2014 ikiz anneleri

jelybondsdf,Cansu
Tebrik ederim tahmininiz dogru çıktı iki kızım geliyormuş allahım cok mutluyum ağzım ayrılıyor resmen:)
birisi gostermedi ama doktor o da tahminimce kız dedi birisi kesin dedi ben artık iki kız olarak düşünüyorum..
önceden biri erkek gibi demisti ama kesin demiyorum demisti tabi..ins 1 ay sonra ayrıntılı ultrason yapıcaz o zaman iyice kesinleşir heralde :) ama sanırım ben cicili bicili seylere bakmaya başlıcam :) kafa kafaya vermişler benim kizlar öylece uyuyorlardı..:)

Canım hayırlı olsun benim tahmin tutmadı...rabbim kucağımıza almayı nasip etsin

Eminim öyledir canım bu haftaları bile hayal edemiyodum sanki hep midem bulanacak gibi geliyodu..veremem bu kızları kimseye beeeeen :KK36: esim hemen bunun derdine düştü sanki genc kız oldular da:) nası verecekmiş :)
Senin ogluslarin da askere gidecek :) bide guzel kızları bulunca seni unuturlar artık:) bide kaynana olacaksın..oh canıma değsin :)

Ya koladan bahsetmeyiiiin cok canım istiyo yaaa..
Ayy yok kız kaynanalık yapamam ben:)ama askerliğe bişey diyemem:KK43:kuzularım belki ikiside ayno yere gider birbirlerine destek olurlar:)
ya benim de canım çok istiyor içsek ne olur ki:)

Tadına baktım ben azıcık:)

Evet canim doğum tarihleri çok yakın ben bir hafta devlete bir hafta özel hastaneye gidiyorum kilo olarak çok farkli seyler soyluyolar bende özel drun dedigini onemsiyorum geçen çarşamba biri 1300 biri 1200 grdi seninkilerin kilosu nasil?birde benim cadinin başı çok aşağıda çatı kemiklerim çok ağrıyor sendede varmi?

Ben dün gittim canım biri 1450 biride 1850 benimde biri terste ayakları aşağıda kımıldadıkça ağrıyor
jelybondsdf,Cansu
Tebrik ederim tahmininiz dogru çıktı iki kızım geliyormuş allahım cok mutluyum ağzım ayrılıyor resmen:)
birisi gostermedi ama doktor o da tahminimce kız dedi birisi kesin dedi ben artık iki kız olarak düşünüyorum..
önceden biri erkek gibi demisti ama kesin demiyorum demisti tabi..ins 1 ay sonra ayrıntılı ultrason yapıcaz o zaman iyice kesinleşir heralde :) ama sanırım ben cicili bicili seylere bakmaya başlıcam :) kafa kafaya vermişler benim kizlar öylece uyuyorlardı..:)

kızlar çoğalıyor gibi hadi gözün Aydın sağlıkla kucağına zamanında alırsın inşallah

Ayy kızlar ya benim cnımda acaip kola istedi.7 ayda 3 kere falan içmişimdir toplam

sedef:KK20::KK20: İçme canım ya biraz daha sabret bir yudum alsan sanki daha çok Canın ister az kaldı:KK34:

ya benim de canım çok istiyor içsek ne olur ki:)
Valla ben bi kaç kere ictim 1-2 yudum dayanamadim..ama esim cok kiziyo bana bu konuda :) cok Can'ın istediyse tadına bak sadece nefsin körelsin..
Canım hayırlı olsun benim tahmin tutmadı...rabbim kucağımıza almayı nasip etsin
Amiiiin Cok sagol canım benim tahminim bile tutmadı :) :13:

mrsbeyaz, canım çok sevindim kızlarına :nazar::nazar: gözün aydın :21::21:

bu yeme içme mevzusunda da ben çok rahatım galiba, canım ne istiyorsa yiyip içiyorum. zaten kolaya falan aşırı düşkünlüğüm yok o nedenle çok aramıyorum. ama bazen canım istiyor ve içiyorum. şekersiz olanlardan içmenizi öneririm, onun dışında hamile olmadığınız dönemlere nazaran daha zararlı olması gibi bir durum yok. haftada 1 bardak içtiğiniz gazlı içecek bebkelre hiç bir zarar vermez korkmayın bence :KK34:

Ayy yok kız kaynanalık yapamam ben:)ama askerliğe bişey diyemem:KK43:kuzularım belki ikiside ayno yere gider birbirlerine destek olurlar:)

Tadına baktım ben azıcık:)
Valla bana da gecen ay biri erkek gibi deyince hemen askerlik aklıma gelmişti :) ama belki askerlik bile kalmaz kız onlar buyuyesiye düşünme sen bunları :)
Ben dün gittim canım biri 1450 biride 1850 benimde biri terste ayakları aşağıda kımıldadıkça ağrıyor

kızlar çoğalıyor gibi hadi gözün Aydın sağlıkla kucağına zamanında alırsın inşallah

sedef:KK20::KK20: İçme canım ya biraz daha sabret bir yudum alsan sanki daha çok Canın ister az kaldı:KK34:
Evet erkek geleneğini bozuyorum yavaştan :) baska kimlerin iki kız olacak? Var miydi ? bu arada nasılsa biraz kahve biraz çay iciyoruz sonuçta azıcık koladan tatsak zararı olmaz bence:)

mrsbeyaz, canım çok sevindim kızlarına :nazar::nazar: gözün aydın :21::21:

bu yeme içme mevzusunda da ben çok rahatım galiba, canım ne istiyorsa yiyip içiyorum. zaten kolaya falan aşırı düşkünlüğüm yok o nedenle çok aramıyorum. ama bazen canım istiyor ve içiyorum. şekersiz olanlardan içmenizi öneririm, onun dışında hamile olmadığınız dönemlere nazaran daha zararlı olması gibi bir durum yok. haftada 1 bardak içtiğiniz gazlı içecek bebkelre hiç bir zarar vermez korkmayın bence :KK34:
Cok sagol canım..bende senin gibi düşünüyorum ne kadar sakinsam da zararlı seylerden kendimi canım cok isterse yiyip iciyorum az bi miktar..:KK56:

Valla bana da gecen ay biri erkek gibi deyince hemen askerlik aklıma gelmişti :) ama belki askerlik bile kalmaz kız onlar buyuyesiye düşünme sen bunları :)

Evet erkek geleneğini bozuyorum yavaştan :) baska kimlerin iki kız olacak? Var miydi ? bu arada nasılsa biraz kahve biraz çay iciyoruz sonuçta azıcık koladan tatsak zararı olmaz bence:)

Kimlerin iki kızı olacak benden baska ben hiç hatirlayamadim simdi?:13:

ben varım rim canım Allah nasip ederse 2 tane kızım olucak yani 3 kızım 1 oğlum olmuş olacak evde kızlar çoğunlukta olucak :KK12:

merhaba bayanlar :) ne kadar çok ikiz annesi varmış görünce mutlu oldum bende ikiz annesi adayıyım bakalım neler yaşayacağız..

Aramıza hoşgeldin

Başka yok diye hatırlıyorum:KK9:

aşk olsun Sedef benim de kızlarım olucak:KK34:

Son düzenleme:
flufem canım benimmm hergün yazdıklarınızı okuyorum senin kanama olayı oldukça sıkıntılı biliyorum ama Allah'ın izniyle hiçbirşey olmayacak sende benim gibi çok telaşlısın herşeyi çok ayrıntılı düşünüyorsun aslında bu kadar herşeyi bilmek ve araştırmak iyi değil:KK66: keşke bende yapabilsem daha rahat olmayı geçen gün annemin bir arkadaşı anlatıyor kadın doğuma gitmeden önce altına kaçırırsın diye kayınvalidesi 2 gün yemek vermemiş ve 2 gün doğum sancısı çekmiş sonra yarı baygın doğuma gitmiş doğum olmuş bi 10 dak sonra hala sancıları gitmemiş ve ebe bir bakmış 2. Çocuğun kafası çıkmaya başlamış kadın ikiz hamile olduğunu bile bilmiyormuş ve sağlıklı iki tane çocuğu olmuş ve kadın doğru düzgün beslenmiyormuş bile bizim gibi içtiği suyun litre hesabınımı yapıyorlarmış:))bundan birkaç sene önce Nevşehir'in bi köyünde görev yapıyordum bu arada ben anasınıfı öğretmeniyim bi Veli'm vardı çocuğu öyle zayıftıki biraz beslenmesine dikkat et bol sebze süt yedir dedim ve kadının evine ziyarette bulundum evde ne buzdolabı var ne pencere naylon germişler ve kadın orda doğum yapmış hocam çocuğuma buzdolabı olmadığı için süt veremiyorum dedi içim parçalandı kızlar yaşadığımız tüm sıkıntılara rağmen şükrediyorum istediğimiz gibi beslenip istediğimiz zaman doktora gidebiliyoruz her zaman kendimiz den kötü durumda olanları düşünelim ve şükredelim ayyyy çok yazdım can sıkıntısından:KK66:)) inşallah güzel haberlerimizi paylaşcaz burdan...
çok haklısın canım.biz herşeyi abartıyoruz,ama zor bulduk ve tüm risklerin farkındayız.
ablamın 3 çocuğu var ve bana haftana göre çok iyisin bacım,benim bebeler o kadar aşağıdaydı ki adım atamazdım diyor.ama gel sen bana sor birde.
bu arada bende okul önceciyim:KK1:
kızlar ya 2 ayda karın büyür mü yoksa ben şiştim mi?noldum anlayamadım göbeğim kocaman gibi hissetmeye başladım
sen şuan gazdan ibaretsin tatlım:KK9:...ben öyleydim ,çok fena:KK30:
jelybondsdf,Cansu

vawwwwwwww....çok güzel haber kız.yerim ben o kızçeleri:nazar::nazar:

kızlar benim kuzular popo ve kafalarını pek bir dayıyolar karnıma:18::18:.bazen dikdörtgen oluyo göbüşüm ve bir an kalbim duracak sanıyorum.normal dimi bunlar?
bu arada tombikbebekler arkadaş bir topik açmış.2014 ikiz annelerinin doğum listesini hazırlıycakmış.bilgilerinizi yazında birbirimizden haberdar olalım.unutmayalım cinsiyetleri felan:KK34:..

Dün kansızlıktan dolayı doktorum gyno ferro verdi. Günde bir kere alıcam sabah portakal suyuyla al dedi ama ben o an söylemeyi unuttum daha önce birkaç gün bu ilacı hastanede kullanmıştım çoook bulantı yapmıştı, hele ki zaten portakal suyu sabahları bende bulantı yapıyor.

Size sorum, akşam yatarken içsem olur mu? Siz nasıl aldınız? Bu arada ben 15. Haftadayım siz kaçıncı haftada başlamıştınız?

Bu arada geçmişi okuyamadım bakalım neler kaynatmışınız :KK1: inşallah güzel haberler vardır şimdi okuycam :KK16:

sen şuan gazdan ibaretsin tatlım:KK9:...ben öyleydim ,çok fena:KK30:

ahh canım yaa ondan mı diyorsun daha şimdiden böyleysem o zaman 7-8 aylıkken davul gibi olucam desene :KK43:((zaten kilomda var çok korkuyorum yusyuvarlak bişey olucam die

X