2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben demiştim demicemmmmmmmmmmmm.

o zaman paketlerimi bi kutuya koyayım kutuyu da güzelce bantlayayım sorarlarsa da kız kardeşime kıyafet diyeyim

şekerlerrrr hediyelerimizi ayın kaçında kargoya vereceğiz :)
10 unda başlayacağız canım gönderime

hülyacım şöyle yapalım 10unda başlıcaz ya kargoları vermeye sen bi iki gün daha önce davran pttyle gönder olurmu sende zorda kalma karşıdakide bölesi iyi olur

Arkadaşlar bişi sorucam bize gelen paketciklerin resmini çekicez ya hani buraya koymak için,kendi yaptıklarımızın da mı çekicez resmini anlayamadım ben :44:

Kendi yaptıklarımızı koliyi kapamadan çekeceğiz sanırım, 'Bugün yolladım hediyeni' deyipte... Alan kişi zaten paylaşacak sonuçta hediyelerinin fotosunu

Kendi yaptıklarımızı koliyi kapamadan çekeceğiz sanırım, 'Bugün yolladım hediyeni' deyipte... Alan kişi zaten paylaşacak sonuçta hediyelerinin fotosunu

hmm iyi bari çünkü ben 2 tanesini paketledim bile ama içieriğini çekmedim yani.toptan çekeriz o halde

yaa paketlerim çok şık oldu yaa bana böle paket gelse içindekinden çok paketi severim insan açmaya kıyamaz kiii

ayy oldum gulmekten. Ben dedm hamile diyeeee.

ben paketleme konusunda accuk acemiyim
paketleme kağıtlarını güzel güzel seçicem bi kırtasiyeden falan.. ama üstüne o süsleri nirden alabilirim acaba

Hakan altunun şarkısını açcam şimdi bak :)))

Telefonun başında çaresiz bekliyorummmmm bekliyorummmmm ama çalmayacak biliyorummmmm....
Yüreğim diyorkiiiiiii boşuna bekleme :)hahahaahah

Son düzenleme:
Benim telim yok beni kim arıcaktı burdan soylesinnnnn.çaktırmadan KULLANMIYORUM TELEFONNNN

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…