2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

merhaba çok teşekkür ederim. Senin ilk gebeliğin tüp veya normal gebelik miydi? O zaman şimdi ikinci ikizlere mi hamilesin??? Ne güzel,, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

normal gebelik ikiside canım 3 yaşında bitane kızım var bu 2.gebeliğim tek yurta ikizi bunlarda doktor kız görüyorum ikizinide dedi öle oursa 3 kız anası olacammmmm

slm 17haziran 12:59 we 13:00da ikiz erkeklerimi sezeryanla dunyaya getirdim 3haftalik olduk bile darisi size cok guzel bi duygu

normal gebelik ikiside canım 3 yaşında bitane kızım var bu 2.gebeliğim tek yurta ikizi bunlarda doktor kız görüyorum ikizinide dedi öle oursa 3 kız anası olacammmmm

Maşallah,, darısı başıma biz de 6 senelik evliyiz . 33 yaşındayım.3 tüp bebek tedavisi gördüm. ilki dış gebelik ikinci negatif bu da çok şükür oldu. inşallah sağ salim devam eder. Allah aratmasın. inşallah ikiz olursa zaten bana yeter.dua edin benim için de..

slm 17haziran 12:59 we 13:00da ikiz erkeklerimi sezeryanla dunyaya getirdim 3haftalik olduk bile darisi size cok guzel bi duygu

rabbim sağlıklı hayırlı bi ömür nasip etsin kuzuların acanım darısı başımıza inşallah tek yumurtamı çift yumurta ikizlerimi

canım tablo yapsak güzel olur aslında cinsiyetleri felanda yazarız doğum tarihlerini felan sayımız çok fazla değil zaten

Tamam çok güzel fikir.. Yapalım. Cinsiyetler,doğum tarihleri, belirlenen isimler.. Başka ne olabilir? Yazın yapalım tabloyu ..

🌸🌸🌸

herkese merhaba çok güzel bir topik olmuş ben de tüp bebek ile ikizlere hamileyim hafta sonu kontrole gittik birisi kız ama öbürü hiç kıpırdamadı :) benim sizlere sorularım kaç kilo aldınız ben şimdiden 6 doktorum 4 kilo fazlam olduğunu söyledi bir de hareketlerini hisseden var mı ben emin değilim hissettiğimden . Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Canım saol hşg. Kaç haftalıksın ? Ben 16+3 bugün ama henüz hissedemedim. Yani karnın gurulduyo gibi olur yada içinde kelebek uçuyo gibi yazıyo nette onları hissediyorum ama bebişlerim mi bilmiyorum. Ben 10 kilo aldım söylemesi ayıp

🌸🌸🌸

Merhaba, bende 26 haftalik hamileyim. Seker yukleme 2 gun once yapildi? Bpeki yqpilmadi takdirde cikan seker bebege icerde zarar vermiyormu? Bana yaptirmak kesinlikle daha mantikli geliyor. Cunku burda arladasimda cikti tespit edilde halde bir suru zorluk cekti, Magnezyum b3nde kullaniyorum ,diz agrilari ve kramplar icin cok iyi geliyor. EN onemli dikakt etmen gerenek,siddetli kasik agrilari ve kasilmalar. Vucududne sislikle beraber ayakta durdunda morlukta oluyorsa mutlaka ciddiye al, bir degil iki can tasiyoruz hatta kendi canimizla uc haftalar ilerledikce duzenli bebek hareketlerini takip et, yemekten sonra once soluna sonra sagina donerek en az bir kezde olsa oyadiklarindan emin ol, baktin tik yok spguk bir bardak sut,su meyvesuyu yada tatli ye tekrar bekler

Merhaba oncelikle hayirli olsun prensesler, bende 26 haftalik oldum cok sukur tamima hatta biri bir gun onde :) 26+1 hehhe

Benimkilerde ilk kiz dedielr sonra cok hareketli biri erkekde olabilirdediler ve bir daha sormadim, dogumda biri supriz olsun doye :) benim birde 2.5 yasinda oglum var. Ilk hamilelikte sezeryan oldum, bende cok kararisizim dogum konusunda acil bir sey olmadiktan sonra normal dogum deneyebilirmisim ama onuda hali ilr vakitli dogum olmiycagi icin suni sancin ile normal dogum yapip doguramamktansa ikisini sanki sezeryan olsam daha mi bilmiyorum kafam cok karisik,zaman biraktim. Karnimizda gecircekelri bir fazla gun bile cok onemli ins. En az 36 haftayi buluruz. Cigerleri tam gelissin bebisleribki kuvez olayi olmasin.rabbim yardimcimiz olsun

Yagmur bende seni dusunuyodum ne yaptin diye, hadi gozun aydin bebisler, ogluslarin nasil?kac kilo dogdular. Detaylari yazarsan cok sevinirim. Sen ne durumdasin? Bebekler nasil zorluyomu ikisine bir yetismek. Lutfen detaylari yaz :)

Ilk gebelikte hissetmeniz 18 haftadan sonra daha bir belirginlesir,kelebek cirpinisi kus curpinislari sonradan disardan bile izelenn muhtseme hareketlere donuusyor. Benim ikinci hamileligim oldu icin sayiden inanmasi guc ama 13 haftadan beri hep hissettim cirpinsilarini kelebeklerimin simdi 26 haftaligiz ve disardan kamera ile bile harketleri cekiyorum :) kilo alarak ebnim arkasindan kosmam gerken bir oglum oldu icin ve ve isleri ustune, ilk zamanlar cok bunaltim oldu icin daha 10 kilo aldim bende ama zatne son 3 ayda kilo daha hizli aliniyor bende 22 haftadan sonra cok hizli almaya basldim,kilo.son kaygimiz olsun bir degil iki bebis tasiyoruz ama tabiki faydali olan seyleri yemek ve asiriya kacmamakta her zaman fayda var.

26.hafta o kadar uzak geliyo ki ama eminim çok çabuk geçecektir. Çok sabırsızlanıyorum hareketlerini hissetmek için. Bu arada senin var mı düşündüğün isim?

🌸🌸🌸

Slm kizlar bende tup bebek 5.denememin sonunda ikizlerime hamileyim cok sukur. Sizleri hep takip ettim ama anca yazabiliyorum. Size sorum olacak kizlar ben bebislerimi tek yumurta diye biliyodum doktor bugun keseleri ayri ama plasenteleri ayni dedi
sizce cift yumurta ikizimi anlamadim ben,bi sorum daha olacak bugin aksama dogru eve gelince acik kahve kan geldigini gordum ve hemen yattim ve su an bisey yok gibi sizce bisey olmusmudur bebislere cok korkuyorum,yarin doktora gideyimmi sizce? Birde doktorum perinotoloji bolumune gitmemi soyledi o bolum napacakki bileniniz varmi? Cok sordum kusura bakmayin.Rabbim hepimize saglikli,mutlu,huzurlu sekilde hayirli uzun omurlu evlatlarimizi kucagimizada almak nasip olur ins.

Canim öncelikle hayirlibolsun. Allah kucağına almayi nasip etsin . O akıntı normal ama bence yinede fizik doktora ikizkerde takibi periontolog yapıyor galiba .

Gunaydin. 7. Haftamda bende de kahverengi leke geldi. 2 ya da 3 gun surdu. Dr onemli bisey olmadigini soyledi. Bol bol dinlendim.perinatologlar yuksek riskli gebeliklerle ilgileniolar yani bizlerle. Ikiz anneleri riskli gebelik grubuna girio. Iyi bir dr bulmani tavsiye ederim her soruna guzel cvp veren. Kolay gelsin.

saolsın canım ne yaparsın annne olmanın verdiği haklar olarak görüyorlar. Eşimde hevesliler diyip kırma diyor ama beni sinir ediyor işte kavgalar geliyor arkasından.

Ay canım ne güzel darısı bize birşeyler hissediyorum aslında ama onlar bebeklere mi ait bilemiyorum.
O yüzden netleşene kadar kendimi kenadırmak istemiyorum.

Canım hayırlı olsun öncelikle Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. İnş. kalp atışlarını duyarsın hareketleini göürürsün. Allahım yardımcın olsun..
Gözün aydın canım.. Darısı burdaki tüm hamişlerin başına..

Canım gözün aydın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ben birrşeyler hissediyorum ama emin değilim canım.
Bakalım hayırlısı canım

tam emin olamıyosan bile onlar bebiş hareketleridir cnm inşallah çok yakında daha da netleşecekdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…