2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ben kime çıktıysam sadece olduğu şehrin nesi meşhursa onu gondersin yeter biraz yemeğe düşkünümmde.. Bende oyle yapıcam.

Selam Hatunlar nasılsınız

Herkes fotosunu eklemiş bende ekliyeyim bari :)

2 ay önceki fotom şimdik eccük kilo aldım Sadece 42 bedenim

5 parça hedayemi aldım

Geriye kalan bir kaç hedayem daha var onlarıda ayarlayıp göndereceğim artıkkkkk

Herkezlere günaydın

Canocanlar hediye paketi şeklinde kargoya götürürseniz hediye almıyorlar alırlarsada açılıyor dıştan hediye paketi olduğu belli olmasın lütfenki sıkıntı yaşamayalım

ben demiştim demicemmmmmmmmmmmm.

o zaman paketlerimi bi kutuya koyayım kutuyu da güzelce bantlayayım sorarlarsa da kız kardeşime kıyafet diyeyim

günaydın kızlarrrr.... bende bugün yeni bi paket yaparken aynısını eşime söyledim, sonrasındada aman dedim yurtiçi kargoyla kanka olduk nerdeyse internet alışverişleri sayesinde, rica ederim açmazlar... umarım açmaya kalkmazlar... ama tabi tüm paketleri bi koli halinde götürmeyi planlıyorum....

Bursadayım cnm...Kabul ettim :))))

bende bursadayım.... herkes hemşo buldu, buralı yokmuydu diyodum; selam şekerimmmmm

selam kızlaar nasılsınız bu gün bakalım ben çok meraklıyım meraktan çatlıyorum .şu bana çıkan hamile diyen arkadaşları takibe aldım listeye ekledim kara listeye kesin onlardan birine çıktım hepi topu kaç hamile var ki.delirtmeyin beni hamile halimde kime çıktıysam sölesin stres yaptırmasın ayol bana zaten daha hediye almaya da çıkamadım benim kurbanım buraları terk etti galiba ortalarda yok iki laf etseydi gelip şu topiğe de tanışsaydık iyiydi hepiniz hayal kırıklığına uğradınız değil mi bana çıkmadığınız için evet ititraf ediyorum ben kendime çıktım hediyeleri de kendime alacam çıldırdım işte

bnde bursalıyım canım .)

Herkezlere günaydın

Canocanlar hediye paketi şeklinde kargoya götürürseniz hediye almıyorlar alırlarsada açılıyor dıştan hediye paketi olduğu belli olmasın lütfenki sıkıntı yaşamayalım
V

alla benim Yurtiçi Kargoya hediye teslim etmişliğim var. Hatta kendileri içerik kısmına hediye yazdılar Benimkiler anlayışlı canım, kanka olduk ne de olsa

Ama yılbaşı paketimi tabiki jelatinli hediye kutusu şekilde göndermeyeceğim. Bir kolinin içine yerleştiririm hediyeciklerimi özenle

İzmirli hatunları çook kıskandım bende foto koyacam bana ne (ama bu foto çekilince saçlarım başka renkti şimdi sarı ama kilo aldım diye koymuyorum yeni resmimi )

ayy kimler dedi bana hamıle cıktı dıye bacımmm
sayfa kaçtan beri okuyorum hala rastalamadım yahu
vallahi yazarken karnım kasılıyor artık nasıl heyecan yapıyorsam
benim kurbanımda resmini koymamışki ama daha yaaakeşkem bi göreydimm
bende eklemek isterdim ama çok peşimde dolanan var oyuzden eklıyemıyorumama fena değilim bende
bu arada bende Trakyalıyım beya

Ptt kargo ile yollamıyor muyuz? Ben Ptt kargoyu düşündüm çünkü buraya haftada bir kargo gelir.O da hepsi değil.Yurt içi geliyor bizim ilçeye.Mng ile biraz sorun yaşıyoruz adres konusunda.Aras ta haftada bir kere geliyor diye biliyorum.Benim ismimin çıktığı kişi mağdur olmasın onu belirteyim dedim.Neyse iyice bir araştırayım yine de.Yazarım buraya da.

Ben bir deliyimmmm

Sabah kalk bi sürü iş yap temizlik falan birde üstüne koltuk yıkaa

Kahvaltı dahi yapmadım midem bulanıyo gözlerimi açamıyorum uyuyacağım bi sürü sipariş ve emre var off off offf

Bişey yemeye çalışıyorum olmuyodaa napcam ben yaaa

Güzel şeyler deyinde azcık keyifleneyim bari yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…