2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

İNŞALLAH SIKINTISIZ GEÇER GÜNLER BENİM ESKİ ÇATLAKLAR HARİÇ YENİ ÇATLAĞIM YOK ALLAHA ŞÜKÜR POMPARI DOĞUMDAN SONRA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BEBEK ARABASI KONUSUNDA KARARSIZIM

Benim de üst sağ taraf canım ama çok şükür bende ateş basması falan olmuyor aslında bir rahatsızlık ta hissetmiyorum sadece korku benim yaşadığım.Bebişim yaslanıyor gibi hissediyorum.Bir de ben de gaz sıkıntısı çok fazla oluyor ondan mı rahatsız oluyor bebişler acaba bilmiyorum.Sıkıntılara ağrılara razıyım zaten, tek korktuğum başıma gelmesin.Allah hepimizin yavrularını korusun inşallah

Kızlar şimdi doktordan geldim gayet iyiydi oğluşlarım biri 1280 diğeri 1260 gram olmuş maşallah nst çekildi sancım çıkmadı şükür ama ben arada kasılma hissediyorum bu arada cinsellik ve yolculuk kesinlikle yasak dedi doktorum

ÇOK SEVİNDİM CANIM MAŞALLAH KİLOLARI GAYET İYİ

Maşallah canım.Böyle güzel gider inşallah her zaman.Hissettiğin kasılmalar gazdan olabilir mi acaba?Ben de hissediyorum ama hiç nst ye girmedim bilmiyorum.Gazdan da olabilir diye tahmin ediyorum.
Perinatalog bize 24.haftadan itibaren seyahat önermiyoruz demişti.Diğer yasağa gelince aklımıza bile gelmiyor zaten korkudan.Biz tüp tedavisine başladık başlayalı yasakladık kendimize.

Sağol canım inşallah.Bana kasılma gibi geldi canım ya ben daha öncede normal doğum yaptığım için az çok biliyorum ama herzaman olmuyor zaten sanırım yalancı doğum sancısı dedikleri şeyi yaşıyorum Cinsellik yasağı yoktu bizim ama yinede ben temkinli davranıyordum çok seyrek oluyodu artık tamamen yasak

BİZE İLK 3 AY DOKTOR YASAKLADI İKİZ GEBELİK RİSKLİ ZATEN DEDİ DİKKAT EDİN DEDİ TAMAM BENİM HERİFFFFF KOPTU RESMEN KIZLARIMA BİŞEY OLMASIN MODUNDA SÜREKLİ

CANIM BEN DOĞUM SANCISI ÇEKMEDİM DAHA ÖNCE AĞRI EŞİĞİMDE ÇOK DÜŞÜK ARADA ADET SANCISI GİBİ SANCI OLUYA YARIM SAATTE 2 DEFA FELAN NORMALMİDİR

sıkıntı vermiyorsa kasılma değildir sanırım canım...o korku bende de fazlasıylaaa var ama tevekkül en güzeli...rabbim hiç birimizi korktuğumuzla sınamasın.

maşaallah oğluşlara...gözün aydın...
cinselliği unuttuk ayrıca kocamdan da ayrıyımm
herşeye değer sağlıkla zamanında gelsinler yeter..

kızlar sız hep sol tarafa mı yatıyorsunuz?
kabus oldu uykular bana...yatamıyorum ben sol tarafa..sağ çok daha rahat ama vicdan azabı duyuyorum bu sefer de ...

ayrıca ben bir çorap bile alamadım, çok korkuyorum...32.hafta alıırız diyorum ama çok mu geç kalırım...?

kızlar sız hep sol tarafa mı yatıyorsunuz?
kabus oldu uykular bana...yatamıyorum ben sol tarafa..sağ çok daha rahat ama vicdan azabı duyuyorum bu sefer de ...

ayrıca ben bir çorap bile alamadım, çok korkuyorum...32.hafta alıırız diyorum ama çok mu geç kalırım...?[/QUOTE]

canim bende sola yatamiyorum 10 dak yatiyorum hemen saga donuyorum elimde degil ayrica bu sag sol meseleside cok mantikli gelmiyor bana gerci drmuda sormadim ama

bende kiyafet alisverisini tamamlamistim ama bu erken dogum riski fln olunca suanda acikcasi icimden pek bir sey almak gelmiyor 30u doldursammi diyorum.insan ne dusunecegini bilemiyor.eger digerleri tamamsa yatak, oda vs kiyafet 2 saatlik is.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…