2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
arkadaslar nasilsiniz..
hepinizi cook opuyorum:KK54:
bugun benim kontrolum kiz kardasimin de tatlisi var.. bize dua eder misiniz kizlar ikimiz icin de hayirli bir gun olsun..
bugun bizim icin yogun bi gun.. aksam okumaya calisacagim canlarim.. :KK16:

:KK35::KK35: ama ama çok kıskandım ben .... bende evde olmak keyif yapmak istiyorum... şaka tabi bizim yerimizede dinlen oldumu arkadaşım..bol bol keyif yap..bebeğim iyi olsuna az kaldı bizimde izinli olacağımız günlere :KK16:

ah şu rapor işi..kayınpederimle beraber çalışıyorum..rapor izin istemeye çok çekiniyorum..naz yapıyorum gibi düşünecekler diye ödüm kopuyor..çevrediklerde patronun gelini deyip ayrımcılık yapıyor demelerini istemiyorum...ekstrem durumlar hariç izin kullanmamaya çalışıyorum..yabancının yanında çalışsam rahat izin alır rapor alırıdm ama..rapor alma diyor kayınpederim sne izin istediğinde ben veririm dinlen boşuna sigortandan kesilmesin maaşından kesilmesin diyor ama ben yüzümü kızarta kızarta zor izin alıyorum :KK17:

canım yabancı değilmiş işte ne güzel e gelinisin tabi o kadar ayrıcalığın olsun bi zahmet hem de hamişsin hiç olmazsa hafta sonu gitme yaa ne olcak eşin halletsin o konuşsun babasıylaa:KK51::KK51: rahat ol yavru kızarmasın yüzün:))

canım sen çekiniyorsun eşin söylesin babasına. torunundan kıymetli değil ya senin çalışman aman boşver izin alsın kim ne derse desin.sen izin almasan da derler bişeyler zaten aman boşver:21:

aman iyi etmişin cnm bana geçen adamın biri bağırdı çağırdı adama gayet durumu izah etmeye çalişiyordum birden ayağa kalktı saymaya başladı bana çok zoruma gitti hala içimden sövüyom ona:KK47::KK47: snra arkadaşlara dedim beni böyleleriyle muhattap etmeyin bi daha erken doğurmama sebep olursunuz ona göre tamam dediler:KK14::KK14:
canım bu da evde doğum hikayesi çok orjınal okuyun:))
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=497013

ayy hiç sorma çoook anlayışsız insan var çooookkk:KK47::KK47::KK47:

ay hiç sorma elim kınalı elin çinlilerine ürün tanıtıyorum veya onları ürünlerine bakıyorum falan :KK9::KK9::KK9: bir de kocamla telefonda konuşamıyorum benim yurtdışına kapalı hattım. orda internet sınırlı geri kalanı paralı. orda geceyken burda gündüz offf 10 gün resmen depresyona girdim.. bir de her şey kokuyodu poffff:KK25::KK25::KK25::KK25:

bacım ne yedin ne içtin elin çin'inde:26::26: ıykkk midem bulanıyo onların yedikleri şeyleri düşününce:44::44:

ay hiç sormaaaa.. her şeyin içinde et var normalde eti seven bi insan değilim zaten.. bir de değişik baharatları var aman yarabbiii :KK25::KK25::KK25::KK25: ilk gittiğim 2 gün aç kaldım sonra bi italyan restoranı buldum ordan baya bi beslendim peynirli makarna falan bir de mc donalds başka hiiç bişey yiyemedim..

yok canım kanamam yok akıntım çok az .herkes karnımın aşağıda durduğunu söylüyor demek ki çıkmadı diye düşünüyorum. olsun canım ya varsın sezaryen olsun bebişimizi alalım da kucağımıza takma kafaya boşver. benim tek takıldığım konu çalışıyor olmam sürekli arabayla bi yerlere gıtmem evrak götürmem gerekıyor.o yüzden korkuyorum sen çalışıyor musun

kendi şimizde çalışıyodum ama artık gitmiyorum..:KK50::KK50:
bana doktor sen hissedemezsin dedi aşağıda olamasını bende hep aşağıda olduğunu düşünüyodum.
canım bence senin yukarı çıktı,çünkü kanama ve akıntı olmuyomuşsun.iyi düşünmek istiyorum artık:KK34::KK34:
ne zaman izne çıkıcan?ben masa başında dayanamdım çalışmaya sırt ağrılarından.allah kolaylık versin,yoruluyosundur yaaa

canım sen çekiniyorsun eşin söylesin babasına. torunundan kıymetli değil ya senin çalışman aman boşver izin alsın kim ne derse desin.sen izin almasan da derler bişeyler zaten aman boşver:21:

kesinlikle cnm hamişlere özgürlükkkk:)))
yıaa bu arada sabah saçıma saç bakım yağı sürdüm streçe sardım kafamı üstüne de havlu sardım şu an çok komik kafam sadrazam kafası gibi hihoytttt çok güldüm tipime:KK52::KK52: kalkıyım yıkıyım barii yeter bu kadar bakım:KK9::KK9:

arkadaslar nasilsiniz..
bugun benim kontrolum kiz kardasimin de tatlisi var.. bize dua eder misiniz kizlar ikimiz icin de hayirli bir gun olsun..

iyi diyelim iyi olalım canım.dualarım sizinle.
hayırlı haberlerle geri dönersin umarım...:KK54:

ayy hiç sorma çoook anlayışsız insan var çooookkk:KK47::KK47::KK47:

ay hiç sormaaaa.. her şeyin içinde et var normalde eti seven bi insan değilim zaten.. bir de değişik baharatları var aman yarabbiii :KK25::KK25::KK25::KK25: ilk gittiğim 2 gün aç kaldım sonra bi italyan restoranı buldum ordan baya bi beslendim peynirli makarna falan bir de mc donalds başka hiiç bişey yiyemedim..

et de allah bilir ne etiii helal mi haram mı eşek mi köpek mii:44::44: neyse italyanlar saolsun bari imdadına yetişmişler:))

aynen canım hiç sorma.. bir de işe döndüm 1 -1.5 hafta sonra hoop rapor aldım neden hamileyim düşük tehlikesi bütün şirket öğrenmiş oldu ve çok şaşırmıştı. ulen kıza izinde vermedik ne ara yaptılar bunlar demişlerdir :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

:KK9: bebiş bu ne zaman geleceği belli olmuyo işte bi arada oluveriyo bende çok şaşırmıştım bi anda evlendim işe girdim ve hamile kaldımmm :KK76:

et de allah bilir ne etiii helal mi haram mı eşek mi köpek mii:44::44: neyse italyanlar saolsun bari imdadına yetişmişler:))

ay canım sürekli soruyordum mc donalds da kuzu eti dana eti dimi diye :KK9::KK9::KK9: domuz eti çıkma olasılığı yüksekti çünkü :KK25::KK25::KK25: diğer yerlerde zaten etli bişey hiç yemedim :KK25::KK25:

sakın ihmal etme derim hafiften bendede olmuştu,sonra kahverengi akıntılar falan..
dün detaylıda plesantanın önde olduğu ortaya çıktı.ama inş. sıkıntı çıkmaz
Benim detayli da plasenta biraz asagida ama yukari çıkabilir dedi doktor kagisimda sa plasenta previa yaziyordu yarin doktoruma gidip gostericem bakalim o ne diyecek korkulacak seviyede mi degil mi hic bilmiyorum. Ama nette yazan seyler can sıkiyor bekliyorum bende doktoru hayirlisi bakalim

günaydın arkadaşlar :KK16:
sohbetlere katılamasam da forumun çok sık takipçisiyim:KK9:. ben bugün tam olarak 20+6 :nazar:oldum ve iki gündür akıntım var çok fazla değil ama rengi beyaz süt gibi ya benimle aynı sorunu yaşayan var mı? sadece sabahları böyle bir akıntı oluyor sonra gün içinde şeffaf bir akıntı oluyor , ne olur bana da yanıt verin kafam çok karıştı:KK43::KK43::KK43:

yok tatlım sıkıntı yapma normal o. Bi de ilişkiye girdiğin gecenin sabahı o akıntı çok geliyor.

Ahh canımm seni çok iyi anlıyorum bende Sinoptayım ve burasıda mahrumiyet bölgesi :KK43:( kontrollerime Samsuna gidiyorum hep mecburen :KK43:

evet sen beni iyi anlarsın küçük şehirde yaşamak çok zor yaaa imkanlar çok kısıtlı sosyal hayat sıfır zaten :KK50:

Benim detayli da plasenta biraz asagida ama yukari çıkabilir dedi doktor kagisimda sa plasenta previa yaziyordu yarin doktoruma gidip gostericem bakalim o ne diyecek korkulacak seviyede mi degil mi hic bilmiyorum. Ama nette yazan seyler can sıkiyor bekliyorum bende doktoru hayirlisi bakalim

banada yukarı çıkabilir dedi zaten ama araştırınca hiç hoş şeyler yazmıyor.
doktoruna gidince buraya yaz bakalım ne dicek.hayırlısı Allahtan canım bekliyelim...

kendi şimizde çalışıyodum ama artık gitmiyorum..:KK50::KK50:
bana doktor sen hissedemezsin dedi aşağıda olamasını bende hep aşağıda olduğunu düşünüyodum.
canım bence senin yukarı çıktı,çünkü kanama ve akıntı olmuyomuşsun.iyi düşünmek istiyorum artık:KK34::KK34:
ne zaman izne çıkıcan?ben masa başında dayanamdım çalışmaya sırt ağrılarından.allah kolaylık versin,yoruluyosundur yaaa

iki hafta önce randevumda doktora sordum çıkmış mı diye bebek kafasını tam plasentanın oraya koymuş göremıyorum çıkıp çıkmadığını dedi. ben de fazla üstelemedim. herkes karnın aşağıda duruyor doğuracakmışsın gibi dedi. evet çalışıyorum kimseye anlatamıyorum riskli bir hamileleğim olduğunu masa başına razıyım bi yerlere gidip merdvenleri tımanmak zorunda kalıyorum evrak götürüyorum orya buraya tam kararımı verdim artık gitmeyeceğimi söyleyeceğim müdüre yok derse rapor alacağım.

canım alıntı ile cevapla kısmının yanında bir kutucuk varya onu tıklayıp alıntılıyorum..mesaj okudukça alıntı yapmak istediğim mesajın altındaki kutucuğa tıklıyorum sonra konuya cvp ver kısmına tıkladığımda hepsi karşıma çıkıyor ...:129:

bende evde olmak istiyorum ama daha var bakalım...nisan gelsede dolsa 32 hafta..bende rahat rahat evde hazırlıkları yapsam :)

işte budur :) afiyet olsun bebişine loplop et olsun kan olsun can olsun :):KK54:

çok teşekkürler canım bunu yapmayı ben de blimiyordum sayende ilk denemem gayet başarılı:KK9:

günaydın arkadaşlar :KK16:
sohbetlere katılamasam da forumun çok sık takipçisiyim:KK9:. ben bugün tam olarak 20+6 :nazar:oldum ve iki gündür akıntım var çok fazla değil ama rengi beyaz süt gibi ya benimle aynı sorunu yaşayan var mı? sadece sabahları böyle bir akıntı oluyor sonra gün içinde şeffaf bir akıntı oluyor , ne olur bana da yanıt verin kafam çok karıştı:KK43::KK43::KK43:

canım akıntı olması normal. ben haftamızla ilgili olarak okuduğum makalelerden birinde de görmüştüm zaten ki bende de oluyor. süt gibi akıntı normal sayılıyor bu dönemde. ama rengi koyu ise ya da kokuluysa idrar yolları enfeksiyonuna işaret ediyor o durumda dr a gitmelisin canım

kızlar,dün aşı olduğum kolum ağrımıyodu gece başladı,üstüne bile yatamadım,
acaba nezaman geçer:KK43:(
bu arada dün detaylıda hersey normaldi ama plesanta previa yani eşiğin önde dedi doktor
biraz canım sıkıldı.''plesanta internal osa uzanım göstermektedir''yazıyo koyu renkle.
Azeri kızı sende vardı böyle bi durum galiba yanlış hatırlamıyosam.bi fikri olan varmı.
dünde yazdım ama cvp vern olmamış:KK43::KK43:
araştırmaya gönderdi doktor,dinlen yat dedi,eşinle ilişkiden uzak dur dedi.....erken doğum olabiliyomuş,plesanta yukarı çıkmazsa.
başka bi açıklama yapmadı devlette girdim detaylıya.ama sonucunu kendi doktoruma götürcem,sıra almıyorum teee bidahaki haftaya cuma.umarım oğluşuma bişe olmaz bian önce plesanta yukarı çıkar.
24. haftaya kadar çıkabilirmiş...

canım ben dün yazdığını görmüştüm senin ama sen dün plasentam önde demişsin. o sebeple bişey demedim. plasenta previa plasenta aşağıda demek. önde olunca plasenta intervia mı ne oluyor o farklı bir durum. eğer previa demişse dr ben kendimden anlatayım hemen yaşadıklarımı. 50 gündür raporluydum mesela. daha dün işe başladım canım ben. çünkü bir ay boyunca kanamam kesilmedi. plasenta previada plasentanın bir ucu rahim ağzına geliyor. kanamayı yapan da o oluyor. benim drum da perinatoloğum da birbirine benzer şeyler söylediler. onlardan duyduklarımı hemen aktarayım sana canım. çok şükür benim kanamam durdu şu anda. ama ara ara hafif kanama olabilirmiş. hemen paniklemeyecekmişiz. ama rengi kırmızı ise dra muhakkak haber vermemiz gerekiyor. kahverengi ise daha rahat olabiliriz çünkü aktif kanama değil. yine de drumuu haberdar etmekte fayda var.erken doğum durumunu da sordum. evet malesef var bu risk dediler. kanama başlarsa durduramazsak... dediler. yine eğer plasenta rahim ağzından yukarı çıkmazsa bebeğimizin yolunu tıkadığından sezeryan diyorlar. ama 28. haftaya kadar çıkabiliyor yukarı. hatta doktorum son gittiğimde benim durumumda olan birine geçenlerde normal doğum yaptırdığını müjdeledi. inşallah senin de öyle olacak dedi çok mutlu oldum:KK9:inşallah sen de ben de bütün bu dertten muzdarip olanlar da vakti zamanı gelince normal normal doğururlar canım

banada yukarı çıkabilir dedi zaten ama araştırınca hiç hoş şeyler yazmıyor.
doktoruna gidince buraya yaz bakalım ne dicek.hayırlısı Allahtan canım bekliyelim...

canım internetten araştırmayın ben de kendime engel olamayıp araştırıyorum .çokçok kötü şeyler yazıyor Allahım korusun. ama şöyle de bişey var halk arasında bu durum hiç önemsenmezmiş bizim burda bi kadın var söyledğimde hiç şaşırmadı kızçocukları genelde aşağıda olur dedi.herkes de normal yaparmış ama zor olurmuş.hatta bi arkadaşımın ablasının kanaması olmuş kadın doktora bile götürmemiş bişeyolmaz bebeğin eşi öndedir demiş.

iki hafta önce randevumda doktora sordum çıkmış mı diye bebek kafasını tam plasentanın oraya koymuş göremıyorum çıkıp çıkmadığını dedi. ben de fazla üstelemedim. herkes karnın aşağıda duruyor doğuracakmışsın gibi dedi. evet çalışıyorum kimseye anlatamıyorum riskli bir hamileleğim olduğunu masa başına razıyım bi yerlere gidip merdvenleri tımanmak zorunda kalıyorum evrak götürüyorum orya buraya tam kararımı verdim artık gitmeyeceğimi söyleyeceğim müdüre yok derse rapor alacağım.

aynen canım ya bi rapor falan alıp azcık dinlenseydin bu aralar..nasıl bi iş o öyle,bi başkası yapsa senin yaptıklarını,
herkeze aldırma bu arada banada diyolar hep ama ilk hamileliğimdede böyleydi
karnım,hiç sıkıntı olmadan normal yaptım.

arkadaslar nasilsiniz..

canım kardeşini tebrik ederim. sen de güzel haberlerle dön inşallah. bugün senin için yoğun bi gün ama tatlı yorgunluk hepsi de:)

X