2014 ikiz anneleri

koskoca urfada perinatalog yok detaylı usg için aradım ama yok.mecbur radyoloji doktoruna gitcem.radyoloji uzmanına yaptıran var mı detalıyı.

koskoca urfada perinatalog yok detaylı usg için aradım ama yok.mecbur radyoloji doktoruna gitcem.radyoloji uzmanına yaptıran var mı detalıyı.

Canım ben Urfaliyim illa orda olmak zorunda mı? Antep ve Diyarbakır çok yakın oralarda vardır belki. Benim detayli incelememi istanbulda olmama rağmen kendi doktorum yaptı perinataloga gitmedim mesela onu da söyleyeyim.

kızlar 8. haftama yeni girdım kasık agrılarım var normalmı sızdede olmusmuydu?

Olmayan var mı diye sor bence
Normal cnm dayanamayacağın kadar ve kanama beraberinde olmaması lazım..bide idrarında yanma ağrı yada kaşıntın yoksa sıkıntı değil..

Canım annesi gelecekti isleri var galiba iyi oldugunu biliyorum ama vok sukur..
Çok şükür ya iyi olmasına sevindim... Sen nasılsın beyazcım?

Eylülün iyi olmasına çok sevindim gerçekten, merak ediyordum...
Bu kapı süslerini çok araştırdım ben netten, meleğin eli diye bir site var çokgüzel yapıyor ama fiyatlar biraz yüksek Dış kapı dediğim, evin kapısı canım :) Görümcem de aslında özel gereksinimli bir birey, o yüzden bu tür kurslara yolluyoruz onu, birlikte basit bişey yapacağız seramikten :)

detaylı ultrasonda 2lı nın yerını tutuyor sonucta dımı ? yanı kafamda tereddut kalmasına gerek yok.
Ben doktoruma çok güveniyorum canım, o yüzden hiç tereddüt etmedim, çok şükür herşey yolunda

cnm bende diyorum kı herkez ilk 3 ay bulantı yaşar ben son 3 ay bulantı yaşıyorum ve migde yanmasından ölüyorum sende yanma varmı

Sormayın kızlar ben de birkaç haftadır hem bulantı, hem yanma yaşıyorum. Evet eskileröyle der; saçlanırken ve tırnaklanırken olurmuş ama Bebişler midemizi bastırdığı için reflü oluyor dedi doktorum, bir şurup yazdı yemeklerden sonra, bir de gece yatmadan içiyorum rahatlatıyor. Ama bu sabah ilk kezkahvaltıdan hemen sonra yediğim herşeyi çıkardım, niye böyle oldu ben de anlamadım :26:

Genelde hepimizde oldu canım ama sen yine de doktoruna söyle mutlaka....

merhaba kızlar 9+1 günlük ikizlerime hamileyim.çok şükür kanamam ya da kasık ağrım hiç olmadı ama hiç birşey yeyip içemeyecek kadar bulantı ve kusmam var.daha dün hastaneden çıktım ve artıyo günden güne.sizlerin ne kadar sürdü.ve iyi gelen birşeyler var mıydı

Canım leke kanama olmadıgı sürece kasık agrısı normal bende de oldu 12. Haftaya kadar
Sagol canım bende iyiyim ara ara kasilmalar oluyo ama cok degil onlar da normal zaten..günlerimi dinlenerek geçiriyorum iste:)
Canım bulantı zor ya 12. Haftada hafifledi benim 16 da tamamen gecti..ins senin de geçer..ben yağsız sade yogurtlu makarna yiyodum bide salatalık..peynirli mayalı pogaça da iyi geliyodu biraz..

Canım hayıtlı uğurlu olsun. Hoşgeldin aramıza. Canım en büyük kurtarıcın çubuk kraker olacak. Şahsen benim öyleydi.12-16. hafta arası çektim ben de mide bulantısı ama çok şükür kısa sürdü. Sabah kalkmadan önce yatakta biraz otururdum, sonra başucumdan biraz kraker sonra klakardım yataktan. Bi de poğaça beni de bayağı bi idare etmişti. Sonuçta mide hiçbişeyi kabul etmiyo. Bu arada aşağıdaki linke girip tablomuza ismini ekletebilirsin eğer istersen. Takip etmek için güzel oluyo
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353&page=16

Bu arada listeye bakınca aklıma geldi, toni doğurdu mu ki acaba? Ne alemde? İnşaallah en kısa zamanda bize güzel haberlerini verir.

Çok güzeller Canim ayni tarz zaten Rabbim saglikla keyifle kullandigin günleri de göstersin inşallah...
Canim geçmiş olsun, ishalin aşırı ve su içemiyorsan serum falan taktir olmadi, Allah korusun bebişlerine birşey olmazda sen güçsüz kalirsin. Meyve suyunu da taze içmeye çalış canım...
Ne bilimki canım bana kimse bişiy demedi
Bi sorup soruşturayım bakayımmm m bn bunu yakın zzamanda
Canim bence Saglik ocagina değil doktoruna sor, çünkü Saglik ocaklari direk yapalim der ama benim doktorum gerek yok dedi mesela. Çünkü bazlarini çok etkiliyor aşı ateş vs, benimde bunyem hassas, hastanede doğum için şart değil dedi...
Canim zaten ya perinatolog ya radyolog olsun diyorlar. Ben başkentte takibimin
yaptirdigim için oradaki perinatologa gittim yoksa aklim da bir radyolog vardi...
normal Canim seni deli gibi kivrandirmiyor ve kanama yoksa..

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----125--------125------- 300-----300 Okudu

Esalales----100--------100------100------100 Okudu

Seybil------

Asbelove---

Glaze-------

Mrsbeyaz-- 20-------20-------

Emha------ 50-------50-------150----------150

Alexandra-----

Allah kabul etsin kızlaar gece yine guncelliycem inşallah, lütfen okuyanlar yada benim gözümden kaçanlar varsa bildirsin Mübarek Cuma Günümüzü iyi değerlendirelim olur mu, kuzucuklarımız inşallah vakti zamanında sağlıkla gelsin...

Kızlar günaydın bugün tam 37+6 olduk hastaneye gidiyorum oğluşlarıma kavuşacam Allah'ın iziniyle saat 11.00 sezeryana alacaklar. Hepinizi öpüyorum dualarınızı bekliyorum.

Kızlar günaydın bugün tam 37+6 olduk hastaneye gidiyorum oğluşlarıma kavuşacam Allah'ın iziniyle saat 11.00 sezeryana alacaklar. Hepinizi öpüyorum dualarınızı bekliyorum.
Masallah canım kuzuların ne guzel beklediler..artık kavuşma zamanı:) allah kolay bi dogum nasip etsin ins..

Maşallah canım,sana da,oğluşlarına da.inşallah hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle kavuşursun yavrularına.sonrada sıra bize gelir hayırlısıyla

günaydın kızlar:)
bunvp adini gordum canım kuzuların nasıl sen nasılsın? Birde ben nidilata başladım kasilmalarim var diye senin hic rahim kasilman rahim toparlanması olmuş muydu kuzum?

Son düzenleme:
Canım ben Urfaliyim illa orda olmak zorunda mı? Antep ve Diyarbakır çok yakın oralarda vardır belki. Benim detayli incelememi istanbulda olmama rağmen kendi doktorum yaptı perinataloga gitmedim mesela onu da söyleyeyim.

canını sıkma yoksa yapacak bişe yok canım radyolog yapsın oda ulstrasound konusunda uzman sonuçta

Sagolun kızlar,evlatlarim icin yeterli gelemiyomusum gibi bu tetkik doktor konusunda.gitigim k.dogumcunun esi cekecek detaylimizi insallah sorunsuz ve guzel gecer dua edin cokca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…