2014 ikiz anneleri

bende öyle düşünüyorum canım ama benim sorun kalitesi hangisi daha ii acaba bambu falan öle şeylere bakcam ilçedeyiz pek seçenek yok internetten de dokunmadan almak istemiyorum işte öle bu gidişle ya alamıycam yada dandik bişey alcam:)))))

Hoşgeldin canım allah tamamına erdirsin inş...benim 16 da bitti bulantılarım çubuk kraker ve sade sodanın içerisine limon sıkıp içmek iyi geliyordu kilo bile versen önemli değil korkma bebiklerine bişiycik olmaz kusmadan bulantıdannnnn

Geçen sene yaptırmıştım bn ztn o zaman 5 yıl koruyuculuğu var demişlerdi anlamadımkiii sorucam doktoruma gidince sizede sölerim ne dediğini..

Kızlar günaydın bugün tam 37+6 olduk hastaneye gidiyorum oğluşlarıma kavuşacam Allah'ın iziniyle saat 11.00 sezeryana alacaklar. Hepinizi öpüyorum dualarınızı bekliyorum.

Allllllaaaaahımmmm ne güzellll yaaaaaa darısı başımıza inşşşşşşşş
Sağlıkla kucağuüına alırsın inş dualarımız seninleeeeeeeee

Kızlar günaydın bugün tam 37+6 olduk hastaneye gidiyorum oğluşlarıma kavuşacam Allah'ın iziniyle saat 11.00 sezeryana alacaklar. Hepinizi öpüyorum dualarınızı bekliyorum.
Ayy canım yaa çok sevindim, Rabbim hayırla tamamlasın inşaallah. Ben de dün tam seni sormuştum.İçime doğmuş demek ki. Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz merakla.
Merhaba arkadaslarr Allah izin verirse bende ikiz annesi olucam
Ne güzel canım, gözün aydın. Hoşgeldin sen de aramıza. Bayağı kalabalıklaştık

Mis kokuluların yanındadır.hayırlı uğurlu olsunlar canım hayırlı ewlatlar olsunlar

Hayırlı olsun canım sağlıkla al inşallah kucağına...

Selam kızlar şeker yüklemem vardı bugün sabah gittim enerji içeceği gibi bişey verdiler diğerlerine göre daha iyi

Beklerken tansiyonum düştüm ve gözlerim kararıp yattım.136 çıktı açlık dikkat etmem lazım biraz umarım herkes iyidir.

Ama sizlerinki bayaa olmus az kalmis kavusmaniza ne guzell biz daha yolun coookk basindayizz

Yarın kontrolümüz varrholeyyy bebişlerimi görücemmm.
inşallah diğerinin cinsiyeti belli olur artık.
bir kızımız kesin hadi bakalım diğer bebiş sıra sende göster
çok heyecanlıyım.

Canım selam nasılsın bende demir eksikliği çıkmıştı onun için doktorum serum verdi hergün serum takılıyorum kolumu kaldıramaz oldum son günlerde .sen nasılsın cnm inşallah herşey yolundadır

aaa cok şaşırdım hapı içemediğinden olsa gerek en azından erkenden farkedilmiş canım cok g.olsun aman d.et kendine şükür bende idare ediyorum diyelim sırt ağrım mahvediyor bebekler kaburgalarımda artık batıyorlar hayırlısıyla geçicek bu günlerde

aminn canım evet çok düşünme ve kurma.. ben cok yıprattım kendımı bu yuzden.. olsun oyle yada boyle buyuyecekler.. belkı en ıyılerını alamayabılırız ama ıyı bırer anne ve baba olmak için elımızden gelenı yapmalıyız..aynen haftalar gectıkce ınsan kendını daha rahat hıssedıyor.. ben yenı dr dan geldım 36 yada 37. hafta dogum olur dedı. zaten sezeryan olacak dedı.. hersey yolunda sukur.. umarım senınkılerden de hayırlısıyla ıyı haberler alırız canımm

Selam hanimlar.hayırlı günler herkese.biz iyiyiz cok şükür yuvarlaniyoruz :) subatin ilk haftasi tekrar kontrolumuz var bakalim belki tarih verir belki bir muayene daha.dr tarih konusunda cok sırcı sanirim 1 gun oncesi gel keselim dicek :) hayirlisi Rabbimden.
Eylül ne durumda en son iyi olduğunu evde oldugunu okumustum.inşallah herşey yolundadir ve vaktini doldurur bebisleri.

kızlar ben ıkızlerıme tup bebek yontemıyle kavusum cok sukur... benım akıntım var kullandıgım fıtılın fazlası gelıyor ve su gıbı bı akıntım oluyo... cok sukur kanamam yok bu akıntıdamı tehlıkelı tup bebekle ıkızı olanlar sızdede oldumu?:26:

:)) yuvarlanıyoruz kelimen çok hoşuma gitti canım,bizde gerçekten yuvarlanıyoruz artık ama inanırmısın bizimde daha belli bi günümüz yok kontrole gidip hadiii doğuma demesinden korkuyorum bende açıkçası.hepimiz hakkında hayırlısı inşallah :)

Canım öncelikle hayırlı olsun ikizlerin, inşallah hayırlısıyla kucağına da alırsın.akıntı konusuna gelince benimde,çoğu arkadaşımızında oldu o dediğin jelin yada fitilin geri gelmesinden.kanaman yada lekelenmen yoksa sorun olmaz diye biliyorum ama sen yinede doktoruna da bi sor istersen,için rahat eder.

Biz geldik kizlarrr
Hala hastanedeyiz minisleri buyutuyoruz inşallah. Burda olmak insanı yoruyor ama napalım hersey bebeklerimiz için
Sizler nasilsiniz Insallah herşey yolundadır
Aksucum süre ve tesbihlerden 100er adet okudum Rabbim kabul eylesinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…