2014 ikiz anneleri

Kızlar ben de bugün hayırlısıyla kazasız belasız ilk trimesteri tamamladım çok şükür. Düşük yönünden en riskli ilk üç aymış. Miniklerim beni hayal kırıklığına uğratmadı. Ultrasonda da hareket etmeye başlamışlar sıçrama şeklinde henüz ben hissedemiyorum tabii. Mucize dedikleri bu olsa gerek, Allah isteyen herkese yaşatsın inşallah. Siz hareketleri kaçıncı haftada hissetmeye başladınız acaba? Onları hissetmek iyi olduklarını bilmek için biraz sabırsızım galiba

Ohhh naşallah allah tamamını erdirsin gmzün aydın olsunnnnn
Ben 12.haftamda bebeklere kusura bakmayın artık çıkış yok bi kere kaldınız gitcekseniz bu zamana kadardı demiştim
Şaka bir yana allah hepimize sağ sağlim almayı nasip etsinnnnninş...
16 da hisseden arkadaşlarda var burada en geç ben hissettim 18de belli belirsiz uc dort gunde bir kabarcıklar ama asıl 20de he tamam bu hareket dedim halada burdaki arkadaslarınki kadar kıpır kıpır düzenli değil benşm ama doktorum hiç sıkıntı değil ben görüyorum işte hareketliler dedi bende artık çok takmıyorum o yüzden

Tonii allah analaı babalı büyütsün darısını başımıza nasip etsin inşşşşşşşş
Çok sevindim umarım bol bol sütün gelir bir an önce hiç sıkıntı yapma örnek bi ikiz doğumu yaptın nnn herşey zamanla dahada iyi olur umarımmmmmmm

Gözün aydın canım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin ben tam anlamıyla 19-20 haftalarda hissettim.

allah analı babalı etsin kuzularını çok sevindim senin adına içimizden birisi daha sorunsuz olarak kavuştu yavrularına darısı hepimize inşallah unutma bizi yaz tecrübelerini...

sağol canım evdeyim yatıyorum inşallah 1 hafta sonra iyi der doktor.şekerin nasıl

Inşallah canım inşallah iyi diyecek dr.un az sabir
Burda tatsız tuzsuz şeyler yediğim için şekerim normal gidiyor canimcim artık ölcmeyi bıraktık ama bu aksam kaçamak yaptım az buçuk bebişlerim bayram etti şu an içerde dört donuyorlar

Canim tokluk istemedi sadece bugun karbonhidrata d. Et dedi okadar sorun yokmus m.etme bi sorun cikmaz insallah

aynen bende kacamak yaptm bugun çok mutlular

Kızlarrr nasılsınız? Kaç gündür aklımda ama sormayı unutuyorum, bebişlere müzik dinletiyor musunuz? Ya da siz şarkı söylüyor musunuz? Heryerde klasik müzik dinletmek lazım diyor, ben de arada Mozart dinletiyorum kuzulara ama severler mi acaba bilemedim, rahatsız olmasınlar diyorum beğenmezlerse

Amin canım, hepimiz sağlıkla zamanında kucağımıza alalım meleklerimizi inşallah

Hayırlı olsun canım, ben 20. haftada hissetmeye başladım...

Ben de 20. haftada hissettim canım, ilk başta senin gibi belli belirsiz sonra 22. haftada falan tamamen hissetmeye başladım, doktorum da öyle demişti zaten, sakın takma kafana sen de, birkaç haftaya kuduracaklar içeride

Ben kendi sesimi dinletiyirum bol bol konuşuyom onlarla..aslında bide Kur'an dinletmek istiyorum ama hala yapamadım..kendim okuyorum ama cok sesli degil yoruluyorum cunku:)

Canım hissetme mevzuu herkese gore değişiyor ben 14 hafta hissetmeye başladım ama benimki baya erken bi vakit malum..belli olmaz belki sende hissedersin..pit pit allah herkese yaşatsın simdi pit pit lar güm güm oldu:)

Evet cnm ben bergamadayim İzmirde uzak bi ilce ck seçenek yok tavsiyelerini dikkate alicam olmazsa dediğin ürünlere netten bakarim ck sağol

Öncelikle Amiiiinnn... Hoşgeldin Canim Maşallah baya yol almisiniz darisi 36. Haftalarina... İzin almanda iyi olmuş artik hem dinlenirsin hem de doğum sonrasi için enerji toplarsin inşallah
Hosbulduk CaNiM Sagol. Insallah cümlemiz görürüz 36 lari, benim ilk cocuğum 20 aylık onunla zor oluyordu gercekten. Allah razı olsun annemlerle dinleneceğim insallah.

Ay sağol canım ya içimi rahatlattın burda herkes diyo durmuolar fln bnde dedim bende anormallik var ben şimdi hisettiğim bile öle düzenli günde bi kaç defa hele alttakini nerdeyse hiç hissetmiyorum ama dr alttaki ztn çok zor hissedilir o üstteki bebeği üstteki bebek anneyi tekmeliyo yer dar napsınlarlar ddi aman sağlıklı olsunlarda napim artıkkkkk

Bu forumu hiç bu kadar sessiz görmemiştim :)

Bende bakıorum bakıorum hep aynı yerde ya bi ya iki kişi yazmış oluoooo

ıkız anne adaylarına seslenıyorum dunyanın en guzel duygusu anne olmak evet ama bı de ıkız annesı olmal var o muthıs bı duygu.ıkı tane melek verıyo rabbım o kadar guzel yaratıyokı bakmaya doyamıcaksınız. benım sıpalar erkek yedı aylık oldular herseye atılan meraklı ıkı tane paşam. o kadar guzel oluyokı bakması ben en bastan tek baktım ve hala o maratonda devam edıyoruz. arada bı yazıyorum sızlere moral ve destek ıcın. bakması zor ama bı o kadar da guzel. bazen dıyorum kı bı uyusalar uyuduktan sonra da yarım saat sonra ozluyorum uyansalar dıyorum. bellı bı sure sonra onlar sıze sız onların bakımına alışıp herseyı bı duzende göturuceksınız.umarım sağlıklı mutlu huzurlu bı sekılde bebıslerınızle buyutursunuz.hepınıze saglıklı hamılelıkler dılıyorum ve uyanmak uzere olan boncugumun yanına kaçıyorum. hamılelıkle ılgılı veya da dogumdan sonrakı konularla ılgılı aklınıza takılan bısey olursa yazın. yardımcı olmaya calısırım elımden geldıg kadar. ıyı gunlerrrr

Merhaba :)

Ben ilk defa yaziyorum. Yarin aksam randevum var doktorda. 17+3 olcam. 12+0 büyük ekrana gönderdi doktorum ciftmi tek yumurtami diye. O doktor o gün bana bi kiz bi erkek oldugunu ima etmisti. Insallah yarin kesin bi cevap alirim. Yoksa catlicam :)

Merhabalar arkadaşlar bende sizi hep takip ediyorum çok şükür 10+4 ikizlerime hamileyim tüp bebekle sizden ricam eşim şu anda Umre'ye gitti ve bizim de kendi iş yerimiz var arada bir iş yerine gitmem gerekiyor taksi ile gitsem gidiş dönüş 60 tl. Araba var ama kullanıp kullanmamakta çoook kararsizim lütfen bana yardımcı olurmusunuz aranızda araç kullananlar varmı? Kullandiysaniz kaçıncı haftada kullandınız şimdiden hepinize çok teşekkür ederim RABBIM YAVRULARIMIZI KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH ♥♥♥

Ben yavas olmak kaydıyla kullandım canım..ani fren yapmaktan kaçınmak adına biraz yavas gitsen iyi olur..stres oluyosan araba kullanırken hic kalkışma..ama rahatsan problem olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…