2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Amin. INSALLAHH NE KADAR GEC O KADAR IYI H.BEBEISLER HEM BIZIM ICIN, canim 30 haftaya kadar.bende inan bulantilardan duGun kilo alamadim, 20 haftadan snra bir sismeye basladi gobek anlatamam suan 26+2 olmama ragmen 9 aylik gibi karnim oldu resmen, kilo b3n almak istiyorum ama sagliksiz faydasiz hic birsey tuketmiyorum. Bebekler iki tane iyi beslenmemiz hem onlar hem bizim vucut icin cok onemli,enerji kalmiyo oglanin pesine kosturmaktan :) hadi guzel habeelerle gel ins. 19 haftalikmi oldunuz?

Evet canım aynen öyle sen çok şanalıymışsın kendi doktorun baktığı için. Bizimkinin zamanı yok o kadar. Zaten tıklım tıklım her defasında.. Kendisi baktığı için gerek görmüuodur.

🌸🌸🌸

yok canım 18 deyiz

ayrıntılı için perinatologa gidecez canım yinede şanslıyım süleymen cansun demir doktorumun adı bu bölgenin en iyisi

canım 5 sene felan geçmişse sezeryanın üzerinden normal doğum olabiliyormuş

hayırlı cumalar canım. Biz varız işte :) kızlar sıcaktan bayıldı mı ne ben de anlamadım :))

🌸🌸🌸

hayırlı cumalar kızlar

şimdi doktordan geldim kuzucuklarım maşallah iyiler allaha şükür kardeş kardeş büyüyorlar 24.ünda 19+0 oluyoruz ayrıntılı ultrason için tarih iyimi dedim çok uygun bi tarih dedi hayırlısı inşallah

Omega -3 kullanmaya başlayalım dedi marincap ismini önerdi decavitide gün aşırı al dedi

Maşallah size. Marincap ben de alıyorum haftada iki dedi bana da. Hareketlerini hİssetmeye başladın mı?

🌸🌸🌸

Maşallah Maşallah Allahım sağlık sıhhat versin hepinize. Ayrıntılı ultrason için bende 1 agustosta gidiceğim.

Kızlar bende dondurulmuş embriyo sayesinde 15 haftalik ikiz hamileyim alt taraflarda ağrı oluyor sizde de oluyormu? Rahim genislemesi dior dr ama korkuyorum yinede.

Kızlar bende dondurulmuş embriyo sayesinde 15 haftalik ikiz hamileyim alt taraflarda ağrı oluyor sizde de oluyormu? Rahim genislemesi dior dr ama korkuyorum yinede.

Oluyor canim kadınlarda vajina ağrılarım oluyor bana aynı şeyi söyledi doktorum. Bu arada hayırlı olsun Allahım sağ salim kucağına l almayi nasip etsin

Oluyor canim kadınlarda vajina ağrılarım oluyor bana aynı şeyi söyledi doktorum. Bu arada hayırlı olsun Allahım sağ salim kucağına l almayi nasip etsin

Yarin doktora gidicem yine.seninkiler ne kadarlik suan.Allah cumlemize kucagimiza almayi nasip etsin.cok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…