2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

maşaallah...darısı bizim başımıza inşaallah...

Flufemcim seni 2014 ikizler topiginden hatirliyorum .
Simdi yine burdasin senin adina cok ama cok mutlu oldum rabbim cok buyuk. benim de 2 kizim olcak ins.zamaninda saglikli kucagimiza almak nasip olur.

Merhaba Arkadaslar

Firsat bulmusken yazmak istedim size,35+6 ani bir sanci ile ikizlerimi, prenseslerimi kucagima aldim cok sukur 17 Agostos'ta. Cok sukur erken dogum olmasina ragmen kuvez filan hic girmediler,gayet sagliklilar! Size tavsiyem her an hazirlikli olun sakin hoc bir seyinizi son ana birkamayin! Ikiz annesi olmasi olmak muthis ve acayip yorucu bir duygu basini kasimaya bile sanki ilk zamnlar vaktin yok . Kizlarim 4
Gunluk olcak ,oppss agliyolar rabbim sizlerinde yardimcisi olsun

slm kızlar ben uzun zamandır yoktum inşllh hamileliğiniz güzel geciyodur benim artık ikizlerim yok o kadar çok kötü günler geçirdim ki iki bebeğimide ölü dooğrdum birini 20 haftalık diğerini 21 haftalık şu an o kadar çok psikolojim bozukki rabbim bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin

Canim basin sagolsun allah sabir versin boyle haberler alinca icim ciz ediyo rabbim tekrarini nasip etsin ins

Sebebi neymis erken dogumunun drlar ne dedi?

Flufemcim seni 2014 ikizler topiginden hatirliyorum .
Simdi yine burdasin senin adina cok ama cok mutlu oldum rabbim cok buyuk. benim de 2 kizim olcak ins.zamaninda saglikli kucagimiza almak nasip olur.
çok saol canım..iinşaallah rabbim bu sefer evlatlarımı bana bağışlar ve hepimizinkini inşaallah.
hayırlı olsun..sağlıcakla büyütürsün yavrularını inşaallah.
rabbim o günleri hepimize nasip etsin...
başın saolsun arkadaşım...seni o kadar iyi anlıyorum ki..aralık ayında bende 27. haftada iki oğlumu doğurdum ve 1 hafta yaşayabildiler....nasıl zor bir imtihandır bilirim...
ama hepp tevekkül ettim ve isyan etmeden hayır aradım...rabbim çok büyük 4 ay sonra tekrar nasip etti...
hiç merak etme sabrın sonu selamettir.
allah kolaylık versin acını mutluluğa çevirsin canım benim....

canım benim rabbim acını hafifletecek yeni canlar nasip etsin inşallah...bilirim bu acının tarifi de tesellisi de yok...Allah yardımcın olsun..sabır versin inş

Canım Allah sabır versin.Gerçekten zor bir imtihan.Ama kendini cok üzme sakın şöyle düşün belki daha büyük sıkıntılardan kurtardı Allahu teala seni.Inşallah bu sıkıntılarının mükafatını alacaksın hem dünyada hem ahirette.

Hayırlı olsun canım gözün aydın.Çok sevindim saglikli doğmalarına.Bişey sorucam sana bebislerden vakit bulup cevap verebilirsen tabi.ultrasonda ki kilo ölçümleriyle doğduktan sonraki kilolari aynı oldumu bide emzirebiliyor musun

Ela mı ismi? Diğer kızlarına ne isim düşünüyorsun.Ben kızımın ismine karar veremedim daha.Oyuncak bir bebeğim vardı benim ismi Zeynep Elaydı :) Çevremde çok koyan olmasaydı Zeynep koyardım.
Daha bi isimde karar kilamadik canim dusunuyoruz ama secmek cokzor

Cok ama cok gecmis olsun canim insallah kontrol altinn alinir rabbim sifa versin iyiki kuzucuklara zarari yok

Rabbim anali babali buyutsun bitanemm cok sevindim darisi basimiza insallah yerim ben onlari haatanede kac gun kaldin canim bide vaktin olursa sanci nasildi bilgimiz olsun

Canim rabbim mesleklerini yanına almış Allahım sabır versin. İlerde daha güzel duygular yaşatır ınş. Senin için dua edicem. Allahım sabır versin. Çok zor biliyorum.

Allah razi olsun darisi basina olsun ins.

Hayir tutmuyor olcumler,doguma almadan once ani sancim olunca killarina baktilar ve biri 3100 digeri, 2700 dediler o yuzden beklemeden almak istediler, ama dofduklarinda birisi 2700 digeri 2366 gr di. Kucuklerdi ama cigerleri filan felismisti hic sorun yasamdik cok sukur. Hastanede nornalde ikigun ama hafta sonu na denk geldi icin bebkelrde sarilik filan olma ihtimaline karsi bir gun daha tutular ve 3. Gun ciktik . Ciktigimizda bebeklerin biri 2067 gr dogeri 2400 gr di.

Evet hemen dogumdan sonra emzirmeye basladim ikiside cok guzel emdiler ama uyku yorgunluk sut azalinca kilo kaybi devam etmesin diye mama da verdim kasikla, simdi ikisini bir emzirmeyi ogrnedim agladimi ikisini bir emziriyorum ama kesinlille yardimci olmaya bir i olmasi lazim benim birde evde 2.5 yasind aoglum var inan kafa kasimaya vaktim yok cok yorucuuuu cok zor ama bir o kadar da guzelll muhtesem.

Canim kisaca soyle yazam sancibebekler kasilip sert kaliyo ya o uzun suurunxe ve beraberinde agri olunca ben cok korktum ve ambulansla gittim 2.3 dakikada bir sancilar geliyor karnin kasilip agrin oluyor benim ilkide sezeyan oldu icin bebeklwrin biri kafa asagida oldu icin normal dogum sansim olmadi icin ve bebekerin idrar kesesini patlatma riskinden korktuklari ick 35+6 da yavrucaklarim dogdu.

Gözünüz aydın. Maşallah yavrularına küveze girmeden birlikte dönmüşsünüz evinize :) Rabbim kolaylıklar versin. Göğüs pompası lazım oldu mu? Birde ikisini aynı anda nasıl emziriyosun? Emzirme minderi ile mi?

Olur canım tavsiyelere çok ihtiyacım var. Iki hafta sonra tedavi başlıyor inşallah.
Teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…