2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canımmmm bizim aderimiz bu Fen edebiyat fakültesi mezunları ne iş olsa yaparız modundayız zatee :)) İş güvenliğini bi halt zannettik onunda suyu çıktı :KK37: bende artık ek iş gözüyle bakıyorum..Bu arada bende karadenize beklerim burada çok güzel piknik yapılıyor :KK52: :KK52:

inşallah canım karadenizi çok merak ediyorum.. gelmek nasip olur inşallah bir gün :KK52::KK52::KK52:

banada yukarı çıkabilir dedi zaten ama araştırınca hiç hoş şeyler yazmıyor.
doktoruna gidince buraya yaz bakalım ne dicek.hayırlısı Allahtan canım bekliyelim...
Yazarim randevum yarin aksam 7 bucukta .randevudan sonra yazmaya calisirim .
kolay gelsin canım..dikkat et kendine fiziken fazla yormamaya çalış..dualarım sizinle canım iyi haberlerini bekliyoruz..

eşimede söyletemem ki..çekinir oda babasından..dershane ortamı canım öğrenciler geliyor gidiyor veliler gidiyor kayıt zamanı dershaneyi anlat fiyatlar vs derken zaten baş ağrılarım başladı 1 hafta 10 gündür..dayanmaya çalışıyorum çalışma saatlerimiz çok fazla sabah 08:30 akşam 19:30...biraz daha katlanayımda nisan gibi çıkarım büyük bir ihtimal..

haftasonu arkadaşım bizim en yoğun günlerimiz... bugün mesela pek yoğun değil..gidip gelen yok doğru düzgün ama bekliyoruz tekkeyi :) öğretmenler izinli..öğrenciler tatile girdi bu hafta derslerde yok ama..kendi dese sizde izin kullanın ama yok..bedne o demeden izin almak istemiyorum..nisanı bekliyorum sayıyorum günleri :)

günaydın canım.. çıkar o hemencecik yukarı.. :)ama sen evde olduğunda yine yat uzan dinlen hep oldumu mujum..:13:
Hep yayinti haldeyim zaten esim genelde hallediyor her seyi.:KK1: yarina kadar kendime evham yapmayi yasakladim doktorculuk yok. Yarin doktorumuz bize soyliycek durumu ona gore bir hal caresine bakicaz.insallah haberler guzel gelir

canım havasınıda biliyosundur ozaman kar kış her yer yola çıkmaya korkuyorum açıkçası ama düzelsin bi hava gitcem trabzona bi kaç günde gezcem oraları inş inanırmısın bi kez bile bebeğime bişe bakmaya gidemedim bir mağazaya içimde kaldı zaten neten yapıyorum alışverişimi :KK50: müdür konusuna gelince valla acımolar hiç hamile biraz öncelik tanıyalım yok yani anlamıyolar halimizden ben doğum iznini iple çekiyorum yol yürüyemiyorum artık yaa nefes nefese kalıyorum :KK14:

Ahh cnm bilmez miyim az kaldı düzelir havalar mart sonu gibi oralarda .. Ben Trabzonu çok severdim Şimdi Forum flnda açılmış eminim daha güzel olmuştur..

Alışverişe gelince İzmirdeyim ama bende genelde internetten yapıyorum ...:KK53: Hafta içi çıkamıyorum hafta sonuda ancak ev misafir vs. ama interneti tercih etmemin sebebi fiyatlar bazen gezip alacaklarımı karar verip internetten sipariş veriyorum daha uyguna geliyor..:KK52:

ya bende bi kere dedim normal dedi geçti ama nette okudum erken doğum riski diyo anlamadım bişe ya benim yediğim portakalı kimse yemez inan suyu da normal içiyorum ama yok canım devam ediyo çok rahasız edici bi durum:KK50:

canım benim son aile hekimliğinde yapılan tahlilimde lökosit +2 çıkmış şimdi baktım +3 ve üzerine ilaç öneriyoruz dedi hemşire,sen dikkat et su iç dedi sadece.Erken doğum muhabbetini bende okudum netten ama benim doktorumda o kadar önemsemedi :26:

Ahh cnm bilmez miyim az kaldı düzelir havalar mart sonu gibi oralarda .. Ben Trabzonu çok severdim Şimdi Forum flnda açılmış eminim daha güzel olmuştur..

Alışverişe gelince İzmirdeyim ama bende genelde internetten yapıyorum ...:KK53: Hafta içi çıkamıyorum hafta sonuda ancak ev misafir vs. ama interneti tercih etmemin sebebi fiyatlar bazen gezip alacaklarımı karar verip internetten sipariş veriyorum daha uyguna geliyor..:KK52:

dört gözle bekliyorum artık düzelmesini mahkum olduk eve canım.. trabzon güzel evet foruma gidip akşama kadar kalcam zaten sinemaya gitcem :KK76: ya bende net alışverişini seviyorum ama insan gözünüde doyurmak istiyo

canım benim son aile hekimliğinde yapılan tahlilimde lökosit +2 çıkmış şimdi baktım +3 ve üzerine ilaç öneriyoruz dedi hemşire,sen dikkat et su iç dedi sadece.Erken doğum muhabbetini bende okudum netten ama benim doktorumda o kadar önemsemedi :26:

ozman çok korkmayalım ama kontrollerde yine dile getirelim bence nolur nolmaz benim kontrolüme daha 18 gün varrrr kızımı çok özledimmm:KK5:

Kızlar bişey soracağım ben hamile kalmadan önce ağda kullanıyordum şuanda yapmak çok zor olur hem de bebeğe bişeyolur dıye korkuyorum. Siz ne kullanıyosunuz son aylarda jilet yapanlar varmış ama ben jilet yapmak istemıyorum ama başka çare yok sanırım:KK19:

Kızlar bişey soracağım ben hamile kalmadan önce ağda kullanıyordum şuanda yapmak çok zor olur hem de bebeğe bişeyolur dıye korkuyorum. Siz ne kullanıyosunuz son aylarda jilet yapanlar varmış ama ben jilet yapmak istemıyorum ama başka çare yok sanırım:KK19:

ben yapamıyorum ağda ve epilasyon eğilemiyorum ve jilet kullanıyorum mecburen onu bile zor yapıyorum zaten canım imkanın varsa ve uygunsa fiyatı git yaptır ağda canım en rahatı:KK31:

Off tam bir sorun ben jilet yaparken bile zorlanıyorum ki ağda imkansız artık :KK43: ben doğumdan sonra lazer yaptırmayı düşnüyorum canım o yüzden jilet yapıyorum.Ama sana tavsiyem doktor eldiveni kullan çok işe yarıyor :KK66:

günaydın güzel annişler ve daha da güzel bebişlerii.. kızımla yine çok mupusmutlu bir güne başladık (Allah bozmasın ve sizlere de mutluluk versin..) dün akşam sinemaya gidelim diye çıktık süt sağım makinesi alıp döndük evimize.. Philips avent'in hem manuel hem de otomatik olan modeli internete hep bakıyodum öneriliyodu ve fiyatı 280 tl civarındaydı.. dün joker mağazasına öylesine bebek arabası bakarken bir baktım ki fiyat 149TLye düşmüş hemen yapıştım :KK52::KK52::KK52:
bir de mamas and papas araba beğendik kocişle kırmızı.. 1900'den 1000TLye düşmüş bakalım indirim hala devam eder mi alır mıyız bilmiyorum..
bir de idrar yolları enfeksiyonu iyice baş gösterdi sanırım dün akşamdan bu yana kasık ağrım arttı.. ilacımızı aldık kullanmaya başladım bol bol da su içiyorum.. inşallah hemencik geçiririm..:KK53::KK53::KK53:
bizden haberler bu kadar canlarım..

çileğim eriğim güzel haberleriniz için çoooookkk sevindim.. zaten önemli bir şey olmayacağı içime doğmuştu.. hep gönlünüzü ferah tutun hayırlısıyla alacağız bebişlerimizi kucağımıza..
Deterjan sen de hayırlı haberlerle dön inşallah.. bekliyoruz merakla..
Bir arkadaşımızda da erken doğum riski varmış. dualarımız seninle canım inşallah sağlıkla alırsın minnoşunu..

Daha saymadığım azeri,pufpuff,mujjum,neslihan ve daha bissürüleri hepinizi çoooookkk öpüyorum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Caniiiimmm ben de seni opuyorum hem de kokulusundaaannnn :109:sagol dusundugun icin.mamas papas arabadan bahsetmissin benim de begendigim 3 markadan biri internet adeesi var mi bu arabanin urbo 2 modeli mi bahsettigin araba?

bende ağda kullanıyodum ama artık mümkünü yok eğilsem bile dayanamam acısına
mecbur jilete baş vurdum,utanmasam gidip aldırırm ama bana göre deil maalesef.benim bide tüylerim azaldı
böyle olan varmı?

3 seneyi yeni geçti ben ağda yaptırıyorum.. 3 sene öncesi hep jiletti bidaha çok zorda kalmazsam asla jilet sürmen ufak bi kısma bile! Sertleştiriyo koyulaştırıyo sonra daha kötü.. Bunun acısını ilk ağdaya başladığımda çektim ben.. Ayda 1 komple ağdaya gidiyorum (kol dahil) missss rahatım valla, heee bana göre hâlâ acıyo tabi ama napiyim alıştırdım o kadar hem azaldı da.. Hamile olmadan önce EMLA krem sürerek gidiyorsun o daha iyiydi ama 5 aydır hiçbişey sürmüyorum.. Ayrıca doktorumada sorsum bi problem yok gidebilirsin dedi :KK34:

oooooo anladımmmmm süpermiş.. Böyle yoldaş çıkmasıda iyi oldu yani :KK34: ben şu an gittiğim hastane olmazsa %95 oraya gelcem zaten.. Ama bişey sorcam? Nurdan hanım dediğin kişiyi nasıl buldun ki sen?

benim köfte önde çıkıyor :KK1: bende haftasını tutturmak için tarihi öne alıyorum :KK1:

ben zaten bebeği koruyacağına kanaat getirdikten sonra yaptırmaya karar verdim kesin.. Ben kayıt için gittiğimde bu aşılardan bahsedildi ama srıcam srni dedi hemşirem bana..bekliyorum bakalım :KK1:

Nurdan hanım beykozun 15-20 senelık doktoru canım. Benım 4 gorumcem var hepsını o dogurtmus hep ona gıderler ve esımın kuzenlerı falanda.beykozdakı butun doktorlarda tanır Sultan Hanımda tanıyor:)) Ordan tanısıyoruz sukur olsun :)))

Yazarim randevum yarin aksam 7 bucukta .randevudan sonra yazmaya calisirim .
Hep yayinti haldeyim zaten esim genelde hallediyor her seyi.:KK1: yarina kadar kendime evham yapmayi yasakladim doktorculuk yok. Yarin doktorumuz bize soyliycek durumu ona gore bir hal caresine bakicaz.insallah haberler guzel gelir

evet doktorculuk oynuyoruz ve çoğu zaman kendi moralimizi biz kendimiz bozuyoruz..hele benim son olaylardaki yaklaşımım çok yanlıştı...en iyisi dediğin gibi doktoru dinlemek..iyisiyle kötüsüyle..ama sen güzel haberler alacaksın bence yukarı çıkmıştır bile..çiğdem teyzesinden selam olsun :) müsait olduğuna haberlerini bekliyoruz..

arkadaşım :KK76:ben hep ağdacıya gidiyordum taki lekelenmelerim başlayana kadar..doktorum yasakladı ağdacıya gitmek yok dedi..en son gittiğimde sordum gidebilirsin artık dedi...ama o güne kadar jiletle mahfettim kendimi...hatta haftaya ağdacıya gideceğim..acı eşiğimiz gittikçe düşüyor hamlelikten dolayı ama katlanıcam..tertemiz oluyor ve geç çıkıyor enazından..

3 seneyi yeni geçti ben ağda yaptırıyorum.. 3 sene öncesi hep jiletti bidaha çok zorda kalmazsam asla jilet sürmen ufak bi kısma bile! Sertleştiriyo koyulaştırıyo sonra daha kötü.. Bunun acısını ilk ağdaya başladığımda çektim ben.. Ayda 1 komple ağdaya gidiyorum (kol dahil) missss rahatım valla, heee bana göre hâlâ acıyo tabi ama napiyim alıştırdım o kadar hem azaldı da.. Hamile olmadan önce EMLA krem sürerek gidiyorsun o daha iyiydi ama 5 aydır hiçbişey sürmüyorum.. Ayrıca doktorumada sorsum bi problem yok gidebilirsin dedi :KK34:

canım bu şehirde çok pahalı yapıyolar tüm ağda 70 lira dedi o yüzden gitmiyorum burda yoksa bende giderim sen ne kadar veriyosun?

Caniiiimmm ben de seni opuyorum hem de kokulusundaaannnn :109:sagol dusundugun icin.mamas papas arabadan bahsetmissin benim de begendigim 3 markadan biri internet adeesi var mi bu arabanin urbo 2 modeli mi bahsettigin araba?

canım vallahi bilmiyorum ki ne modeliydi. hiç dikkat de etmedim. sadece mamas and papas olduğunu biliyorum:KK52::KK52::KK52: öylesine bakınca dikkat etmemişiz :KK52::KK52::KK52:

Canım bende komple ağdaya gidiyorum ama orası hariç onu bitürlü yaptıramadım tuhaf geldi ama böyle olmayacak bende doğumdan sonra tüm vücut lazere başlayacağım.bu sefer tüm cesaretimi toplayarak heryerimi bitirmek istiyorum sanırım 8, 9 ay sürecek ama ömür boyu rahatlık..

malesef ben yaptıramıyorum çok acıyor:KK17: hatta yorumları ilk okuduğumda sen hep dersin ya benim acı eşiğim düşük canım kıymetli diye, dedim pufpuff bendendir:KK1: ama değilmişsin yaa benim acı eşiğim daha düşük demek ki:KK43: doğumu bekliyorum lazerle ömür boyu kurtuluşa ercem inşallah:KK1:

Son düzenleme:
ben yapamıyorum ağda ve epilasyon eğilemiyorum ve jilet kullanıyorum mecburen onu bile zor yapıyorum zaten canım imkanın varsa ve uygunsa fiyatı git yaptır ağda canım en rahatı:KK31:

bende ağda kullanıyodum ama artık mümkünü yok eğilsem bile dayanamam acısına
mecbur jilete baş vurdum,utanmasam gidip aldırırm ama bana göre deil maalesef.benim bide tüylerim azaldı
böyle olan varmı?

evet doktorculuk oynuyoruz ve çoğu zaman kendi moralimizi biz kendimiz bozuyoruz..hele benim son olaylardaki yaklaşımım çok yanlıştı...en iyisi dediğin gibi doktoru dinlemek..iyisiyle kötüsüyle..ama sen güzel haberler alacaksın bence yukarı çıkmıştır bile..çiğdem teyzesinden selam olsun :) müsait olduğuna haberlerini bekliyoruz..

arkadaşım :KK76:ben hep ağdacıya gidiyordum taki lekelenmelerim başlayana kadar..doktorum yasakladı ağdacıya gitmek yok dedi..en son gittiğimde sordum gidebilirsin artık dedi...ama o güne kadar jiletle mahfettim kendimi...hatta haftaya ağdacıya gideceğim..acı eşiğimiz gittikçe düşüyor hamlelikten dolayı ama katlanıcam..tertemiz oluyor ve geç çıkıyor enazından..

önceden ben de giderdim kuaföre sonra EMLA krem ile kendim yapmaya başladım alıştım.fakat şuan emla zararlı olabilir. puf puff bence bi araştır bu konuyu. hamile olduğum için gitmek istemiyorum normalde de dini açıdan günah bir de hamile hamile gitmek istemıyorum açıkçası. tüy dökücü ya da jilete başvuracağım sanırım.

X