2014 ikiz anneleri

merhaba arkadaşlar .bende ikiz gebelik çok istiyorum ama bi okadarda korkuyorum baş edebilirmiyim ikisi ile birden bilmiyorum:)
sizin yorumlarınız nedir merak ediyorum sevgiler.

kızlar haftada kaç kere balık yiyosunuz?
ben en az 1 kere yiyorum,genelde 2 kere.kociş balıkçı olunaca ohhh mis.
balık takviyesine gerek yok dimi?

merhaba arkadaşlar .bende ikiz gebelik çok istiyorum ama bi okadarda korkuyorum baş edebilirmiyim ikisi ile birden bilmiyorum:)
sizin yorumlarınız nedir merak ediyorum sevgiler.
Canım bizler sadece ikiz anne adaylarıyız inşallah sağlıkla doğsunlar da o kısmı şimdi düşünmüyorum. Tek çocuk zaten zor hayatını tamamen ona göre biraz daha zordur ama en azindan ikisi birden büyür Rabbim gönlüne göre versin....

Ben haftada 1 yemeye çalışıyorum ama bazen uzayabiliyor. Haftada 2 gün gayet iyi canım doğal almayı öneriyorlar zaten

kızlar bişey daha sorucam...
hani bebişlerin beşiğine kırmızı-sarı bişeyler örtülür ya.onu neden alıcaz?anneme sormadım gerçi daha..

kızlar bişey daha sorucam...
hani bebişlerin beşiğine kırmızı-sarı bişeyler örtülür ya.onu neden alıcaz?anneme sormadım gerçi daha..

Tülbent mi diyosun.şöyle bi inanış var iç anadoluda:)sarı tülbent örtülürse bebeğin yüzüne,sarılık olmazmış:)sarı tülbent aldık bizde..

herkes iyidir inş.ben 21 gündür hast.bekliyorum agrılarım çok arttı.ellerim ayaklarım şisti.ben doguma çok yaklaştıgımı hissediyorum.doktor bekliyeceksin diyor.burada çokşey gördüm...canlar halinize çok şükür edin.artık hayata daha farklı bakıyorum.hergùnünüzün sevdiklerinizin,kendinizin kıymetini bilin.Aeolun.telden girdgm için sizlere cvp veremiyorum hakkınızı helal edin.

canım benim, hakkım varsa helal olsun.rabbim tüm işlerini kolaylaştırsın sağlıkla yavrularını kokla inşallah.
dualarım seninle canım.

haftada bir canım norveç somon harika büyük olunca 2 gün yiyoruz ama şu aralar hamsi yaptırıyo eşim evde yaptırmıyo evdeki kokudan hoşlanmıyor 2 gün koku evden çıkmıyo diyor balıkçılara aboneyiz

Ben hamile kalali hiç yemedim sadece sucuk yiyorum et olarak..maalesef napicaz ya yumurta mercimek falan idare etmeye çalışıyorum ben süt yogurt da yok bende süte yeni başladım daha

ben de sütü zorla içiyorum yaa sabah okulda içiyorum iki bardak akşama da bi kase yoğurt hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri bir gün ıspanak bir gün et bir gün de balık mutlaka yiyorum nese ki etle aram iyidir günde iki bardak portakal suyu içiyorum vee her gün ceviz fındık eşim beni takipte

durucum dua ediyorum canımm allah yardımcın olsun yasin ve İnşirah suresini oku seni rahatlatır

Ay tatlım nefes konusunda rahatlattın valla sen şimdi kaçıncı haftadaydın telden giriyorum göremedim saat 7 de akşam yemeği yedim saat 10 oldu daha yeni oturabildim sürekli geziyorum nefes alabilmek için bebekler iyi olsunda katlanacağız artık bu arada benim 22+4oldu...

Kızlar bugün kontrolüm vardı iki oğluş geliyo evimize kimlerin iki oğluşu vardı hatırlayamadım ben?? Rabbimin takdiri kız geçiyodu gönlümden napalım hepsi evlat net gösterdi sıpalar pitilerini:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…