2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

BENDE DİREK ABLALARININ MOBİLYA BEŞİĞİ VAR ONLA İDARE EDİCEM

Kizlar kontrolleriniz kac haftada bir yapiliyor? Artik her hafta gitmemiz gerekmezmi?

Ben iki park yatak aldım. Bi tanesini idare ten odaya getiriycem sonra belli bi aydan sonra ayiricam.
BENDE DİREK ABLALARININ MOBİLYA BEŞİĞİ VAR ONLA İDARE EDİCEM
bizim ilk ya canim o yüzden park yatak alicaz
Kizlar kontrolleriniz kac haftada bir yapiliyor? Artik her hafta gitmemiz gerekmezmi?
3 hafta dedi ama son haftalar haftada 1 güne dusucek

3 hafta dedi ama son haftalar haftada 1 güne dusucek[/QUOTE]

aaa senin haftanda cok uzun degilmi cnm ,drmun 2 haftada bir cagirmasi cok uzun geliyo bana

Bu oda takımını aldık biz tabi beşik 2 tane. İlk zamanlar yanımızda olsunlar diye de 1tane park yatak alıcaz.

Eklentiler

• Extra-bebek-odasi_110_1.jpg
    223,4 KB · Görüntüleme: 72
Ana kucağı 2 tane Nuna Leaf aldık. Bebek arabası da Nuna Pepp kampanya vardı ana kucağı da dahil travel sistem gibi aldık. İki tane :)

Eklentiler

• lNUN-1132_1.jpg
    246,2 KB · Görüntüleme: 80
  • lNUN-SE01005E_1.jpg
    341,8 KB · Görüntüleme: 70
Benim doktorum da 2haftada 1 gel diyordu. Son gittiğimde rahim boynu 35mm çıkınca 3hafta sonra gel dedi. Araya bayram giriyor zaten gidince de doğum iznine çıkaralım dedi. Bu arada bugün sülalecek grip aşısı olduk. Doktor öyle istedi. Bebekler ve senin için, evde kim olacaksa ysnınızda, grip aşısı olun dedi. Başka grip aşısı yaptıran var mı?

Bu oda takımını aldık biz tabi beşik 2 tane. İlk zamanlar yanımızda olsunlar diye de 1tane park yatak alıcaz.

Gule gule kullansinlar ins hepside cok guzel biz takim olarak almicaz dolabi yaptiralim dedik kafamda model seninkiyle ayni ama sadece pencereleri yok onuda sonradan iptal ettik guvenlik amacli ne olur ne olmaz dedik cam sonucta.bizim usta fiyat vericek onu bekliyoruz hala.

Sadece dolaba ne kadar verdiniz? Bi yandan diyorum hazirmi alsak cok fark yoksa?

Valla ne iyi dusunmus drun cok mantikli bizimkinin hic boyle bir teklifi olmadi.ben 2 haftaya cok diyodum ama anlasilan herkesin boyle

aaa senin haftanda cok uzun degilmi cnm ,drmun 2 haftada bir cagirmasi cok uzun geliyo bana[/QUOTE]
Bilmem ki 3 haftaya düştü ışte belki bu kontrol den sonra duser

Güle güle kullansinlar canim benim eşim nedense gardrobu almadı ise yaramazmis.

Bana hiç asidan bahseetmedi cannim her doktor farklı söylüyor

Selam, biz de Çilek'in natura modelinin büyüyen beşiğinden aldık 2 tane. Piyasadaki dolaplar kullanışsız ve küçük geldiğinden kendimiz yaptırdık. Altı şifonyer üstü dolap şeklinde olacak. Bir tane de yatak odası için park yatak aldık.

Canım camlar kırılmaz malzemeden ben de korkmuştum ama adam kendi kırmaya uğraştı, vurdu falan hiç bişey olmadı. Tek dolap fiyatı olarak hatırlamıyorum da toplam dolap+2 tane büyüyen beşik+şifonyer+duvar rafı+oyun sandığı +2 tane ortapedik iyisinden yatak 5.100TL ye aldık. Ankara siteler bebekom dan. İnternet sitesi var fiyatları da vardı her parçanın bak istersen. Ama pazarlık yapınca baya iniyolar tabi.

Fiyat baya uygunmus benim begendigim dolaba 2250 dediler bugun.ben istdayim canim artik bakalim halletcez bi sekilde Ben zaten evden bi yere cikamiyorum sadece internetten bakiyorum herseyi esim halletcek

Günaydın kızlar iyi bayramlar diliyorum hepinize inşallah sonraki bayramda sağlıkla kucağımıza aşmış olıruZ kuzularımızı
28. Haftaya girdik bugün çok şükür ama bebek hareketleri yavaşladı biraz sanki zaten ikisin ayıramıyordum çok net yerleri daraldı ondan mi böyle normalmi ki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…