2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

yok artık ya neler oluyor memlekettebirde 4-5 fatura ödenmezse kesiliyor izmirde elektriği 10 gün geciktirirsen kesiliyor

Burda havalar ne kadar soğuk ya :)

Dondum vallahi yağmur da yağcak karnımı doyurup azıcık kestireyim siz kaynatadurun :)

Son düzenleme:
Ay hiç aklıma gelmedi benimde face ama benim profilim gizli ki :)))

çekiliş yapıldımı kimin kime çıktığı belli oldumu ne kadar farklı ve güzel bir şeymiş

netim gidip geliyor konuları kaçırıyorum ya

bende bankaya giderken kurbanımın 4 parça hediyesini almış bulundumcmtsi çarşıya inicem ozamanda bakıcam bişiler evde de el emeği hediyelerimi hazırlayacam sonra alacağım kutuya kendi elimle karışık çikolata ve jelibon karışımı paketini hazırlayacam

kızlar çikilitaları unutmayın bana hediye alacak arkadaşım hiç bişi almasanda olur çikilita al bana tatlı krizindeyim bu aralar

Son düzenleme:
cidden geç kalmışız yaaaaa ben 10 aralık sandım sevindim yanlış anladım sanırsam berfo seneye allah bişi vermezse katılırız

ilk sayfada 10 aralık yazıyor bnde anlamadım canım.
8mart kadınlar gününe artık

İŞTEN ÇIKSAMDA ÇARŞIYI ALTUST ETSEMMM YA. ÇOK FARKLI ŞEYLER BULMAM LAZIMM. FOTOLARI HERKESE AÇTIM KIME ÇIKTIYSAM BAKIVERSİN Bİ TİPİME TAMAM MIII

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…