2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
heheheheh evet kızlar, ucu biyerden dokunuyo her iki yerinde bana..
ama her iki yerede ne gittim, ne gördüm, ne bilirim..
bigün kısmet olur inş..

İkiside görülesi yerler canım.. Ben tam sinoplu oldum.. Annişle babiş Sinoplu.. Benim kocişte Sinoplu olunca has Sinoplu oldum . Sadece köyüm değiştii:92:

Ama yaşamazdım galiba Ankaram iyi :82:

medikalparkta doğum kaça mal oluyor öğrenebildinmi.

Hahaha.. Evliya Çelebi de iyiymiş.. anacım bizim bu eğitim durumları hep karışık oku oku bitiremedik.. Bide evlilikle çalışmak oluyor ama bebişle nasıl olacak. En iyisi sen kasma bacım . Kendi işinizin patronu ve patroniçesi olunn..:128:

medikalparkta doğum kaça mal oluyor öğrenebildinmi.

Yok canım daha konuşmadık çünkü hastane fiyatları durmadan değişiyor son zamanlarda ama ben mart ayında aynı yerde miyom ameliyatı oldum,2 gece hastanede kaldım ve 2500-3000 arası bir fiyat ödedik.Ama doğumlar daha uygun oluyor diye biliyorum.istersen birdahaki kontrolde öğrenip yazarım sana

heheheheh ay ne zevkli olmuştur di mi öyle başka bişey için gidip cici almak çok eğlenceli valla.. bu arada aferin,adımı unutmamışsın yoksa kırardım kafanı

uyh iyi ki yazmışım yoksa kafayı kırdırıyomuşum

bekleriz canım ben de egeliydim nüfusta ama doğma büyüme akdenizliyim. sonra doğduğum şehre geldim nüfusta kocişimle sizi de bekleriz buralara

ayy ben de iş güvenliği uzmanıyım.. ama ekstra iş olarak sadece eşimin fabrikası için yapıyorum. kimyagerim aslen satın alma departmanında çalışıyorum.. karman çorman bişeyim

İkiside görülesi yerler canım.. Ben tam sinoplu oldum.. Annişle babiş Sinoplu.. Benim kocişte Sinoplu olunca has Sinoplu oldum . Sadece köyüm değiştii:92:

Ama yaşamazdım galiba Ankaram iyi :82:

Ankara gibisi yok bencede :) (herekse doğup büyüdüğü yer güzelmiş bende hemen Ankarayı yazdım :))

:) bende bir gece midem çok kötüydü..afedersiniz kusmaya çalıştım kaçtı :) ama normalmiş doktorum öyle dedi :) hey Allahım bazen çok gülesim geliyor kendi halime :)

ayy yanlız olmadımı bılmek guzel bende dedınız egzersızlerı yapıcam ıns faydası olur yoksa evde camasır kalmıcak

Bencede kasmamak gerek ama ben takıntılıyım kendi ayaklarımın üstünde duracamya eşim kendiyle çalışmamı istiyor zaten ama bildiğin maaş sigorta şeklinde çalışırım, ayy çok fenayımm :26: Sen ne iş yapıosun bu arada? ?

olabilir canım fikir edinmiş oluruz.bende kastamonuda özel anadolu has.gidiyorum ama henuz sormadım fiyatı.

Canımmmm bizim aderimiz bu Fen edebiyat fakültesi mezunları ne iş olsa yaparız modundayız zatee :)) İş güvenliğini bi halt zannettik onunda suyu çıktı bende artık ek iş gözüyle bakıyorum..Bu arada bende karadenize beklerim burada çok güzel piknik yapılıyor

ben doktora gidince sorcam bu sefer çünkü yeşile dönüyor bazen rengi tahlil yaptırcam:26:

canım enfeksiyondan bahsediyorsun galiba bendede aynı sıkıntı var rengi dediğin gibi bazen yeşile dönüyor ve idrar tahlillerimde her seferinde enfeksiyon çıkıyor.1 ere tek doz toz antibiyotik verdi doktorum birdaha ilaç vermedi.ama her seferinde ısrarla söylediği bol bol su iç ve portakal ye diyor bende çok içemiyorum suyu (

Ah bu bizz. Adamları ifrit ediyoruz .. Kızz insan kocasına öyle yapar mı cidden çok fenasın.. . bende de işler karışık canım Önce Halkla İlişkiler ve reklamcılık okudum sonra İşletme okudum.. Halkla İlişkiler sorumlusuydum bir şirkette.. Ama ayrıldım. Özel sektörde çok zor oluyor çalışmak. Malum kpss ye de her sene giriyoruz.. Birde biz ilk bebeğimizi kaybettik bu bebişimizde de ilk 3 4 ay risk vardı.. İşten ayrılmak durumunda kaldım.. Bizde de böööle işte

canım havasınıda biliyosundur ozaman kar kış her yer yola çıkmaya korkuyorum açıkçası ama düzelsin bi hava gitcem trabzona bi kaç günde gezcem oraları inş inanırmısın bi kez bile bebeğime bişe bakmaya gidemedim bir mağazaya içimde kaldı zaten neten yapıyorum alışverişimi müdür konusuna gelince valla acımolar hiç hamile biraz öncelik tanıyalım yok yani anlamıyolar halimizden ben doğum iznini iple çekiyorum yol yürüyemiyorum artık yaa nefes nefese kalıyorum

Ayyy canım üzüldüm ilk bebeğine,başın sağolsun ( valla işin bu tarafından bakınca Allah bebeklerimize sağlık versin, sağlıkla kucağımıza alalımda gerisi hallolur diyorum..

burdada yok anacım yokluklar ülkesi avm mağaza hiçbişe yok haftasonu yaptığım tek şey temizlik yapıp evde oturmak ya

Ayyy canım üzüldüm ilk bebeğine,başın sağolsun ( valla işin bu tarafından bakınca Allah bebeklerimize sağlık versin, sağlıkla kucağımıza alalımda gerisi hallolur diyorum..

Allah razı olsun canım. Allah ın dediği olur.. Bizde üzüldük.. Ama Rabbim yeniden müjdeledi bizi.. Her şey bebişlerimiz için.. İnşallah hepimiz sağ sağlim alırız kucağımıza..

ya bende bi kere dedim normal dedi geçti ama nette okudum erken doğum riski diyo anlamadım bişe ya benim yediğim portakalı kimse yemez inan suyu da normal içiyorum ama yok canım devam ediyo çok rahasız edici bi durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…