2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kızlarrrr,ne yapıyorsunuz bakalım .herkes meraktan patlıyor gördüğüm kadarıyla :26: bu gün çekilişi düşünmekten önce başka şeyler heyecanlandırdı beni.bebişi gördüm ultrasonda zıp zıp zıplıyordu kuzum benim.2li test yaptırdım sorun çıkmadı çok şükür.Allah isteyen herkese nasip etsin

aminnnn tez vakitte, sağlıkla sıhatle inşallah. Rabbim sana da kucağına almayı nasip etsin kuzum. hayırlı sağlıklı uzun ömürlü gaz problemi uyku problemi olmayan kolay bi bebek olsun inşallah

aminnnn tez vakitte, sağlıkla sıhatle inşallah. Rabbim sana da kucağına almayı nasip etsin kuzum. hayırlı sağlıklı uzun ömürlü gaz problemi uyku problemi olmayan kolay bi bebek olsun inşallah

canım benim tşkler bu güzel dileklere ancak AMİN derim senden de yeni yılda bebek müjdesi duyarız inşallahhhh

Tatlim erken mi yaptirdin testi? Benimkinden 4 gun buyuk seninki, bu durumda daha bugun 11 haftalik olmalisin.Cok sasirdim yaa.Benim daha 2 haftam var ikili test icin, oluyorum meraktan Gozunaydin bu arada.Allah herkese nasip etsin bu duyguyu

Arkadaşlar sevgi nin uyarısı üzerine tanıtımıma eklemeler yaptım bana alacak arkadaşa duyurulur

Benim gibi, tanıtım topiğinde durup durup kendi yazdıklarını okuyan bir deli daha var mıdır acaba

Bu arada hediyelerimden biri hazır bile :)

eheheh var canım var :) bende okudum ve bazı detayları kaçırmışım yazmamışım :) neyse sağlık olsun artık :)

aynen canımya benimki de çok ayrıntılı anlatmamış napalım kendi zevkimize göre alcaz :) umarım beğenir

evet ama aslında alıntı yapıp mesajların altına ilave edilebilir.. çünkü benim ki aceleye gelmişti nasıl yazdıgımı da anlamadım.. diğer arkadaşlarında öyle olmuş olabilir..

neyse artık olmadı dediğin gibi olacak :)

eheheh var canım var :) bende okudum ve bazı detayları kaçırmışım yazmamışım :) neyse sağlık olsun artık :)

Valla ben dayanamayıp ekleme yaptım. Gerçi zaten destan gibi yazmışım ilkinde ama olsun EKleyeceğin şeyler varsa muhakkak ekle. Bak bir çok kişi ekleme yapıyor

Kıyamam yaa, evet senin de ihtiyacın var torpile

Bu arada geçmiş olsun canım

benim kurbanım buralarda geziyor aktifmiş ne güzel :) ah canım şimdiden sevdim ben seni :) sana çok cici şeyler hazırlamak istiyorum :)

Son düzenleme:
eşime bana çıkan kişi belli oldu yavaştan hediyeleri hazrlıcam yazdım mesaj olarak da
neeee hediyeler mi? bi tane değil mi yazmış
yüreğine indi sanırsam

Arkidişler chucky arkadaşımız çekilişden ayrıldı kendisi hediye alacağı kişiye kendi izah edecek durumu chucky bin hediye alacağı kişiyi değiştirdim meraklanmasın hediyesi gelicek chucky ye hediye alacak arkadasiya zaten kime alacağını belirttim şimdilik sıkıntı yok

Gönderimde acele etmeyiniz

10 unda başlayacak gönderimler

Herkes güzel güzel hediyeler seçsin paketler yapsın inşallah :)

benim kurbanım buralarda geziyor aktifmiş ne güzel :) ah canım şimdiden sevdim ben seni :) sana çok cici şeyler hazırlamak istiyorum :)

şu altta yer alan sözün var ya, süpermiş... hatta tanıtım topiğinde farketmiştim o sözü... tebrik edesim geldi benim seni....

benim kurbanım pek aktif değil, umarım beğenir aldıklarımı. bu ameliyat son dakika golü oldu benim için. umarım dışarı çıkabilecek kadar iyi olurum da güzel güzel alışveriş yapabilirim.... yoksa netten bakıcam artık

o paketleri kurye açarsa valla kıyameti koparırım bakmadn yollamayız diyolar ya.

Tatlim erken mi yaptirdin testi? Benimkinden 4 gun buyuk seninki, bu durumda daha bugun 11 haftalik olmalisin.Cok sasirdim yaa.Benim daha 2 haftam var ikili test icin, oluyorum meraktan Gozunaydin bu arada.Allah herkese nasip etsin bu duyguyu

valla bilmiyorum dr direk testi uyguladı sormadı bile ense kağınlığını ölçtü yumurcağın.kan verdim.benimki ultrasona göre 11+4 görünüyor.yani 12.haftanın içindeyiz. nette 12 haftalıkken cinsiyetini öğrendim diyen var.ama ultrasonda eli kolu bile bit kadar seçilmiyo ki daha bide böle zıplıyo ikide bir :122: elleri havada bacakları henüz kapalı dedi dr.millet nası bu haftada öğreniyo cinsiyeti şaşırdım kaldım yani.

amin aminn inaşşalh bende önümüzdeki ay görürüm gerçi biz çalışmalara yeni başladık ama olsun belki ilk aydan tutanlardan olurum bende :) allah sağ salim kuccağına almayı nasip etsin tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…