2014 ikiz anneleri

kızlar emzirme sütyeni benim için bi sorun normal pamuklular olmaz bana uçlar belli oluyo o yüzden destekli bişey almam lazım şu önden açılan arkası yüzücü olanlar nasıl ki kullanışlımıdır sizce sizler naptınız

Canım bende emzirme sutyeni almadım cunku benim de normalde bile uçları belli olur hele emzirirken düşünemiyorum..pentide kız bi tane yarım atlet gibi bisi gösterdi bana önünde hafif Silikon var vok rahat oluyo dedi..ben normal biraz onu acik sutyen de kullanabilirim diye düşünüyorum ama bilmiyorum..deneyip görcez :)

Son düzenleme:

valla dert bu yeni keşfettim:)))destekli emzirme sütyeni sordum 60 lira dedi eee bi tane yetmezki hiç mi yıkanmıcak bu 60 çok geldi bana ben şu arkası yüzücü önden açılanları denicem

merhaba kızlarrrr günaydınlar hepinizeee

ben 16 haftalık hamileyim ikizlere. Kendi annem ve kayınvalidem birşeyler ördüler bitirdiler. Annem sağolsun bana lohusa geceliği bebeğede iki üç parça body filan almış dışarı çıktıkça.

Geçtiğimiz ayki kontrolde biri için %80 kız gibi dedi gelecek aya kesin öğreniriz demişti ikisinide.

Bu ayın 7 sinde kontrolümüz var Allah nasip ederse.

Kızlar siz ne zaman başladınız alışverişe?

Ne zaman almaya başlayayım giysileri filan. Bir ay daha bekleyeyim mi?

Doktor inş 36. haftamızda temmuz sonu doğumumuz olur diyor.

Annem bu ay belli olursa birşeyler almaya başlayalım diyor. Çok sabırsız. Bense bir ay daha geçsin kesinleşir hem bi daha ki kontrolde cinsiyetleride diyorum.

Canım merhaba seninle aynı haftalık sayılırız bende 15+5 deyiz alışveriş konusunda bizde bilemiyoruz son haftalarda çok ağırlaşıyormuş bırakmamakta lazım sana ne öneriler gelcek bakalım bende ona göre hazırlık yaparım inşallah ♥ ♥

ayy sonunda bir yazan oldu hmde benimle aynı haftalarda olan.

Buradaki çoğu üye 26 ve üstü (

dolayısıyla onların konuşmalarına suan için hep yabancı kalıyorum.

ayy sonunda bir yazan oldu hmde benimle aynı haftalarda olan.

Buradaki çoğu üye 26 ve üstü (

dolayısıyla onların konuşmalarına suan için hep yabancı kalıyorum.

Evet canım bende kendi haftama yakın birilerini okuyunca çok seviniyorum bizim de 10 martta kontrol var kuzulari görcez inşallah gösterirlerse cinsiyetlerini öğrencez ultrason da 20 ağustos ta gösteriyor ama 1 ay önce alinabilir diyor dr. Senin tüp mü normal gebelik mi benim tüp bebek ♥♥

Merhaba, ben de 17 haftalık hamileyim ikizlerime. Aynen sizin gibi düşünüyorum ne zaman bişeyler almaya başlamalı diye. Şu anda daha erken gibi geliyor ama 7. Aydan sonra da yürüyemem ki doğru dürüst diyorum. Kıyafet konusu çok dert değil, çok çeşit var zaten alacaklarımız penye zıbınlar tulumlar vs. Hiç olmadı internet var hem çeşit görebiliyoruz hem de daha uygun fiyatlara bulabiliyoruz ve ayagımıza geliyor. Ama işte beşik, bebek arabası, bebek odası mobilyası vs gibi şeyler için gezip görüp beğenmek istiyorum. Ben bu işleri 5-6. Aylarda gezip , almasam bile en azından alacaklarımı belirlemek istiyorum.

Benimde ayın 7 sinde kontorlüm var bizde inş kesin olarak öğrencez cinsiyetleri. Doktor banada aynısını dedi. normalde ağustos 15 gözüküyordu ki çok isterdim çünkü annem 16 ağustos eşimde 12 ağustos doğumlu ama ikiz olduğu için 1 ay erken gelir dedi. temmuz sonu gibi alırız inş dedi.

benimki normal yolla canım.Tamamen süpriz oldu.

öncelikle hayırlı olsun bebişler:))))büyükler 6 aydan önce uğursuxzluktur falan diolar dinleme sakın çünkü 6. ayda 8 aylık görüntüsüne ve ağırlıına erişcen
giysi işi beni çok yordu işte en iyisi olsun kullanışlı olsun ee malum ikiz ekonomik olsun şimdilik çoğunu tamamladım sen cinsiyetler kesinleşince başla bence ama cinsiyete ihtiyaç duyulmayan şeyleri al küvet bakım ürünleri (tırnak makası,termometre vs)bakım çantası süt sağma makinesi gibi al yavaş yavaş sonra üstüste geliyo bunalıyon ne çok şey varmış diye

katılıyorum sana tatlım.

Bir de benim bebekler yaz ayına denk gelcek bende güneyde yaşıyorum. dolayısıyla çok birşey almayı düşünmüyorum. Hep yazlık alcam . mevsimlik alcam. Diğer kışlık şeyleri çıktıkça alırım doğumdan sonra diyorum lazım oldukça havanın durumuna göre.

Hem ekstra masraf olmaz hemde bedenine göre alırım. Birde normal bebeklere göre daha küçük olacaklarından kıyafet konusunda zorlanmak istemiyorum

Çok çok sağol gerçekten çok haklısın. Görümcemde hamileydi yeni doğum yaptı . 7. aydan önce alma deyip duruyordu. E benimde moralim bozuluyor ister istemez. Eşi baktırtmazmış bile ona internetten hiç birşey dediğine göre.
Ne yapacağımı şaşırdım valla.

Birde ben özel sektörde çalısıyorum.

Bu izin işini nasıl yapacağım. Ne zaman çıkmam daha doğru olur doğum temmuz sonu olacak. Temmuz başımı daha iyi iki hafta kala mı çıkayım doğuma sonrasına eklerim hem diyorum.

Yoksa haziran ortasında mı çıkayım?

Siz nasıl yaptınız?

Canım benim mânevî annem geldi, keyfime diyecek yok. Pazartesi günü 36+1 oluyoruz ve kontrolumuz var. O zaman belli olacak akıbetimiz. Inşallah haberdar ederim. Sen ne durumdasin canım, herşey yolundadır inşaallah.

Çok şükür canım iyiyim evdeim 2.80 yatıorum :) ;Aman iyi ol.Habersiz kaybolma bi yere korkutma bizi senden sonra sıra bende cünkü benimde perşembe günü randevum var bende ozaman 35+5 olucam benimde az cok belli olur akıbetimiz

baya yakınız desene..:) doğumu nerde yapmayı düşünüyorsun..seninde çok az kalmiş bende pazartesi 35.haftaya giriyorum artık..

Canım ben ilk dogumumu çınarlıda yaptım Allah nasip ederse bunlarda orda olucak memnun kalmıştım.doktorum yine aynı zaten doktorumdan ayrılmak istemedim :) sen nerde yapıcaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…