2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

bak işte çok güzel dion o zaman kesin benim

İyi tamam o sana alsın sende bana al

tamam ben sana alayım ama sen de bana al sonra yukardaki güzel diyen arkadaş da bana alsın olur mu

bak işte çok güzel dion o zaman kesin benim

tamam ben sana alayım ama sen de bana al sonra yukardaki güzel diyen arkadaş da bana alsın olur mu

olmazzzz sen bana al benim alacağım kişi belliii

Şaka bi yana kim alırsa alsın mutlu olucam ben kaçar öpüyoreeeee

bu arada çok ipucu vermeyelim arkadaşlar bence :26:
hamile falan demeyin yaa çok hamile yok kiiii tahmin edilebilir bence

benim kurbanım buralarda geziyor aktifmiş ne güzel :) ah canım şimdiden sevdim ben seni :) sana çok cici şeyler hazırlamak istiyorum :)
he ben hep aktifim
o paketleri kurye açarsa valla kıyameti koparırım bakmadn yollamayız diyolar ya.
yok yok ben bugün gönderdim bi kargo kıyafet var didim içinde bide bana paketlettirdi zaten zahmet edip elde sürmüyo ya kargocular bantla oraya bırak diyoo oldu dedim maaşı kırışcaz mııı
canım 16.haftaya kadar yanılma payı var azcık sabredin
ne güzelde yazmışın kim kurbanın merak ettim valla :)

yaaaa teker teker yazdırıp uğraştırmayın kim bana alıyor söyleyin yaaa nolurrrr

Bakın benim işim var bebelere hazırlık yapıyorum bide sizi takmayayım kafaya hadi kuzum söyle cee yap bana hehhh
lannn sen banamı alcan benim oğlumada yap ne hazırlığıysa o
Ben kendimi çok iyi tanıtmışım yaaa. Gonlunden ne kopuyorsa onu alsın dediklerimin dışına çıkmasın ama yinede Ozellikle donnn superr olsun lutfennn yılbaşı gecesi şans getrmesi lazım yaaa

bende biraz ortalığı kızıştırayım meraklar artsın bari...
Benim kurbanım çoook güzel bi bayan
çok açıklayıcı bir ipucu oldu dimi
işte o benimmm
Benim hediye alacagım kişi hamile heheee..hadi heyecan dorukda olsunnnnnnnnnnnn

hamile çok ya nereye yok.maşlla ortalık kaynıyorr
3 tane hepi topuu

bu arada bana kim alıyo ya

şurda konuşan bi kaç kişiyiz diğerlerini nasıl tahmin etcez ama ya :)

aldığımız hediyeleri paylaşsak mi ki daha da kızışsın ortalık ?

şaka kız ne inanıyon hemennn... Aldıklarımızı zaten yollamadn once paketleri çekip koumucakmıydık sevgicimmm oyle demişti sankii

şaka kız ne inanıyon hemennn... Aldıklarımızı zaten yollamadn once paketleri çekip koumucakmıydık sevgicimmm oyle demişti sankii

içindekileri tek tek koymayalım bence

hepsini paketleyip kargoya vermeden önce o şekilde koyarız

sabah iskiden suyu kesmeye gelmişler adam diyo abla suyu kesiyimi borcunuz var bana soruyooo

dedim kes eminmisin diyo
bende dedimki kesmeye geldiysen kes git

yok abla öderim dersen gideyim ben diyo hey allahım ya

gittim iskiye 283 tl diyo işyerimi diyo yok dedim hamam işletiyom ben dedim bi daha bak 11 tl su faturam var gelmiş su kesiyo ipneler

Şurdan biraz çıktım ortalık curcuna olmuş. Çok komiksiniz yaa, çok eğlendim okudukça

Benim şekercim eskiden aktifti şimdi değil yaa, heyyy nerdesinnnnn Bak sana bugünden itibaren cici hediyelerini alıyorum haberin olsun

hadi gerçekten artık ikaz falan da yapmıyorlar.insanlara iki kuruş verip asgari ucretle surundurum kaç katını alıyorlar

:)))) dimi en çok sen merak ediyosundur..... ama en şanslımız sensin sanki, herkesi biliyon

anladığım kadarıyla biçok kişinin elemeği olacak paketlerde bence bu da çok güzel bişii :)))) ben herkesin hediyesini merak ediyorum ayrıcaaaa.... nası geçcek zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…