2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Tup bebek canim 2ci denememdi. Bende anlamadim 4 gun nasil birden bire boyle oldu magnezyum almamistim 2 gun ondanmi oldu olacagimi vardi bilemedim.simdi karnimda kaldiklari her gune sukredicem allah hepimizin evlatlarini bagislasin
Amin canım olacağı varmıştır zaten hiç üzülüp stres yapma moralini yüksek tutmaya çalış rabbime emanet inşallah

Nidilat vermedi canim sabah aksam progestan vajinal verdi extra olarak.25 mm le en azindan 34 haftaya kadar dayaniriz insallah
inşaallah canım....ama kasılman olursa bence dra danış...en büyük risk kasılma çünkü...enfeksiyonun var mı?

inşaallah canım....ama kasılman olursa bence dra danış...en büyük risk kasılma çünkü...enfeksiyonun var mı?

Idrar yolu enfeksiyonu vardi uzun suredir takip ediyor dr.antibiyotikle gecti cok sukur.ama ben yinede arada idrar kulturu veriyorum tedbir amacli .su agrilardan ve sertlesmeden de kurtulurum ins.Senin nasil gidiyo yok bi problem dimi ?

Canım korkma hiç.Yata yata kac hafta daha dayanır o insallah.Ben 24. haftamdayken 2.2 idi hep yattım iki hafta sonraki kontrolde 1.5e düştü.Bu hafta sonu yine gidicem bakalım kaç olmuş.1 eylülden beri yatıyorum.Ve ümit ediyorum 35-36lara kadar gidicez.Moralini bozma birşey olmaz inşallah.

Idrar yolu enfeksiyonu vardi uzun suredir takip ediyor dr.antibiyotikle gecti cok sukur.ama ben yinede arada idrar kulturu veriyorum tedbir amacli .su agrilardan ve sertlesmeden de kurtulurum ins.Senin nasil gidiyo yok bi problem dimi ?
şu an yok canım şükür.kontrolüm vardı bugün herşey yolunda gibi ama riskli gebelik sonuçta belli olmuyor..rabbim korktuklarımızdan sakınsın...
ben diğer bebekleri enfeksiyon nedeniyle kaybetmiştim.....rabbim hiç birimize yaşatmasın inşaallah...

Ayy allah sifa versin canim zor gunler haftamizda ayniymis ins.dedigin gibi olur .peki bunun icin dr hangi ilaci verdi sana bana ek olarak sadece progestan verdi

benm idrar yolu enfeksiyonuydu ve sürekli yeniliyordu..sürekli akıntım oluyordu...ama olan oluyor canım rabbim korusun...
telefonda anlatırsan seni yönlendirir zaten canım.rabbim bebişlerimizi korusun...iyi geceler.

benm idrar yolu enfeksiyonuydu ve sürekli yeniliyordu..sürekli akıntım oluyordu...ama olan oluyor canım rabbim korusun...
telefonda anlatırsan seni yönlendirir zaten canım.rabbim bebişlerimizi korusun...iyi geceler.

Sagol cnm allah razi olsun iyi geceler

Nidilat vermedi canim sabah aksam progestan vajinal verdi extra olarak.25 mm le en azindan 34 haftaya kadar dayaniriz insallah
canım Allah yardımcın olsun..inşallah dayanırlar..doktorun dediğini yap,stresten uzak durmaya çalış zor ama..inşallah dayanacak kuzular...

Canım merak etme bende 26 haftalik ikiz gebeyim bende de oluyor aynısı ama bir sıkıntı olmaz bol bol dinlen bebek hareketleri onemli olan

Bakın kızlar bebişlerime unnadodan bunları aldım.Daha gerekli pek bişey almadım ben de.Çıkmaya fırsatım olmuyor hiç.Sizce öncelikli ihtiyaçlar neler.Neler aldınız.?
merhaba inci bu aldıkların eline geçti mi ve beğendin mi içerik olarak nasıl bir şey ben de alacam ama içini merak ediyorum canım...daha çok foto mu var yoksa bilgiye de yer vermiş mi...

Canım geçmiş olsun sıkıntı yapma beklerler inşallah.Hem haftanda iyi.Bu haftalarda doğum yapıp bebekleriyle eve dönen çok.Rahmi kısalıp haftalarca bekleyen de çok okudum burda.Sıkıntı yapma.Serklaj falan yaparlar belki.Taşırsın daha inşallah.

evet 8 gün karnımda kaldı bebeklerimi ziyarete gidicez şefaatcilerim benim ben tam 12 yıl bekledim ama kısmet olmadı napalım böyle oldu
Canm seni o kadar iyi anliorum ki. Ben de ilk bebegimi kaybettm cunku. Yarabbim bir alir iki verir derlermis. Ikiz kismet oldu. Bu acinin tesellisi yeniden evlat sahibi olmak. Yarabbim en kisa zamanda evlatla mujdelendirsin seni insallh.

çok tşk ederim inci.yok canım fakültede yattım.allahtan bebekler iyi..wallaa şu alerji dışında sıradan sıkıntılar vr işte olması gereken.turgut beye devam ediyorum.sen?
Ben de Özge Hanım a devam canım.Bayramdan sonra gidip şeker yüklemesi yaptıracaz.

merhaba inci bu aldıkların eline geçti mi ve beğendin mi içerik olarak nasıl bir şey ben de alacam ama içini merak ediyorum canım...daha çok foto mu var yoksa bilgiye de yer vermiş mi...
Benim hoşuma gitti canım.Resim olarak ilk resmi,bir aylıkken, iki aylıkkken diye bölümler ayırmışlar.İlk hediyeleri,isim hikayeleri diye soru sormuşlar boşluklrı doldurman için.Ama uzun uzun yazacak duygu ve görüşlerini yazacak bölüm yok.Uzun uzun yazamam diyorsan gayet güzel bir hatıra.Uzun yazmak istersen ajanda gibi bişey almak lazım galiba

Ya benim hiç rahim ağzımı ölçmediler ölçmeleri gerekirmiydi? Daha erken mi yoksa?Bir de rahim ağzı vajinal ultrasonla mı ölçülüyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…