2014 ikiz anneleri

Canım ben ilk dogumumu çınarlıda yaptım Allah nasip ederse bunlarda orda olucak memnun kalmıştım.doktorum yine aynı zaten doktorumdan ayrılmak istemedim :) sen nerde yapıcaksın

bende çinirlida yapıcam cnm..:) senin tarih tam belli mi belki karşılaşırız...benım doktor tahir by..çok ıyı bi doktor tavsiye ederim herkese...

bende çinirlida yapıcam cnm..:) senin tarih tam belli mi belki karşılaşırız...benım doktor tahir by..çok ıyı bi doktor tavsiye ederim herkese...

yok canım daha kesin bişey yok tarihte normal dogum düşünüorum eger pozisyonlar uygunsa son ana kadar beklicez.eger sezeryan olursam 10-12 gibi olur diye düşünüorum inşallah normal olur ilkim normaldi cok rahattı (epidural) benim doktrorumda Süheyla Topaloğlu.

minolto senin doğumu 4 gözle bekliyorum kahramanımsın :)))sağlıkla vaktınde doğarlar inşallah birdileksin haftaya doğurur gibi içime douyor ama kısmet sağlıklı doğsunlar da senin oğlanın bebeişlere tepkisi nasıl yani iki tane olmalarını garipsiyor mu

Ayy canım onurlandırdın beni:)) WAlla şimdilik gayet iyiyiz dört gözle beklio kardeşlerini 2-3 gün önce ikizlerin beşigi geldi vermicem bu benim dedi sallanması cok hoşuna gitti dedik şimdiden başladıysa kıskanclık vazgecilmez ki Emir hiç kıskanc bi cocuk degildir.Allahtan ilk gün yattı beşikte şimdi ise kendi odasında yatıo ama kardeşleri eve gelince ne olur bilmiorum.İnşallah bi sorun olmaz en cok ona üzülürüm cünkü

Tahir bey cınarlının kendi doktoru degilmi yanlış bilmiorsam ? Dogum ücretin ne kadar? Sanırım daha uygun oluyor hastanenin doktoru oldugu için.Benim doktorum dışardan gelior

2 ay önceden ayrılcam yani bu durumda (

ve doğumdan sonrada 2.5 ay ilgilenebilirim öyle olursa bebeklerimle ((

off inş çok ağırlaşmamda çok vakit geçirme imkanım olur bebeklerle .

Son düzenleme:
Arkadaslar öncelikle hayırlı olsun bebisleriniz..alışveriş hususunda 24 haftadan sonraya kesinlikle bırakmayın arkadaslar..cunku hem erken dogum risklerimiz başlıyo hemde ağrılarımız yorgunluklarımız tek gebelik gibi degil..hastane çıkışını gecelik pijamalarınızı alın hazır olsun, besik,araba gibi seyleri almasanız da belirleyin derim..ben 20 hafta çanta için lazım olan herseyi tamamladım buyuk seyleri de belirledim iyiki oyle yapmışım cunku 24 haftadan sonra uzun sure ayakta kalmak cok zor..bunun kiloyla hic alakası da yok 7 kilo aldım ama bebekler ağırlasiyo tek hamilenin 40 haftasının ağırlığını geçiyoruz..

Çok teşekkürler yorumun için canım.

o zaman önümüzdeki ay başlayayım ben artık yavas yavas

anladım cnm inşallah hayırlısı neyse o şekilde olsun..benımde ilkim sezaryan olduğu için bu babylerde oyle olacak..

Zaten çok çabuk büyüyorlar, çok şey almaya gerek yok çünkü aldığın giysi 1-2 ay sonra olmayacak. Dediğin gibi büyüdükçe bedenine göre alırız. Çıkamasak bile internet var. Bizimkiler yaz bebeği olacak yazlık kıyafetler almamız gerekecek. Şu sıralar bebek reyonlarına hiç bakmadım ama herhalde kışlık ağırlıklıdır. Yalnız erken doğum ihtimaline karşı 5. veya en geç 6. Ayda hastane çıkışlarını almak lazım. Hastane çıkışı neler gerekli aslında tecrübeliler yazsa bize de yol göstermiş olurlar.

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba.iki aya kadar istanbula tasinacagim.dolayisi ile doktorumu degistirmek zorimdayim.e malum ikiz gebelik oldugu icin ve uzin ugraslar sonucu oldugu icin tedirginim.buyukcekmeceden ev tutmayk dusunuyoruz.tavsiye edeceginoz doktor ve hastane var mi

Arkadaslar merhaba.istanbul Büyükçekmece'de hem ueno doğan unitesi olan hemde iyi bir doktor oneriniz var mi.buyukcekmeceye yakin da olabilir.ani sanci oldugunda yetisebilecegimoz sekilde:)

miaselinam, umutlarglsh ve masalcini... Hazırlıklara 28.hf başlayan biri olarak Size tavsiyem 28.hf birçok şeyiniz hazır olsun. Herkeste aynı süreç islemiyo ama ben 28.hf ma kadar çok fazla kilo aldim. Iki kez de hastanede yatmak zorunda kaldım. Sonrasında alışveriş yapmak çok zor oluyo. mrsbeyaz arkadaşımızın da dediği gibi en azından olmazsa olmazlariniz hazir olsun bu haftaya kadar. Bi de daha erken ne ou ne olmaz gibi şeyler düşünmeyin. Allah korusun olacak olan 36.hf bile olur. Siz yavaş yavaş almaya başlayın eksilerinizi.
Çalışanlar için de ikiz gebeliklerde izin aktarma işi biraz zor olabiliyor. Ben 30.hf biter bitmez ayrıldım izne. Ama illa da öyle olacak diye bi kural yok. Topugimizde 36.hf ya kadar çalışan annemiz bile vardı maasallah. Tamamen ış yerinizdeki şartlara bağlı. Izin işine şimdiden kafa yormayin. Mümkün olduğunca kendinizi yormamaya çalışın, ve de en önemlisi olumlu ve pozitif düşünün. Kendi kendinize felaket tellalligi yapmayın. Doktorunuzun dediklerini yapın, gerisi Rabbimin takdiri, o ne derse olur. Hepinize sorunsuz hamilelik diliyorum canlar.

Tahir bey cınarlının kendi doktoru degilmi yanlış bilmiorsam ? Dogum ücretin ne kadar? Sanırım daha uygun oluyor hastanenin doktoru oldugu için.Benim doktorum dışardan gelior

evet cnm kendi doktoru dışardan gelince ne kdr bılmıyorum ama benimki 1.5 flan olacak sanıyorum..kendi muayeneside var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…