2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Katılırım canım bende bu sene baya bir erken olmuş yılbaşı topiği:) ama olsun birazdan bilgilerimi yollarım mesajla

Canım tesadüfen gördüm, yanlış anlama ama bir şey soracağım; sen iki çekilişe de mi katıldın? Buraya pek yazmıyorsun ama katılmışsın. Katılmayacaksan ve sana çıkan biri varsa mağdur olmasını istemem. Her iki çekilişe de katılmak istediysen lütfen yanlış anlama bu mesajımı :26:

cnm biz daha hiç birşey yakmıyoruz hemde yüksek bir yerde oturmamıza rağmen elektrikten baya tasarruf ettik havalar sayesindeyağmurla birlikte ılık bir havası olur izmirin

Valla ne yalan söyleyeyim daha ben de yakmadım kombiyi Evim 22 derece, yetiyor üşümemek adına. Ama yarından itibaren gelen soğuklar ne gösterir bilemem tabi Yaa İzmiri çok iyi biliyorum, çok da severim. Ama ben orda bile üşümeyi becerebilen biriyim. O esinti mahvediyor beni. Ağustos ayı akşamlarında Çeşmede hırka giymiş biriyim ben

Not: Kansızlığım yok

Abe ben de tekirdağlıyım kızlar canlar

Bende anne tarafından tekirdağlıyım sayılır mı

Seninde maşallahın var
Bana alıyosun dimi canım o ev ayakkabılarını

Evettt ben de beyaa

hemşolarımmmmmm

günaydın herkese burda da hava buzzz gibi buzzz
ben de hiç sevmiyorum kışı
dün eşim beni gülmekten öldürdü kendimi tanıttığım bölümü benim sesimle okumaya çalıştı
arada şu ikonların taklidini de yaptı en çok bunun taklidini yapmasını sevdim
biz böyle manyak bi çiftiz işte
kurbanım dündne beri aklımdan çıkmıyo ona bi sürü bi sürü şey almak istiyorum
ben aldıklarımı hediye paketiyle paketleyip bi kutuya koymak istiyom ama kargocu arkideşler açar mı bunlar ne diye :26:

izmirin kışı yokya. Yağmur olunca daha sıcak oluyor. Bende sıcağı hiç sevmem ve kalın asla giyinmem... Keşke karrrr yağsa yılbasında superrr olurrrr.

Eşim de öyle. Kolay kolay üşümez. Ben titrerken o incecik bir montla durur, deli eder beni Bence sizde bir tuhaflık var, kasım ayında sıcaklanır mı yahu?

Açmazlar canım yaa, olur mu öyle şey... Sonuçta onlar bir cihazdan geçirip bakabiliyorlar. Öyle özel kutuyu açamazlar... Valla ben burada Yurtiçi Kargoya bayılıyorum, onlara teslim etmeyi düşünüyorum hediye kutumu

Hahah şu anlattıkların bi an gözümde canlandı

eşim de öyle. Kolay kolay üşümez. Ben titrerken o incecik bir montla durur, deli eder beni Bence sizde bir tuhaflık var, kasım ayında sıcaklanır mı yahu?

ya valla sıcak dun arkadaşım geldi ıp askılı giyinmiş ustende sadece çeketi vardı.sıcak ya.bide bırolardayız ya ondan

ben de en çok yurtiçinden memnunum valla ben de onla yollamayı planlıyorum ama daha bişey alamadım
neyse 10una çok var daha

Şekerler günaydınnnn....

hava tam miskin miskin uyuma havası ama oğlum sağolsun kalktık yine erkenden...
Benimde bu hafta nişan organizasyonum var malum onun hazırlıklarına bakayım madem (Bilmeyenler varsa ben organizatörüm Facebooktan da bakabilirsiniz...https://www.facebook.com/tasbebekorganizasyon?ref=stream&hc_location=timeline )
Offf offf göz kapaklarım kapanıyo ama uyuma şansım yok

Neyse siz hareketlenin baride bende kendime geleyim :)))

Seviyorum sizi yaaa :)))

https://www.facebook.com/nurhan.tas.3

Bu arada buda benim face im herkes ekleyebilir tanışabiliriz...

Günaydın kızlar tünaydın oldu gerçi ama

Bugün bende kurbanım için bişeyler bakıcam heyecan bastı yine :) Bide avon kaydım yapılacak birazdan onunda heyecanı var

canım hangi ildesin ekliyorum seni merak ettim yaptıklarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…