2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ne şeker yaa, çikolata yiyip de mi gittin naptın, ne o öyle zıp zıp Maşallah ona :) Cinsiyeti %70-80 oranında görülebiliyor 10. haftadan itibaren. Bunun için bizim bilmediğimiz bi yöntem var. Valla ben bile umutla cinsiyet tahmini almayı bekliyorum 6 aralıkta bizim testlerimiz kısmetse, çok heyecanlıyıııım

Son düzenleme:
Dışarı çıkacaktım oğlum var yağmur yağıyo akşam artık eşimle avm ye gideriz sevgili hediye alacağım kişi

Hem eşim oğluma bakarken cicilerimi seçerim rahat olur...Bazıları el emeği olcekk zaten

yaaaa teker teker yazdırıp uğraştırmayın kim bana alıyor söyleyin yaaa nolurrrr

Bakın benim işim var bebelere hazırlık yapıyorum bide sizi takmayayım kafaya hadi kuzum söyle cee yap bana hehhh

yaaaa teker teker yazdırıp uğraştırmayın kim bana alıyor söyleyin yaaa nolurrrr

Bakın benim işim var bebelere hazırlık yapıyorum bide sizi takmayayım kafaya hadi kuzum söyle cee yap bana hehhh

akıllı ya kimse soylemesinnnnnnnnn

ayy çok heyecanlııı çok sevdim ben bu işi
kafamı meşgul etçek bi işim daha oldu ne alsam ne alsam diye

ayyy merak ettim şimdi neymiş o bilmediğimiz yöntem yaa ben bilmiyorum hiç.doktora sormadım gerçi ama sorulacak gibi değildi ki hiç bişi belli olmuyo eli ayağı bile zor seçiliyrdu.bende bilesem o yöntemi sorarım dr.a 16 aralıkta bi daha gidicem. ama çatlicam meraktan.gerçi fark etmez kız erkek ama bi an önce öğrenip ona göre isim bulacaz yaani di mi benimki çin takvimine göre erkek,biyolojik takvime göre kız,yüzük testine göre erkek,belirtilere göre her ikisi karışık kafam çok karışık yaaaniii

Son düzenleme:
Ben kendimi çok iyi tanıtmışım yaaa. Gonlunden ne kopuyorsa onu alsın dediklerimin dışına çıkmasın ama yinede Ozellikle donnn superr olsun lutfennn yılbaşı gecesi şans getrmesi lazım yaaa

bende biraz ortalığı kızıştırayım meraklar artsın bari...
Benim kurbanım çoook güzel bi bayan
çok açıklayıcı bir ipucu oldu dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…