve kusmam geçti. Ama şu mide yanması beni öldürecek. Neden olur bu mide yanması ağzıma geliyo acı acı ne yesem. Nasıl geçer var mı tavsiyesi olan. Bu arada ben de 2.5 kilo aldım. Şişme yok çok şükür ayaklarımda ellerimde. Sadece mine yanması şikayetim.

Dün acile gittim serum yedim ishal ve kusmam geçti. Ama şu mide yanması beni öldürecek. Neden olur bu mide yanması ağzıma geliyo acı acı ne yesem. Nasıl geçer var mı tavsiyesi olan. Bu arada ben de 2.5 kilo aldım. Şişme yok çok şükür ayaklarımda ellerimde. Sadece mine yanması şikayetim.

Canım dolaptan bi bardak süt al yudum yudum iç ara ara. Çok faydası oluyo ayrıca rennie kullanabilirsin..

🌸🌸🌸

selam kızlar nasılsınız??

akşama doğru ayaklarım benimde şişiyor ayakkabıya sığmıyor..
tuvaletten önce rahime baskı da normal iki bebek olduğu için daha çok baskı yapıyor korkmayın...
ama tuvaletinizi uzun süre tutmayın...

slm canım çok ayakta durunca bendede oluyo fırsat buldukça dinenmek dikkatli olmak en iyisi
Kızlar bebekler büyüdükçe baskikalarida artıyor bende sanki kilo aldım gibi yarın bi tartilayim. Şişlik yok bendede sadece elim ayağım yanıyor. Bide bugün beni. Sağlık ocağından aradılar tetenoz aşısı için bide devit damla vereceklermis.

Canım bebekler mideyi ittiği için kasların gevşeyip kasılmasından dolayı oluyor reniee şurup çok iyi geliyor doktoruna sor..benim 19. Haftada baya hafifledi mide yanması..birde yoğurt ve soda bana iyi geldi..

Günaydın kızlar... Bebişler nasıl? Ben hala sağdakini hissediyorum soldakinden bir hareket yok. Sizde durumlar nasıl?

Günaydın kızlar... Bebişler nasıl? Ben hala sağdakini hissediyorum soldakinden bir hareket yok. Sizde durumlar nasıl?

Günaydın canım bende tık yok henüz :KK43: dün dra gittim bişe konuşacaktım tekrar muayene etti iki kızım olacağı kesinleşti :KK66:

🌸🌸🌸

günaydın canım bende tık yok henüz :KK43: dün dra gittim bişe konuşacaktım tekrar muayene etti iki kızım olacağı kesinleşti :KK66:

🌸🌸🌸

maşşallah canım allah tamamına erdirsin inşallah

dün işyerinde baygınlık geçirdim ambulansla hastaneye götürdüler şükür bebişlerde bişey yok kanım baya düşmüş proteinim düşmüş beslenmene dikkat et dedi doktor kardiyoloji ve nörolojide baktı mr çektirdik temiz çıktı şükür idrar yolumda enfeksiyon varmış ta holter takacaklar kalp ritmime bakacaklarmış

hayırlısı inşallah rabim kuzularımızı sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

kızlar 2gündür ishalim ve kusuyoum. Bugüne kadar ne bulantım ne kusmam olmuştu. Nazar değdirdim kendime. Dün kan ve idrar tahlillerim yapılmıştı. Normal çıktı. Nerden çıktı bu ishal ve kusma şimdi. çok halsiz bırakıyor beni...

çok geçmiş olsun canım sıvı alımına çok dikkat et prinç lapası felan ye iyi gelir

serenay sende de oluyo mu? Sabahlari kalktiginda ozellikle wc ihtiyacin varken alt tarafinda bir ağrı oluyormu dışına çıkacak gibi.lavabo ihtiyacini giderdikten sonra geçiyor. Oluyomu böyle?

tuvalete sıkıştığımda çok oluyo canım tuvalet ihtiyacımı giderince çok rahatlıyorum sıkışmamak gerekiyomuş zaten hele kabız olduğumda karnımda acayip bi ağırlık oluyo

maşşallah canım allah tamamına erdirsin inşallah

dün işyerinde baygınlık geçirdim ambulansla hastaneye götürdüler şükür bebişlerde bişey yok kanım baya düşmüş proteinim düşmüş beslenmene dikkat et dedi doktor kardiyoloji ve nörolojide baktı mr çektirdik temiz çıktı şükür idrar yolumda enfeksiyon varmış ta holter takacaklar kalp ritmime bakacaklarmış

hayırlısı inşallah rabim kuzularımızı sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

canım çok geçmiş olsun olsun ikinizde iyisiniz inş. Allahım yardım etsin bizlere hele bu sıcaklarda dikkat et canım kendine..

Mrb kızlar Benim 13.gun kan testim 930 nasıl sizce?

bence iyi canım maşallah :)

tuvalete sıkıştığımda çok oluyo canım tuvalet ihtiyacımı giderince çok rahatlıyorum sıkışmamak gerekiyomuş zaten hele kabız olduğumda karnımda acayip bi ağırlık oluyo

Oncelikle geçmiş olsun cnm bende dun hastanede yatış yaptım aynen bendede idrar yolu enfexsiyonu var.2 kg serum yedim saşe içtim suanda rahatladim evdeyim cok şükür. Sen nasılsın peki durumun nasıl?

X