2014 ikiz anneleri

canım benim göğüs pompası medela. dediğin gibi bebek emme refleksine en yakın makinaymış. tekli olması sorun olmaz bence. çünkü ikili olsa da aynı anda sağmak mümkün değil. ablam lansinoh kullandı ikili olanı. iki göğüs birbirine o kadar yaklaştırılıp sağılamaz. yine tek tek sağılıyor yani.. geçen hafta internetten lansinoh göğüs ucu çıkarıcı pompa (ilk zamanlar bebeğin göğüs ucunu bulup ağzına alması oldukça zor oluyor, bu alet bu konuda çok yardımcı olyor, vakumla çekip çıkarıuor ucunu, tavsiye ederim), 60'lı lansinoh göğüs edi aldım. arkadaşlar yeter dedi ama bakalım yetmezse alırım yine. bir de lansinoh göğüs kalkanını kesin al dediler. emzimediğimiz zamanlarda göğüs ucuna takılıp akan sütü içnide biriktiriyormuş. internetten bakıo onu da alacam inşallah.
inşallah kuzularımız zamanında doğarlar, Rabbim de bol bol süt nasip eder hepimize ..

Eki Görüntüle 874771 Eki Görüntüle 874772 Eki Görüntüle 874774

arkadaşlar bu üç takım arasında kararsız kaldım hangisi sizce
bence bir numara çok tatlı ve kullanışlı ..
biz kahvaltıya gidiyoruz şekerler...
1 sene sonra allah izin verirse masamız 4 kişilik olucak
yıllardır iki kişiyiz.rabbim ne büyük

ben de o güzel günlerin hayalini kuruyorum her an.. evde alışverişte yolculukta inşallah hep 4 kişi olacak artık

Eki Görüntüle 875510 Eki Görüntüle 875513 Eki Görüntüle 875512 Eki Görüntüle 875511

nuby aldım kızlar.baya meth ediliyorinşallah SAĞLICAKLA kullanmak nasip olur.AMİN.
Hayırlı olsun canım:))ne kadar aldın?ana kucağınıdamı aldın:)

ne biliyim kız korktum sonuç yanlış çıkarsa diye:))cips bende yiyorum arada:)hepatit b banada bakılmadı canım.uzak dur bu ara hayvanlardan

ben bu gün öğrendim ikiz olduklarını napıcam ben yaaa şoktayım nasıl doğacaklar offf çok zor allhım hayırlısıyla sağ sağlim doğarlar inşallahhh

hayırlı olsun canım.. bol sütlü, mutlu emişli günlerimiz olsun inşallah
amin tatlım.inşallah:)

ana dizi de aldım ev için.90 a 50..
seybilcim resim bu

ben 158 e aldım.aynısı anne lütfen de 299 liraydı

valla ben canımın çektiği herşeyden az da olsa yiyor, içiyorum.. cips de yedim ara ara, kola da içtim..
canım bişey soracam; normal de ağzıma bile almam ama geçenlerde canım ciğer şiş çekti.. bir şiş yedim
sakatat yiyor musunuz? sakıncalı olduğunu duymuştum??

Aslında hepatit'e de bakılmalı bence, iyi ki doktor olmamışım... Ayyy o kadar seviyorum ki hayvanları uzak durmak çok zor oluyor ( zaten evde yok artik ama dışarıdakileri sevmemek için dişlerimi sıkıyorum resmen

İşkembe çorbası içtim bende gecenlerde:)nolcak ya eskiden nineler fındık fıstık ceviz sütlemi besleniyodu:)boşver ya can boğazdan gelir kuzum

bende canımın çektiğinden azda olsa yiyorum walla:)
sakatat ben hiç yemedim ömrümde ama fazla a vitamini içerdiği için sakıncalı.başka bir sorun yaratacağını sanmam.1 şişten hiiiiç bişey olmaz canım.
afiyet olsun

Kızlar benim mi gözümden kaçtı? Asbolve hala yazmamış sanki, dün ultrasona girecekti diye hatırlıyorum. İnşallah iyi haberler getirir, Oğluşuydu diye hatirliyorum umarım gelişimi iyidir...

ben bu gün öğrendim ikiz olduklarını napıcam ben yaaa şoktayım nasıl doğacaklar offf çok zor allhım hayırlısıyla sağ sağlim doğarlar inşallahhh
Hayırlı olsun canım niye telaş ediyosun ins büyürler doğarlar bak bi sürü ikiz hamile var burda cok da mutlu ve özel hissediyoruz..sen simdi sokdasin tabi belkide..ama bence dunyanın en guzel şeyi..

seybilcim resim bu
Eki Görüntüle 875520
Hayırlı olsun canım güle güle kullanın ogluslarinla:)
Ben yedim canım hem ciğer sis hem böbrek sis yedim o kadardan bisi olmaz bence..ama köfteden nefret ediyorum cok severdim aslında napicam bilmiyorum boyle giderse..

Son düzenleme:

Kırmızı et bol yememiz lazım ama bende pek sevmiyorum artık

Güle güle kullansınlar cnım:)bende ew tipi ana kucağı alcam.tekmi aldın ikimi:)tek alan ikiz anneleride varmış:)
iki tane aldım canım..orda burda yatmasınlar istiyorum canım ya..ilk doğduklarında da sürekli beşiği kullanamazsın.
o yüzden ikisinede aldım.80 lira tanesi zaten.
güle güle kullansınlar inşallah:)teşekkür ederiz
Kızlar benim mi gözümden kaçtı? Asbolve hala yazmamış sanki, dün ultrasona girecekti diye hatırlıyorum. İnşallah iyi haberler getirir, Oğluşuydu diye hatirliyorum umarım gelişimi iyidir...

haber vermedi canım daha.inşallah iyi haberlerle gelir.

seybilcim resim bu
Eki Görüntüle 875520

tekli olandan almışsın bebişlerin cüp cüp emsin inşallah ben çiftli düşünüyordum ama benimkine daha var

canım aile hekimi bana haftada bir ciğer yememi istedi ben de ciğer şiş yiyorum çünkü demir az bi şi düşüktü ben de o yüzden demişti
Güle güle kullansınlar cnım:)bende ew tipi ana kucağı alcam.tekmi aldın ikimi:)tek alan ikiz anneleride varmış:)

tek ana kucağı ama ikisi de yatabiliyor ikizler için öyle mi yaa o kadar baktım ben niye görememişim iyice köreldim kızlar canım bildiğin bi adres varsa yazar mısın

Yok kız ikisi yatmıyosırayla yatırıyolarmış:))

İşkembe çorbası içtim bende gecenlerde:)nolcak ya eskiden nineler fındık fıstık ceviz sütlemi besleniyodu:)boşver ya can boğazdan gelir kuzum

Ben yedim canım hem ciğer sis hem böbrek sis yedim o kadardan bisi olmaz bence..ama köfteden nefret ediyorum cok severdim aslında napicam bilmiyorum boyle giderse..

ohhhh içimi rahatlattınız. koladan cipsten korkmadım ciğerden korktuğum kadar

Son düzenleme:
ikili olması şart değil şekercim...tek göğüsü 10 dk da sağıyomuş zaten.
Yok kız ikisi yatmıyosırayla yatırıyolarmış:))

muhteşem ikili siziiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…