2014 ikiz anneleri

Bol kivi bol porokal ve gunde iki fincani gecmitcek derecede ihlamur icine bol limon sik ve icc canimm cokk gecmisler olsunn bende gecirmistim bole atlattim bol iatiharat bol su idrar ile mikrobu atman icin doktorum bunlari demistii.kalan bebisinle cok mutlu olursun insallahh Allah ona omur versin

çok sağol canım Allah razı olsun..sende sakın canını sıkma inşallah hiçbirsıkıntı olmadan meleklerini kucağına alıcaksın cnm benim..

sağol canım Allah razı olsun..

sağol canımAllah razı olsun hoşbulduk diyeyim o zaman..:))

Çok geçmiş olsun canım, şimdi nasılsın? Çıktın mı hastaneden?

Hayırlısı olsun canım :) Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize...

amin canım benim Allah razı olsun..rabbim sağlıcakla hepimizin kucağına almasını nasip etsin inşallah...

Ay kızlar uzun zaman sonra dışarıya cıktık arkadaşlarla gezdik dolaştık cok iyi geldi ama şuan ölüorum kasık agrılarından artık gercekten dogum yaklaşmış :) oturdugum yerden kalkamıorum :)

bana cevap verecek kimse yok mu

Canım bende 31deim.gündüzleri hareketleri hissetmiorum ben cok hareketliyim genelde hep ayaktayım.ama oturunca hareket ediorlar.akşam saatlerinde anca hareketsiz oluorum ozamanda gayet ii oynuyolar sende cok hareketliysen ondandır telaş etme.doktorum günde 10 kere oynasın yeter demişti.

kızlar rahimağzı ölçünüz kaç

Esales hic fikrim yok drum cok iyi diyo sormuyorum bendee

Masallah kuzularına:) ..benim iki hafta once ölçüldu kiloları canım 550-570 di..ins pazartesi tekrar gidicem..sen benden 2 haftaya yakın büyüksün canım ben 26 ya yeni girdim sen yarın 28 e gireceksin..bu ara vok karnım büyüdü zaten baya bi hızlı :)
Canım hic kafanı yorma Allah'ın vardır bi bildigi..ins sağlıkla sıhhatle büyüyecek onlar..napalım canım bizim degil ki kuzular bize emanet..cok dua edelim gerisi Rabb'ime kalmis..

cnm yemeye başladıgın saatten itibaren 1 saat sonra

merhaba kızlar nasılsınız çok giremiyorum topiğe.bende dün ksılmalsarım arttı .soluğu doktorda aldık.çok şükür bişey çıkmadı.ama korkuyorum.daha çok küçüğüz

İnşallah bi sorun cıkmaz canım bol bol dinlen...

Aksu nasılsın şimdi umarım herşey yolundadır böyle gelsin geçsin inşallah bir daha yasamassın...

Selam arkadaslar .. ben yemek yedikten sonra cok rahatsiz oluyorum karnim cok sisiyo .. midem bulaniyor.. bende bastirmak icin soda iciyorum acaba bi zarari varmidir:26::26:

günde bir tane sade maden suyunun yararı var canım.

çok erken değilmi kasılmalar için kasık ağrılarım benim bile ara ara oluyor.İlk zamanlarda cok olmuştu ama sen kontrolleri ihma etme canım

Maşallah sağlıkla gelsinler bebeişler annesi...

İnşallah olmaz o erken doğum 36 yı kadar dayanırsın Allah yardımcın olsun

Slm arkadaşlar bende 30.haftadayımm ama full yatış dedi dr.nidilata devam çocuklar aşağıya edinmişler bakalım ne olacak 31.haftada doğum yapan var mı acaba...

Çok geçmiş olsun hayırlısıyla bi sorun olmaz inşallah..

Dualarım seninle canım sorun olmaz Allahın izniyle inşallah...

kızlar rahimağzı ölçünüz kaç

3.72 dedi bana geçen hafta

Bu arada herkese günaydın beyaz ben yanlış okumadım dimi asbelove doğummu yaptı ?

Selam kızlar herkese gunaydin) hepimiz icin guzel bir gun olmasi dilegiyle... Sizlere bir sorum olacak hemoroid sorunu yasayaniniz var mi? Ya da bu soruna bir cozum bileniniz? Oturamiyorum artik ((

Bende iyiyim canım cok sukur idare ediyorum iste.. asbelove dogum yaptı iki gun once kuzuları kuvozde su an dua edelim hepimiz..
inş sağlıklı bir şekilde bir an önce evlerine dönerler..

tüm sıkıntı yaşayan, rahatsız olan kızlara da geçmiş olsun, Allah zamanında doğum yapmayı nasip etsin inşallah..

Günaydın

ASBELOVE...

Allahım sana ve bebeklerine sağlık sıhat versin, sımsıkı hayata tutunur bebeklerin inşallah... Amin...

günaydın kızlar... dörtlü test yapıldımı size? doktorum 16.haftada dörtlü test yapalım dedi ben ikizlerde yapılmıyo biliyorum şaşırdım

amin cnm benim hepimizin inşallah...

kızlar bu gece cok kötü bir rüya gördüm sıçradım yataktan Rabbim hayra yorsun inşallah..bebeklerimi doğurmuşum ama kuveze koymuşlar küvezden cıkıcaklar gelin alın diye arıyorlar almaya gittiğimde bebeklerimden birinin doğum sırasında yanlış alındığı ve bu nedenle bazı kemiklerinde kırıklar oluştuğu ve bu kırıklarında kalıcı hasarlara neden olduğunu bundan sonra bebeğime böyle bakmak zorunda olduğumu söylüyorlar..ben ağlamaya başlıyorum bebeğiminin bana öyle bir bakışı var ki anlatamam size sonra sıçradım yataktan..rabim hepimizin meleklerini korusun kızlar...

aminnn...hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim bende çok karışık rüyalar görüyorum hep hayır olsun...

kızlar iyi dilekleriniz için çok teşekkürler..
doktorum 5 günün sonunda hastaneden çıkardı ama mutlak yatak istirahati verdi.
bu arada bebek hareketlerini takip et dedi, soldaki kuzum çok hareketli maaşallah ama sağdaki kuzumdan çok hareket yok.. Çok tedirginim, şu bebek kalp atışlarıını dinleten cihazlardan alsam mı acaba, ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…