2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

burdayım canım burdayımmmşükür kavuşturanaaa
deme nasıl ciciler alıyorsun bakım banabak senin için taaaaa 65. sayfadan bugüne geldim
inşallah yanılmıyorumdur kurbanın benim dime he benim dimeee

Ben Ptt kargoyu düşünmüyorum açıkçası. Çok çok yavaşlar çünkü. Yurtiçi ile 1, bilemedin 2 günde giden kargo Ptt ile 7-10 günde gidiyor

Ben Ptt kargoyu düşünmüyorum açıkçası. Çok çok yavaşlar çünkü. Yurtiçi ile 1, bilemedin 2 günde giden kargo Ptt ile 7-10 günde gidiyor

Aynen cnm katılıyorum sana kargo iyi bir tercih...Ptt oooo kaç günde getirir...

burdayım canım burdayımmmşükür kavuşturanaaa
deme nasıl ciciler alıyorsun bakım banabak senin için taaaaa 65. sayfadan bugüne geldim
inşallah yanılmıyorumdur kurbanın benim dime he benim dimeee

Bak yaaa, çok yol katetmişsin Sahi sen nerelerdeydin, hadi ekleme yapalım dedim tanıtım topiğine çekilişten önce ama nerdeeee

Süülemem kurbanımın kim olduğunuuu, sen olabilirsin deeee olmayabilirsin deee...

saman kağıdı derler ya o tarzda ambalaj kağıtları oluyor onlara sarıp gönderebilirsiniz hediyenizi kimsede içinde ne var diye sormaz açıp bakamazlar hele özel kargo şirketleri ama ptt bakabilir janjanlı bişi olursa tabiama saman kağıdından ambalaj yapınca bakmıyorlar çok gönderi yaptım o şekilde

iş çıkışı bi iki şey almazsam kendimi çok kötü hissetçem aslında cuma alıcaktım herşeyi ama sizler almaya başlayınca kendimi kötü hissettim
bugün de yağmurlu burası :26:

ptt kargo kapalı paket kabul etmiyor canım maalesef binbir çabayla emekle yapacağımız paketleri açtırırlar mazallah boş verin ptt kargoyu işimizi garantiye alalım

iş çıkışı bi iki şey almazsam kendimi çok kötü hissetçem aslında cuma alıcaktım herşeyi ama sizler almaya başlayınca kendimi kötü hissettim
bugün de yağmurlu burası :26:

Sende bendensin baktım stres yapıyorum gittim dün akşam aldım çoğu hedayemi

Ama bugün hastayım bi yere kıpırdayamıyorum

arkadaşlar ben hediyeleri güzelce paket yapıp koli ile vermeyi düşünüyorum kargoya koliyi de bantlayacağım inş.açalım bakalım demezler .ben genelde Arasla çalışıyorum tanıyorlar beni daha önce paket gönderdiğimde açtırmamışlardı bakalım .açtırırlarsa sinir olurum zaten aayyyy bu halimde stres de çekemem şimdi ya hu

ptt kargo kapalı paket kabul etmiyor canım maalesef binbir çabayla emekle yapacağımız paketleri açtırırlar mazallah boş verin ptt kargoyu işimizi garantiye alalım

Aaaa bi de paket içeriğine mi bakıyorlar? Ne özelimiz kaldı ki öyle? Başlarına çalsınlar

ben de kurbanıma alcağım şeyleri tasarladımm
aslında biraz daha detay verseymiş daha iyimiş amaaa
umarım beğenirr

Ben uzunca yazmıştım ama detay isterse kime çıktıysam belirtsin bi şekilde de yazayım

Ben ptt kargoya vermiştim bi kaç sene önce erkek arkadaşım askerdeyken muşa ayakkabı kutusu içinde bişiler yollamıştım. Açıp bakmadılar hiç şimdi de oyle bi kutu içine koymayı düşünüyorum. Ptt kargo yavaş bende yurtiçi ile göndericem sanırım.

ben hep yolluyorum bakmıyorlar şimdide ptt ile yolluyacam çünkü bana çıkan kişi yakın bana hemen eline ulaşır

Arkadaşlar ben bazılarınızda şüphelenmeye başladım yazdıklarınızdan bana alan kişiyi çıkardım galiba ama net değilll

yaaa bişey dicem aklıma bişey geldi bana alan kişi kim olduğunu söylemeden arasaya beni bi sesini duysam :)

Geçen çekilişte ben öyle yapmıştım kudurmuştu karşımdaki meraktan....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…