2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

bencede sabret bu bebiş bakımı çok zor birşey benim annemde taaa antepten antalyaya taşınacak zaten havasını sevmiyor buranın ne yapsa bilmiyor aynı evde kalamam diyor kiralık bulacağız... Bende o konuda karışık ötesiyim. Sen sakin ol hiç sesini çıkarma ev sahibine aman gaza gelipte onla ipleri koparma

hhayırlısı bakalım tatlım 2 haftaya tam kesin belli olacak çıkıp çıkmayacağımız rabbim akkımızda hayırlısını versin

Canim benimde oldu buyuyorlara büyüdükçe alta baskı yaparlar dedi. Hatta kaşık ağrılarım var. Vajinaya saplanan ağrılarımlar. Dikkat et canim.

canım rahim baskı yapıyo ondan bendede oluyo hatta artışta bebişler büyüdükçe

Teşekkür ettim kızlar bugün biraz daha rahatım hareketlerimi kısıtladım daha dikkatli davranıyorum

Oh maşallah isimler konmuş bile :) Benimde iki oğlum olacak inşallah.isim konusunda hiç bir fikrim yok henüz...

evet koyduk :) erkek olsalardı yanmıştık babalarımızın ismi aynı eşimle, onu koyacağız dedi eşimin abisi vefat etmiş erken onu koyacağız dedi bir sürü isim vardı ben rüyamda erkek doğuruyordum isim koy diye sıkıştırdılar tuhaf bir isim demiştim onlarda başka isim dediler rüyamdan da etkilenmiştik yani erkek olsa isim koymak ızdırap olacaktı kız olunca eşim yine annemin ismi diye yeltendi ama benim annem ben kesinlikle ismimi koymanızı istemiyorum dedi büyüklerin ismini de koymayın dedi konuyu kapattı bizde gönlümüzce seçtik ben nisayı eşim adayı buldu :21:

erkekte çok ismimiz vardı en hoşuma gidenler doruk, enes, kemal, tunç, okan...

Benim kayın valide bakacak ama şu lohusalık dönemimde annemin yanında olmasını istiyorum. Çünkü kayın validem kendi doğrularını yaptırmaya çalışan cinsten. Zaten dün ona sinir oldum eşimlede kavga ettim gece hiç uyumaadım.

Allah sabır versin... benim kayınvalide köyde oturuyor antepte bende antalyada birde eşimin ölen abisinin 3 çocuğuna bakıyor birde köyün işleri diye evlendik evleneli 1 kez evime gelmişliği yok... eh çok beraber kalamayınca kötü hiçbir yönünü görmüyorsun görmememe rağmen gelmemesini hiç dillendirmedim aman gelmesinlerde birbirimize böyle tatlı kalalım :KK1:

Ben de parol alıyorum ama hiç almasam da aynı biliyosun. Çok şükür ki bi iki haftadır iyyim. Bu arada hşg sayfamıza :)

🌸🌸🌸

paroldan daha iyi geliyor bana minoset :44:

aman tahtalara vur :nazar::nazar: zor valla migren düşmanıma vermesin rabbim... teşekkür ederim canım hoşbulduk...

slm güzel anne adayları:KK16::KK16:
daha önceleri çok sızlanıyodum kızlarımın hareketlerini hissetmiyorum diye ama artık
1,5 haftadır bebişlerimin hareketlerini hissediyorum sabahları onların tekmeleriyle uyanıyorum ne büyük bir mucize Rabbime sonsuz şükürler olsun :KK16::KK16:

Kızlaarrrr İdil ismi nası? Bu birinci soru .. Ikincisi de İdil e uygun kız ismi ne var bulamadım :KK43: eşim İdil bulmuş benim De hoşuma gitti.. Size sormak istedim..

🌸🌸🌸

benim teyzemin oğlunun kızının adı idil şirin bir isim... idil-irem, idil-ipek, idil-sevil... olabilir

slm güzel anne adayları:KK16::KK16:
Daha önceleri çok sızlanıyodum kızlarımın hareketlerini hissetmiyorum diye ama artık
1,5 haftadır bebişlerimin hareketlerini hissediyorum sabahları onların tekmeleriyle uyanıyorum ne büyük bir mucize rabbime sonsuz şükürler olsun :KK16::KK16:

maşallah canım rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin

allah sabır versin... Benim kayınvalide köyde oturuyor antepte bende antalyada birde eşimin ölen abisinin 3 çocuğuna bakıyor birde köyün işleri diye evlendik evleneli 1 kez evime gelmişliği yok... Eh çok beraber kalamayınca kötü hiçbir yönünü görmüyorsun görmememe rağmen gelmemesini hiç dillendirmedim aman gelmesinlerde birbirimize böyle tatlı kalalım :KK1:

allah yardımcısı olsun canım zor öksüz çocuğa bakmak

belki yakın olsanız hiç anlaşamıcanız en hayırlısı uzak olan tatlı olurmuşş:KK52::KK52::KK52: Ne demiş babası kızına tatlı gel kızım tatlı gelll

MERHABA arkadaşlar, ben de bugün itibariyle 5 hafta 4 günlük hamileyim. dün kese kontrolüm vardı iki kese göründü. Hafta olarak gelişimleri iyiymiş şükür. 2 hafta sonra kalp atışlarını görmeye gideceğiz pıt pıtları da görmek nasip olur inşallah. Yalnız doktorum tüp bebek tedavisiyle olduğu için sezeryan olur dedi,ve tarih olarak da normalde mart 7 si olmasına rağmen şubatın 20 sine falan alırız inşallah, hiç bir sorun olmazsa dedi. İkiz anneleri ve anne adayları sizin yaşadıklarınızdan ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

MERHABA arkadaşlar, ben de bugün itibariyle 5 hafta 4 günlük hamileyim. dün kese kontrolüm vardı iki kese göründü. Hafta olarak gelişimleri iyiymiş şükür. 2 hafta sonra kalp atışlarını görmeye gideceğiz pıt pıtları da görmek nasip olur inşallah. Yalnız doktorum tüp bebek tedavisiyle olduğu için sezeryan olur dedi,ve tarih olarak da normalde mart 7 si olmasına rağmen şubatın 20 sine falan alırız inşallah, hiç bir sorun olmazsa dedi. İkiz anneleri ve anne adayları sizin yaşadıklarınızdan ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

hoşgeldin tatlım... gözün aydın darısı inşallah kalp atışlarına...

canım benimki de tüp bebek doktorum bebişler süpriz yapıp erken gelmezlerse birde erken gelip doğuma hazır olmazsan sezeryan dedi... ben 7 aylığım eşim 7 aylık ve ikiz tabi tüp bebek ve normalde ikiz olmamında etkisi vardır belki bu ikisini söylemedi sizin doğumlarınızda itibariyle erken ve kendiliğinden gelebilir dedi öyle olursa normal yapacak. sezeryan için riske girerse dedi...

kaçıcı haftada ikiz keseleri gördünüz anneler...

zaten 2 embriyo transferim vardı bekliyorduk ikizi transferden sonra kan testinde zaten bhg... yüksek çıktı ondan 2 hafta sonrada kaçıncı hafta oluyor acaba unuttum valla hemen çift kese gördük...

merhaba arkadaşlar, ben de bugün itibariyle 5 hafta 4 günlük hamileyim. Dün kese kontrolüm vardı iki kese göründü. Hafta olarak gelişimleri iyiymiş şükür. 2 hafta sonra kalp atışlarını görmeye gideceğiz pıt pıtları da görmek nasip olur inşallah. Yalnız doktorum tüp bebek tedavisiyle olduğu için sezeryan olur dedi,ve tarih olarak da normalde mart 7 si olmasına rağmen şubatın 20 sine falan alırız inşallah, hiç bir sorun olmazsa dedi. Ikiz anneleri ve anne adayları sizin yaşadıklarınızdan ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

hoşgeldin canım aramıza ikiz gebelikler 36.haftada sonlandırılıyor benim ilki sezeryandı buda sezeryan olacak normal olarak

her zaman aklına takılanları sorabilirsin canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın

kızlar slm,
topiklerde aynı şeyleri yaşayan anneleri aramaktan sormaktan yoruldum ve dedim ki burda yazalım paylaşalım..
Ortak neler yaşıyoruz,nası başaçıkıyoruz,nelerden korkuyoruz,doktorlarımız neler söylüyor..vs.
Hadi bebişlerimizi birlikte büyütelim göbüşlerimizde... :KK49::KK49:

canım tablo yapsak güzel olur aslında cinsiyetleri felanda yazarız doğum tarihlerini felan sayımız çok fazla değil zaten

zaten 2 embriyo transferim vardı bekliyorduk ikizi transferden sonra kan testinde zaten bhg... yüksek çıktı ondan 2 hafta sonrada kaçıncı hafta oluyor acaba unuttum valla hemen çift kese gördük...

canım 5. Hafatada tek kese tek bebiş gördük 6.haftada tek kese 2 bebiş gördük :KK52::KK52:

cevaplar için sağolun kızlar .benimkide tüp iki transfer edildi.4+4 de tek kese vardı ama yanındada ona benzer minik bir nokta daha .dr. bişey demedi.c.tesi 6 hafta bitiyor artık ne var ne yok görürüz heralde

hoşgeldin tatlım... gözün aydın darısı inşallah kalp atışlarına...

canım benimki de tüp bebek doktorum bebişler süpriz yapıp erken gelmezlerse birde erken gelip doğuma hazır olmazsan sezeryan dedi... ben 7 aylığım eşim 7 aylık ve ikiz tabi tüp bebek ve normalde ikiz olmamında etkisi vardır belki bu ikisini söylemedi sizin doğumlarınızda itibariyle erken ve kendiliğinden gelebilir dedi öyle olursa normal yapacak. sezeryan için riske girerse dedi...

Hayırlı olsun. sizinki de,,Doktorum şimdiden kesin sezeryan olucak çünkü hem tüp hem de ikiz olduğu için normal doğum düşünülemez dedi. Eşim de ben de normal doğum olsun istiyoruz çünkü daha sağlıklı,ama doktor öyle deyince bişey diyemedik. neyse sağlıklı olsunlarda herşeye katlanırız biz...

hoşgeldin canım aramıza ikiz gebelikler 36.haftada sonlandırılıyor benim ilki sezeryandı buda sezeryan olacak normal olarak

her zaman aklına takılanları sorabilirsin canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın

Merhaba çok teşekkür ederim. senin ilk gebeliğin tüp veya normal gebelik miydi? o zaman şimdi ikinci ikizlere mi hamilesin??? ne güzel,, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

X