2014 ikiz anneleri

benimde de midemi bulandırıyordu akşam içiyordum ama şimdi günde 2 tane içmem gerekiyormuş mecbur birini sabah içiyorum

Normal canım No panik
Listeyede ekledim hatırlattığın için teşekkürler

ben varım rim canım Allah nasip ederse 2 tane kızım olucak yani 3 kızım 1 oğlum olmuş olacak evde kızlar çoğunlukta olucak

Aramıza hoşgeldin

aşk olsun Sedef benim de kızlarım olucak
Ayy canım benimbi kız bi oğlan hatırlıyodum seni.şaşkın gebeyim ben:)
Bende ikisinin kız olmasını istiyorum ama bakalım ne olucak ,
Gönlüne göre versin allah canım
Ben sabah akşam iki kere kullanıyom canım 3 aydan sona başlamıştım

Kare üçgen her şekle giriyo benimkide:))nefesim kesilşyo sanki o an boğuluyo gibi oluyorum

ben akşam yemeğinden sonra kullanıyorum cnm

Size bişey dicem ama gülmeyinyada gülünbugün idrar tahlili vermeye gittim bardak ağzına kadar doldu:)biraz boşalttım biiey olurmu:44:

Beyazzzzz hayirli olsun kizlarin tahminim dogru cikmiss;-);-)
Oleyyyy kizlarrr geliyooo..benimkilerde biyuk ihtimal kiz biri kizda dgerinide dger sefer belli olur dedi goremedi....
Hayirli olsun

Tek tek alıp alıp giderler o kızları büyüyünce:))130-145 gr:)ne tuhaf geliyo ya.bi zamanlarda bende o haftalardaydım zaman hiç geçmez derdim:)ama öyle bi geçiyoki

ahh sedefcimm hemen geçse de sizin haftalara gelsek sayılı gün geçmiyo güzümü açsam kapasam baksam aaaa 35.haftaya girmişiz ne güzel olurdu allahım nasip etsin hepimize :97: :97:

yaaa kızlar bebeklerime banyo için küvet seti alıcam indirime girmiş küveti filesi maşrabası kovası 35 tl alsam mı yoksa daha erken mi mavi renk düşünüyorum kız erkek fark etmez sanki biraz erken gibime geliyo 6 aylık olunca mı alsam

Sen bilirsin canım ben daha yeni aldım gitti gidiyordan 40 liraya falan gelmişti takımı:)

ben 10.haftada başladım.14. haftadan bu yana 2 tane içiyorum.ben ikisini de yatarken içiyorum.üstüne de bir meyve
Kare üçgen her şekle giriyo benimkide:))nefesim kesilşyo sanki o an boğuluyo gibi oluyorum
ayyy.iyiki varsınızzzzzz...bende öyle bayılıcam sanıyorum:18:
Size bişey dicem ama gülmeyinyada gülünbugün idrar tahlili vermeye gittim bardak ağzına kadar doldu:)biraz boşalttım biiey olurmu:44:

kız sen beni öldürücen...bişi olmaz korkma

Dışarısı çok kalabalıktı utandım bi bardak çiş götürmeye:)tuvalette peçetede yoktu saramadım bardağı boşalttım bende biraz:)

çok teşekkür ederim .. :) 13 haftalık olduk
Allah tamamına erdirsin canım..
Başka yok diye hatırlıyorum
Kengo varmış bak insan unutuyo yaben de hatirlayamadim..
Bende ikisinin kız olmasını istiyorum ama bakalım ne olucak ,
Allah gonlundekini hayırlı kılsın canım..
Bende cok sevindim kız annesine iki tane arkadas geliyo :) babası şimdiden kıskanmaya başladı yalnız onu napicaz bilmiyom :)
Aaa niye boşalttın bardağın tam dolu olması gerekiyo bilmiyomusun kiiiz :) bi damlayla falan belli olmaz oyle sonuclar:)
Beyazzzzz hayirli olsun kizlarin tahminim dogru cikmiss;-);-)
Oleyyyy kizlarrr geliyooo..benimkilerde biyuk ihtimal kiz biri kizda dgerinide dger sefer belli olur dedi goremedi....
Hayirli olsun
Benimkinin biri de göstermedi canım ama doktorum tahminimce o da kız dedi bir ay sonra oğlan çıkarsa da napıyım şimdilik iki kızın keyfini yasamak istiyorum..ve bence iki kız zaten bastan oyle istemiştim hep:)

canım inşallahhh çok daha iyi olacak, mücadeleci bebeler bunlar biliyorsun dün tvde 5.5 ayında 650 gram doğan bir bebeği gösterdiler gün be gün gelişimini bir yaşını kutlayışını, ben güveniyorum bizim kuzulara çok güçlü onlar

tetanoz aşısı vuruldunuzmu arkadaşlar benim aile hekimim 3 aralıkta çağırıyor kimisi gerrekli görmüyormuş
cabım, benim doktorum "gerek yok, tarlada doğurmayacağına göre sorun olmaz" dedi. yaptırmadım yani..
benimde bunların mavi olanı.şapkası ayakkabısı da var. Ay terlemezler inşallah.
Biz birde akdenizdeyiz.sıcak buralar. Hastalanmanın en kolay yolu biliyorsunuz.:18:
Benimkilerin aynısı :))) çok tatlı ya ama bi arkadaşım bu çocukları terletir demişti benim annem aldıktan sonra. inşallah terletmez.
yok canım yaa, neden terletsin ki? hem kış bebeği olacaklar hem de gece gündüz buna sarılı olmayacaklar ya..

Kızlar 2014 ikiz anneleri paylaşım alanı diye yeni bi topik var oraya bilgilerinizi yazın anketi de oylayın liste olusacak

kültür sorumla azıcık topiği karıştırmışım
Kızlar benimki de bir kere alıyormuş tekrar almiyormuş. Alttan uzuun kulak çöpü gibi çubukla vajen içindeki sıvı alınıyor. Yani bakılmış olsa anlardınız. Bana da öyle her ay kan idrar falan bakılmıyor. Ben biraz araştırdım bahsettiğim enfeksiyonun falan erken doğuma vs sebep olması çok çok nadir olabilecek bir şeymiş nerdeyse sadece literatürde geçiyormuş biz ikiz olunca belki daha dikkat etmeli, yoksa hiç kültür almamayı savunan doktor çokmuş. Birde ciddi enfeksiyonlarda kandaki wbc değeri çok yükseliyor, o yülselmeyince de daha rahat davraniyorlardir belki... Bu arada bana transfer öncesi benim isteğim ile (çok kedi beslediğim için) toksoplazma bakılmıştı. Rubella ve toksoplazmaya baktırmakta fayda var... Bana da hepatit-b vs bakılmadı hiç sizlere bakıldı mı??

Canım çok sağol bende biraz araştırınca o kadar endişe edilecek birşey olmadığını anladım. İnşallah da bir sorun olmaz, zaten bu bakteri vücudumuzda çoğumuzun varmış kültür şuanda aktifleştiğini gösteriyormuş.
Hulusi hoca transferden sonra çok rahatti hiç yatmana gerek yok derken hamilelikte pek sıkar oldu dediğin gibi her hafta pruloton da vuruluyorum.... gerçi söyledikleri mantıklı da geldi, rahimboyu kısalıp yada açılma olduktan sonra dinlenmenin faydası yok diyor. Tabi ben rapor aldiktan sonra da hep eve kapali kalamam zaten yüksek lisans derslerim var haftada 2-3 gün... Ama şimdikinden daha fazla dinlenebilirim
Eki Görüntüle 874771 Eki Görüntüle 874772 Eki Görüntüle 874774

arkadaşlar bu üç takım arasında kararsız kaldım hangisi sizce

kızınkiler tamam ama oğluma daha bişey alamadım beğenemedim ki
Kızlara öyle cici şeyler var ki onun önce tamamlanması çok normal hepsi çook güzeller...ben ortadakini daha bi beğendim ama köpeklide de aklım kalmadı değil
Canım iyi olmana sevindim benim doktorum 13. Hafta progeston kapsülü kesti haftalık pruloton iğne vuruluyorum sadece...
kızlar ya 2 ayda karın büyür mü yoksa ben şiştim mi?noldum anlayamadım göbeğim kocaman gibi hissetmeye başladım
O gazdır canım ilk zamanlar öyle bir sorun oluyor, sonra iniyor merak etme gerçi tam indi derken hamilelik göbişi başlıyor, o pek bi mutlu ediyor ama

gözün aydiin canım gelsin kızlaar Gerçi birisi sürpriz yapabilir annesine Bebeklerin her türlüsü sevilir de kızlar da ayrı bir güzel oluyoor bakalım bizimki de 15 gün sonra gidince daha netleşir herhalde, şimdilik ilk tahmin bi kız bi erkekti, çok merak ediyorum değişecek mi
Ayy kızlar ya benim cnımda acaip kola istedi.7 ayda 3 kere falan içmişimdir toplam
Ben dün bir bardak içtim valla, gecen de küçük paket cips yedim, ayda bir iki kere de dayanamiyorum MC danolds yiyorum çayı arada sırada kahveyi canım istemediği için neredeyse hiç içmiyorum... Arada sırada kaçamaklar yapmak da birşey olmaz bence
kız olur mi öyle ziyan etmişin dökülür mü Allah Sedef güldürdün beni inşallah güzel sonuçlarını al hiçbirşey olmaz...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…