2014 ikiz anneleri

kızlar geçmişi okuyamadım hepiniz iyisinizdir inşallah perşembe günü dogum yaptım kızlarım biri 3000 kg biri 2750kg dogdu küveze girmedik benim ameliyatım biraz zor geçti agrım sancım çok ama evimize dün geldik herkese böyle saglıklı hayırlı dogumlar diliyorum sütüm daha gelmedi fakat genede meme veriyorum mamayla şimdilik doyuyorlar şimdilik bukadar herkese selamlar..

allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin..sizde sağlıkla büyütün inşallah bebişleri kiloları çok ıyıymiş ve sanırım 37.haftada doğum yapmışsınız çok güzel..

ne güzel bulantıların hafta hafta azalacak kan ilacı genelde daha da tetikliyor bulantıyı tabi bünye meselesi değişebiliyor bogazın için pastil kullanabilirsin kanıtlanmış bir yan etkisi yokmuş ben kullanmıştım zencefil ve bal karıştır o da ii geliyor boğaza ben 1 hafta yatak döşek yattım o yüzden geçmiş olsun

saol canım cevabın için dr. aradım kullan dedıı insallh hersey güzel gecer ve saglıkla yavruma kavusurum:KK16::KK16::KK16:

slm kızlar nasılsınız... cok sukur biz 12+ 1 olduk 21 ınde dr daydık herşey yolunda dedı... 2 lı test için kan aldı bulantılarım azaldı ılk haftalara göre bıde gyno ferro ve elevıt verdı ilac olarak... onlar bulantılarımı azaltmıs olabılırmı? bıde bogazım agrıyo pastıl kulllananınız oldumu ? sımdıden herekese tesekkurler:KK16::KK16::KK16::KK16:

gyno ferroyu yaklasık 2 su bardağı suyla al canım yoksa miğdeni mahveder benim gibi

facedekı grup bu degıl mı ?? grup kapalı, soruyla alınıyoruz galıba :)

soru : slm 2014 ikiz anneleri grubunu nerden duydunuz kendinizi tanıtır mısınız
cevap : kadınlar kulubundeyım .. bedubedu ben dedım :)

bakalım nolcak :):nazar::nazar::nazar:

canım kapalı grup olduğu için diğer gruplarda ikiz annesi diye tanıtıp sapık insanlar olduğu fake hesaplar olduğu için bu sekilde yaklasılıyor yanlış anlama

haxu tebrik ederim güle güle büyüt bebişlerini en kısa sürede toparlanman dileğiyle

Merhaba güzel anne adayları;

Ben de allah nasip ederse Ekim ayında ikiz bebek sahibi olacağım. Şu anda doktor arayışındayım. Ancak ilk tecrübem olduğu için nelere dikkat etmem gerektiğini, hastanede nelere bakmam gerektiğini çok bilmiyorum. Gittiğiniz doktorlardan ve hastanelerden önerebileceğiniz var mı? bana yol gösterirseniz çok sevinirim.

Bir de benim o kadar aman aman bulantım olmadı, hiç kusma da yok sadece bazen geriden bulantı hissi oluyor. Nolmade ağrı eşiğim çok yüksektir. Ondan mı acaba yoksa yolunda gitmeyen bişeyler mi var?

Son düzenleme:
Karın büyürken oluyor o ağrılar canım, benim de çok kötüydü, 28. haftada azaldı. Ben yattığımda rahatlıyordum biraz, bir de eşim özel yastık almıştı bana otururken kullanmam için, o da iyi geliyordu... Şimdi de bacaklarım, ayak bileklerim ve kemiklerim ağrıyor daha çok ama bebişler için herşeye değer :emir_bebek::emir_bebek:

Senin az kalmış canım hayırlısıyla, darısı başımıza inşallah :nazar:

Canım hepimizde var maalesef..ama bi ara daha çoktu..tek bi tarafa yatmaktan da oluyo ayakta kalmaktan da..dikkat et azalır ins..

sağolun kızlar inşallah azalır yavas yavas,tek tarafa yatmakda mahvetti bni.ara ara ev işi yapıyorum artık bırakmak gerek galiba.karında atak yapmaya başladı.allah razı olsun kızlar.rabbim hepimiizin yardımcısı olsun

facedekı grup bu degıl mı ?? grup kapalı, soruyla alınıyoruz galıba :)

soru : slm 2014 ikiz anneleri grubunu nerden duydunuz kendinizi tanıtır mısınız
cevap : kadınlar kulubundeyım .. bedubedu ben dedım :)

bakalım nolcak :):nazar::nazar::nazar:

canım biz bayadır face grubunda olduğumuz için kkden olmayanları kabul etmek istemedik.çünkü burdan azda olsa birbirimizi tanıyoruz haftalarımızı takip ediyoruz.bide orda bazen dedikodu yapıyoruz yabancılara karışmak istemedik.hoşgeldin face grubumuzada

Ben de allah nasip ederse Ekim ayında ikiz bebek sahibi olacağım. Şu anda doktor arayışındayım. Ancak ilk tecrübem olduğu için nelere dikkat etmem gerektiğini, hastanede nelere bakmam gerektiğini çok bilmiyorum. Gittiğiniz doktorlardan ve hastanelerden önerebileceğiniz var mı? bana yol gösterirseniz çok sevinirim.

Bir de benim o kadar aman aman bulantım olmadı, hiç kusma da yok sadece bazen geriden bulantı hissi oluyor. Nolmade ağrı eşiğim çok yüksektir. Ondan mı acaba yoksa yolunda gitmeyen bişeyler mi var?

Merhaba hoş geldin aramıza benimde hemen hemen hiç bulantim olmadı 6 . haftadan sonra sabahtan hafif hafif oldu erken saatlerde muz ve süt içersen kahvaltıya kadar seni tutar hiçte kusmadim merak etme bende tedirgin oluyordum :KK66:

Bende gördüm facebook grubunu çokta katılmak istiyorum ama şu facebook hergün yeni bir şeyler çıkarıyor...önerilen gruplar diye her açtığımda farklı farklı gruplara üye olan face arkadaşlarımı görebiliyorum benim ikizlerime hamile olduğumu çok kimse bilmiyor şimdi katilirsam herkes öğrencek napsam kiii ??

slm kızlar nasılsınız... cok sukur biz 12+ 1 olduk 21 ınde dr daydık herşey yolunda dedı... 2 lı test için kan aldı bulantılarım azaldı ılk haftalara göre bıde gyno ferro ve elevıt verdı ilac olarak... onlar bulantılarımı azaltmıs olabılırmı? bıde bogazım agrıyo pastıl kulllananınız oldumu ? sımdıden herekese tesekkurler:KK16::KK16::KK16::KK16:
Canim bulantin haftanla alakali geçmiştir yoksa dediğin ilaclarin genelde tam tersi etkisi var... Pastili hic bilmiyorum ama sorup al bence... Çok abartmadan limonlu ihlamur iyi gelebilir dene istersen... Ilık ballı süt... Geçmiş olsun...

Canim öncelikle hayirli olsun saglikla kucagina al bebislerini. Bulantiya hiiiiiç takilma bazimizin hic olmadi bazimiz kafasini kaldiramadi. Bende ise 3 gün bulansam 2 gün iyi olup senin gibi korkuyordum bugün niye bulanti yok diye... Sağolsun arkadaşlar normal diyince rahatlamistim... Sende içini ferah tut...
Bu arada doktor tavsiyesi için şehir yazmamişin Canim yazarsan daha çok kişi yardimci olur. .

Merhaba hoş geldin aramıza benimde hemen hemen hiç bulantim olmadı 6 . haftadan sonra sabahtan hafif hafif oldu erken saatlerde muz ve süt içersen kahvaltıya kadar seni tutar hiçte kusmadim merak etme bende tedirgin oluyordum :KK66:

Canim bulantin haftanla alakali geçmiştir yoksa dediğin ilaclarin genelde tam tersi etkisi var... Pastili hic bilmiyorum ama sorup al bence... Çok abartmadan limonlu ihlamur iyi gelebilir dene istersen... Ilık ballı süt... Geçmiş olsun...

Canim öncelikle hayirli olsun saglikla kucagina al bebislerini. Bulantiya hiiiiiç takilma bazimizin hic olmadi bazimiz kafasini kaldiramadi. Bende ise 3 gün bulansam 2 gün iyi olup senin gibi korkuyordum bugün niye bulanti yok diye... Sağolsun arkadaşlar normal diyince rahatlamistim... Sende içini ferah tut...
Bu arada doktor tavsiyesi için şehir yazmamişin Canim yazarsan daha çok kişi yardimci olur. .

çok sağolun kızlar, içimi rahatlattınız. kiminle konuşssam ikiz olunca belirtiler iki katına çıkar deyip duruyor. Ben çok rahat olunca korkuyordum.

Tabi ki şehir yazmalıydım unutmuşum :KK9::KK9::KK9::KK9: İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Koşuyolunda anka sağlıkta ARKUN HANLIOĞLU'na gittim 7. haftada. Çok iyi bir dr ama özel sağlık sigortam yok o yüzden doğum ve muayeneler çok pahalıya geliyor. Alternatif dr arıyorum sgk ile anlaşmalı hastane olursa çok iyi olur.

Bende gördüm facebook grubunu çokta katılmak istiyorum ama şu facebook hergün yeni bir şeyler çıkarıyor...önerilen gruplar diye her açtığımda farklı farklı gruplara üye olan face arkadaşlarımı görebiliyorum benim ikizlerime hamile olduğumu çok kimse bilmiyor şimdi katilirsam herkes öğrencek napsam kiii ??

Benimde herkes bilmiyor ve paylasimlarimiz görülsün istemiyorum. Buradaki rumuzumla yeni adres aldim çok da iyi oldu bence :KK1: hatta keşke herkes rumuzuyla olsa kim kimdi karışıyor yoksa :)))

canım tabloda sıra sende ne alemdesin dr ne diyor çok heyecanlı birer birer eksiliyoruz ya sıra bana geliyor diye heyacanlanıyorm:)))
Çok sağol canım iyiyiz çok şükür. Yaramaz bir durum yok, sadece bayagi bi agirlastim artik. Beklemedeyiz şu anda. Pazartesi kontrolumuz var 36 yi dolduruyoruz, o zaman belli olur inşaallah herşey. Inşallah hepimiz için çok kolay ve hayırlı doğumlar nasib eder Rabbim. :-)

Merhaba canım hoşgeldin aramıza. Rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin inşaallah. Benim de çok mide bulantısı problemim olmadı. 12-16 haftalar arası yaşadım o da sadece otobüs ve dolmuş yolculuğu yaptığımda oluyodu. Sen kendini rahat bırakmaya devam et canım. Benim en büyük tavsiyem bu. Sorunlarla ne kadar hasir nesir olup düşünürsen o kadar büyüyor. Bi de 2014 ikiz anneleri paylaşım alanı topigindeki listemize adını yazdirabilirsin eğer istersen. ;-)

Benimde herkes bilmiyor ve paylasimlarimiz görülsün istemiyorum. Buradaki rumuzumla yeni adres aldim çok da iyi oldu bence :KK1: hatta keşke herkes rumuzuyla olsa kim kimdi karışıyor yoksa :)))

Doğru diyorsun Aksu'cum ama oda zor cepten giriyorum giriş yap çıkış ya senkronize etti. Etmedi uğraş azıcık daha bekleyip katilirim artık :) birde facebook ta bir kız bir oğlan diye begeni sayfası var ikizleri 3.4 yaşlarında çok tatlı matrak bir bayan tavsiye ederim hatta onuda daha beğenemedim :p iyi geceler herkese

Arkadaslar yarin dr randevum vad ama size birsey sormak istiyorum
Lsvabodan cikarken peceteye kanama desem degil leke tarzi acim pembr birsey geldi devami gelmedi sizce nedendir onemli birsey midir

Bu saatte dr u aramam gerekir mi

X