2014 ikiz anneleri

Arkadaslar bugun dogum yaptim kızım 1960 oglum 1870 fr dogdu ucumuz de iyiyiz ama bebekleri bakim odasına aldilar sagliklari gayet yerinde
Ay çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün. Tam benim istediğim gibi bir kız bir erkek. Rabbim bir an önce evinize dönmeyi nasip etsin inşallah.

kızlar 33+1de doğum yaptm eve geldm kuvözdeler neolur dua edin
Gözünüz aydın canım. Rabbim tez zamanda sağlıcakla evinize de götürmeyi nasib etsin.
Hangi gün ve kaç Kilo doğdu canım kuzularin. Bi de doğum şeklini yazarsan seni de ekleyelim doğum yapanlar listemize. Allaha emanet olun canım sen ve kuzularin...

Arkadaslar bugun dogum yaptim kızım 1960 oglum 1870 fr dogdu ucumuz de iyiyiz ama bebekleri bakim odasına aldilar sagliklari gayet yerinde
Maşallah canım çok şükür kavuşturana. Geçmiş olsun ne diyelim. Darısı başımıza sağlıcakla. Bu arada doğum şeklini ve haftani da söylersen canım ekleyeyim ismini doğum yapanlar listesine. Allah a emanet olun tekrardan.

kızlar 33+1de doğum yaptm eve geldm kuvözdeler neolur dua edin
Canim Rabbim tez zamanda evlatlarini saglikla eve götürmeyi nasip etsin...Facede yazdigim gibi lütfen moralini bozma ikiz olunca 36. Haftada dogum olsa da kuveze giren çok... Allah'im yardimcin olsun... Dualarim sizinle....

Gözün Aydin Canim... Allah anneli babali Saglik uzun Ömür versin...

ne gusel aynı seylerı yasamak :) benımde aynı 3. aydan basladı.. hehehe :) ya bide bu ara cok karnım agrıyo... rahım genıslemesıymıss... napcam bılemedımmmm

hayırlı sabahlar & günler olsun insallahh.. 16. haftam bitiyor ve benım karnım coookk agrıyorr.... rahım genıslemesı dedı tecrubelı arkadaslarım... sizde yasadınız mı acabaa???

hayırlı sabahlar & günler olsun insallahh.. 16. haftam bitiyor ve benım karnım coookk agrıyorr.... rahım genıslemesı dedı tecrubelı arkadaslarım... sizde yasadınız mı acabaa???

Karnım degil ama kasıklarım vajinam agrıyor resmen bıcak saplanıyor gibi 3 aydan beri var hala devam edio dogurrunca kurtulcaz artık o agrılardan sık dişini :)

rabbim tez zamanda sizi yavrulariniza kavustursun.
Bende 33+6 dayim bugun itibariyle cumartesiyi bekliyoruz dogum icin hem aciklik hem de sanci var diye.ilcede oturuyorum doktorum ilde yola cikmama izin vermedi simdi teyzemde kaliyorum cumartesiye kadar buradayim.
Ayrica siz ciger gelistirici kullandiniz mi ben 14 subatta 4 doz bugun de 4 doz vuruldum.

Son düzenleme:

Karnım degil ama kasıklarım vajinam agrıyor resmen bıcak saplanıyor gibi 3 aydan beri var hala devam edio dogurrunca kurtulcaz artık o agrılardan sık dişini :)

Kızlar bende 15+1 haftalık hamileyim benimde hep rahim ve bel ağrım oldu bel ağrım çok şükür şimdilik geçti ama rahim ağrım hep var sızı sızı böyle adet olcakmışım gibi normaldir ama Düşünsenize rahim 2 bebise yer açmaya çalışıyor ♥♥

Yeni doğum yapan arkadaşlar inanın sabah namazında sizlere duâ ettim Rabbim sağlıkla bebislerinizle evinize dönmeyi nasip etsin inşallah ♡♡

arkadaşlar bi konuda tecrübelerinize ihtiyacım var bilen varsa aranızda..

geçen hafta ikili için detaylı ultrasona girdim.. ense kalınlığı birinin 1,5 diğerinin önce 1,8 ölçtü sonra tekrar baktı 2,00 dedi.. değerler nasıl sizce iyimi kötümü ??

Tam hatırlamıyorum ama 3 üzeri riskliydi galiba canım

Canlar o agrilar sürekli değişerrk devam edecek 6. Aydan sonra daha bi cogaliyo hatta..normal yani..benim karnım da 16 haftadan sonra büyümeye başladı biraz biraz cunku artık bebekleriniz kilo alıyo buyuyo..normal olarak rahim kaslarınız gevşeyip açılıyo ve agrıyo..leke kanama ve bulantı olmadıgı sürece en rahat zamanlarınız bence tadını çıkarın:)
Canım sinir 3 deniyo gayet iyi bence..kafana falan takma yani:)

merhaba
nasılsınız arkadaşlar biz 26+0 günlük olduk.şükür.haftaya doktorum yasal iznimi başlatacak.evde dinleneceğim artık zorlanıyordum.

arkadaşlar daha öncede sormuştum hatta arkadaşlardan bazıları olmaz demişlerdi.ama oluyormuş.
durum şu.ikizlerde doğum izni 30. haftadan itibaren başlıyor ama doktor gerek görürse daha erken başlatabiliyormuş.en erken 27 den sonra. meşru bir hak yani.herhangi gizli kapaklı bişey değilş.zaten bu doğum izni ile ilgi,li yazıları okurken doğum izzni ikizlede 30 haftada başlar ama daha erken olmaz anlamına gelmez diyor.doktoruma böyle bişey varmı dedim tabi var dedi.seni 27 den sonra ayıracam dedi.çokta iyi olacak.çünkü sezerya olacağı için zaten 40 haftayı tamamlamıyuoprsun bide daha erken olunca birçok haftan yanıyor.niye hakkımızı kullanmayalım ki.ben haftaya perşembe ayrılacam.sizde bilgilenin istedim.sağolsun bana da başka bir siteden arkadşım söyledi.isterseniz doktorunuzada sorun

ne gusel aynı seylerı yasamak :) benımde aynı 3. aydan basladı.. hehehe :) ya bide bu ara cok karnım agrıyo... rahım genıslemesıymıss... napcam bılemedımmmm
Öyle şiddetli olmamakla birlikte özellikle yürüdüğüm zaman kasıklarda ağrı oluyor zaman zaman benim de. Ama dinlenirken yok. istirahat edeceksin, pek yapılacak bişey yok. Ben rapor ve iznimi kullandım ilk 3 ayda. Bir de 3.ayda çok fazla uykuya meğil oldu, habire uyumak istiyordum, şimdilerde düzeldi bakalım daha enerjik hissediyorum kendimi.

tecrubelı anneler ve hamişler 12+3 oldum bugun.... genelde dınlenıyorum iş felan yapmıyorum... esım izin vermıyor... wc ye kalkıyorum yemek yemege ve banyoya dıger zamanlarda yataktayım fazla hareket etmıyorum... bunun bı sakıncası varmıdır? yada benım gbı olan arkadaslar varmı ? kasık ve karnımda ara ara agrılar oluyo... cok sukur bulantılarımı ve kusmalarımı gecen haftada bıraktım midem bulansada gecıyor gögus hasssasıyetı devam etmekte 2 haftada bır dr. kontrolum var.... önerdıgınız seyler varmı .. ikiz annelerı ve hamısleri olarakkk buralarda yenıyımmmm:26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…